Testi

Tests: Noskaidro, cik ļoti tu esi atkarīga no ēdiena

Foto - Shutterstock.com

Lai noskaidrotu to cik ļoti esi vai neesi atkarīgs no ēdiena, aizpildi šo testu. Atbildi uz 13 apgalvojumiem ar ‘’jā’’, vai ‘’nē’’.

  1. Jūs pērkat un (vai) gatavojat mazliet vairāk, nekā ir vajadzīgs jūsu ģimenei vienai, vai divām dienām. Atrunas var būt dažādas – ‘’lai nav jāstāv pie plīts” vai “lai nav jāiet uz veikalu katru dienu’’, ‘’ja nu gadījumā kāds atnāk ciemos’’ u.t.t.
  2. Jūs ļoti reti iedomājaties vai arī pasakāt skaļi ‘’esmu paēdusi’’, un vienmēr piekrītat kaut ko uzkost vai padzert tēju.
  3. Jūs uzskatāt ka frāze ‘’ēst pēc 18:00 ir kaitīgi’’ nav pareiza un atrunājaties, aizbildinoties ar savu dienas ritmu vai jums ir pašai sava teorija.
  4. Jūs vienmēr cenšaties paēst vai vismaz padzert tēju skatoties televizoru.
  5. Jums ir ļoti grūti noturēties uz stingras diētas kaut vienu dienu un tik un tā jūs to pārkāpjat, apēdot aizliegto produktu.
  6. Jums ir grūti pateikt kāds laika intervāls ir starp jūsu ēdienreizēm vai arī, cik ēdienreizes jums ir dēļ biežajām uzkošanām.
  7. Jūsu tuvinieki bieži kritizēja un joprojām kritizē jūsu izskatu.
  8. Jūs visu laiku interesējaties par svara samazināšanu vai jaunām diētām, visu laiku cerot, ka atradīsiet sev to piemērotāko metodi.
  9. Tad, kad kāds jūsu mājas viesis atsakās no ēdiena, jūs uzstājīgi cenšaties viņu pierunāt apēst vismaz kaut ko.
  10. Jūsu mamma jums bieži teica, ka ārējais izskats ir mazāk svarīgs nekā iekšējais skaistums un cilvēciskās īpašības.
  11. Jūs uzskatāt, ka garšīgu ēdienu gatavošana un ģimenes vēlmju, ēdiena izvēlē, ievērošana ir katras sievas un mātes pienākums.
  12. Jūsu mājdzīvniekiem ir liekais svars.
  13. Jūs dievināt savas nakts pastaigas pie ledusskapja, kaut arī katru rītu sevi par to barat.

Ja jūs uz septiņiem jautājumiem atbildējāt ar ‘’jā’’- jums ir vidēja atkarība no ēdiena, bet jo vairāk ‘’jā’’, jo atkarība ir lielāka.

 

dievietei_logo

 

Pievienot komentāru