Netradicionāli, Padomi

Vienkārši veidi, kā paplašināt auru

Foto - Shutterstock.com

Aura ir elektromagnētiskais lauks, kurš ir ikvienai dzīvai būtnei. Visi enerģētiskā lauka rādītāji projicējas fiziskajā laukā. Tādēļ, ja pareizi noskaidro izmaiņas aurā, var noteikt slimības, toksīnu izvietošanās vietas un pat slimību psiholoģiskos iemeslus.

Ja magnētiskais lauks ir novājināts, palielinās elektriskais lauks, kurš nav spējīgs noturēt citas enerģijas līdzsvarā, tādēļ cilvēks mainās, kļūst jutīgāks un ne vienmēr adekvāti rīkojas. Kas var palīdzēt noturēt magnētisko lauku? Protams, skābekļa molekula ir viens no nosacījumiem, tādēļ tik svarīgi ir šī elementa esamība mūsu organismā. Skābeklis palīdz kļūt enerģētiski stabilākiem.

Tādēļ pats vienkāršākais veids, kā attīrīt savu auru jeb, citiem vārdiem, atjaunot magnētisko lauku – vienkārši būt dabā, tur, kur ir koki – skābekļa avoti. Tieši magnētiskais lauks padara mūs spēcīgākus, nosvērtākus, elektroniskais – efektīvus. Elektroniskais lauks palīdz veidot tēlu, magnētiskais, tā teikt, noved lietu līdz galam; elektriskais – palīdz izteikt individualitāti.

Savs enerģētiskais lauks jākopj gluži tāpat kā fiziskais ķermenis.

Tam nepieciešams:

– veikt prānajānas – elpošanas vingrojumus, tie palīdz smadzenēm piegādāt skābekli;

– meditēt vai darīt kaut ko meditatīvu – tas palīdz smadzenēm strādāt aktīvāk, uzlabojot asins cirkulāciju tajās;

– lūgties vai/un skaitīt mantras;

– tāpat var palīdzēt tādi līdzekļi kā sandalkoka eļļa, kuru var pilināt uz ķermeņa trešās acs rajonā un uz pēdām. Der arī mirres eļļa;

– un – galu galā – koki palīdz attīrīt enerģētisko lauku. Pietiek atrast savu koku un piekļauties tam ar muguru.

Šie vienkāršie līdzekļi palīdz noņemt saspringumu, nogurumu, piepildīt ar gaišu enerģiju, kuru var virzīt radošumā un radīšanā.

 

Izmantots materiāls no vk.com

Pievienot komentāru