Netradicionāli, Padomi

Gripas draudi un sevis programmēšana slimot. Alternatīvais skatījums, kā palikt veseliem

Foto: Laura Krampe, www.eyezoom.lv

Konsultē:

Baiba Stūrīte – ezoteriķe, vēdiskā astroloģe
Katerīna Līvena – dziedniece
Ilze Strēle – ģimenes ārste, pediatre

Katru gadu lasot un klausoties ziņas, kur tiek stāstīts par gaidāmo gripas vīrusa uzliesmojumu un sezonālās epidēmijas bīstamību (pat ar letālām sekām), prātā dzimst jautājums – ar kādu mērķi tas tiek darīts? Vai, iedvešot bailes, mūs cenšas pasargāt? Kāda būtu veselīga atbildes reakcija uz šādas draudošas informācijas pārbagātību? Vērtē speciālistes.

„Kad man palūdza izteikt viedokli par šo tēmu, es pēkšņi sajutos apslimusi – sāku šķaudīt, galva palika dulla, uznāca bezspēks un pat sāka sāpēt kakls. Ja tas nostrādāja uz mani (cilvēku, kurš strādā ezotērikas jomā), tad varu tikai iedomāties, cik ātri un dziļā līmenī šāda tipa ziņas ietekmē citus” – par savdabīgo ķermeņa reakciju stāsta ezotēriķe un vēdiskā astroloģe Baiba Stūrīte.

Programmas strādā

Protams, ir cilvēki, kas ar gripu saslimst tāpēc, ka viņiem ir novājināta imunitāte, taču dziedniece Katerīna Līvena akcentē vēl kādus aspektus. Patiesībā gripas sezona vienai daļai ir kā glābiņš no ikdienas darbiem, kas ir pagalam apnikuši. Tas ir veids, kā pateikt – „Stop, vairāk nevaru un negribu! Tagad slimoju, tāpēc lieciet mani mierā!” Vēl kāda daļa dzīvo bailēs, lai tikai nesaslimtu, drošības pēc pat iepērk zāļu krājumus, izvairās no tiem, kas šķauda un klepo. Taču arī šie cilvēki visbiežāk saslimst, jo organisms ir pārlieku sastindzis no lielajām gaidām – būs vai nebūs? „Protams, ļoti ietekmē arī pastāvīgā informācija par gripas sezonas sākšanos. Tieši šī iemesla dēļ ir cilvēki, kuri padodas un saka – jā, tūlīt sāksies slimošana. Patiesībā tā mēs ieprogrammējam organismu uz slimošanu, kas ir bezmaz vai obligāta. Šādas ziņas labāk nelasīt un neklausīties – katru gadu taču stāsta vienu un to pašu, vien melnā statistika mainās”, savu viedokli pauž dziedniece.

Sevis ieprogrammēšana patiešām strādā, piekrīt Baiba Stūrīte. Turklāt svarīgi ir nevis tas – ticam tam vai nē, bet gan – kādos apmēros ļaujam manipulēt ar savu apziņu, piesārņojot to ar dažādiem svešiem „stādiem”. „Ir periodi, kad cilvēki biežāk nekā parasti ar vienādiem simptomiem nonāk slimnīcā un nomirst. Ārsti to nespēj līdz galam izskaidrot, tāpēc vainu noveļ uz gripu. Man kā astroloģei ir citi skaidrojumi, kāpēc tas tā notiek, un ar gripu tam nav nekāda sakara. Nāve, ja iestājas, tad daudz sarežģītāku karmisku iemeslu dēļ, nevis tāpēc, ka ir izsludināta gripas epidēmija”, pārliecināta ir Baiba. Visām slimībām ir dziļi iekšēji un karmiski iemesli. Pat iesnas ir sava veida attīrīšanās. Galvenais ir saprast – kāpēc saslimām (nenoveļot vainu uz citiem, ziņām vai epidēmiju), pēc tam novēršot arī fiziskos slimības simptomus, kuri sāks pāriet paši, kad sapratīsim iemeslu.

Lai veiksmīgi sagremotu draudīgo informācijas mutuli, kas tuvojas, Baiba Stūrīte iesaka izmēģināt kādu vizualizācijas metodi. „Mēģiniet pavērot šo draudīgo ziņu no malas. Ieraugiet viņu kā melnu kamolu, kuru iemeta jūsu galvā. Saprotiet, ka tas ir kaut kas svešs. Jums nav svarīgi, kāpēc kāds to izdarīja, jo pasaule ir pilna ar tādiem melniem kamoliem. Centieties melno kamolu kādu brīdi ignorēt. Tad atkal ieraugiet un izpētiet, kur tas tagad atrodas jūsu ķermenī. Varbūt jau noslīdējis kur zemāk? Izņemiet to ārā un izsviediet domās ārā pa logu. Katru reizi, kad doma par gripu atgriezīsies jūsu prātā, pasakiet sev – „Mana galva nav miskaste, kur vākt svešus melnos kamolus”. Ignorējiet šo domu un dariet tālāk to, ko darījāt”.

Kā attīrīties no draudīgajām ziņām?

Galvenais mērķis, kas tiek panākts ar gripas epidēmijas ziņām – garā vājš cilvēks kļūst par bailīgu un nespējīgu būtni, kā spēkos vairs nav valdīt pār savu veselību un dzīvi kopumā, turpina Baiba. „Neko pozitīvu tas nedod, tikai palielina saslimšanas risku, noved cilvēkus pie vēl lielāka izmisuma un rada šaubas par nākotni. Protams, savs labums no tā visa ir aptiekām, medicīnas sfērai, ārstiem un vakcīnu tirgotājiem, jo tas ir viņu bizness. Kā mēs zinām – ja ziemā nesnieg, tad tie, kas tirgo slēpes, bankrotēs. Tāpat – ja nebūs slimotāju – kur liks saražotās zāles un iepirktās vakcīnas? Gripas ziņu shēmu esmu vērojusi visā pasaulē, ne tikai Latvijā. No sākuma parādās trauksmainās ziņas par gripas epidēmiju. Turpat blakus, it kā neuzkrītoši, var manīt kādu pretgripas zāļu (jaunizgudrotu) reklāmu. Nākamās ziņas jau ir par imunitāti stiprinošiem preparātiem, kā arī atskaite, kā valsts finansēs pretgripas vakcīnu iegādi. Pēc tam nāks piedāvājums vakcinēties utt.” Gripa „pieķeras” cilvēkiem, kuri ir viegli ietekmējami un tic visam, ko dzird. Tie ir tie saucamie „donori”, kurus viegli uzsēdināt uz zālēm un vakcīnām. Aptieka viņiem ir kā otrās mājas. Diemžēl šādu cilvēku ir ļoti daudz, apmēram 75% sabiedrības. Ko iesākt?

Pievienot komentāru