Ārstniecības augi, Netradicionāli

Augi, kuriem jābūt tavā guļamistabā. Tie palīdzēs aizmigt!

Glāze ar lavandas ziediem. Foto - http://weddbook.com/

Mūsdienās daudz cilvēku stresa pilnās ikdienas dēļ cieš no bezmiega, miega apnojas un murgiem. Tieši tādēļ kaut kas lietas labā ir jādara.

Par laimi, ir kāds dabīgs līdzeklis, kas palīdzēs tev aizmigt, kā arī uzlabos miega kvalitāti. Tagad tu varēsi izgulēties tā, kā tev pienākas.

Viss, kas tev ir jādara, lai uzlabotu miegu – tev jānovieto kāds no šajā rakstā minētajiem augiem savā guļamistabā. Tādā veidā iegūsi relaksējošu un mierīgu atmosfēru.

Svītrainā sansevjēra
1-33
Šis ir viens no labākajiem augiem-gaisa attīrītājiem. Tieši šo augu daudz ekspertu iesaka novietot guļamistabā. Svītrainā sansevjēra attīra gaisu no formaldehīdiem un citiem toksīniem, kas rodas no saplākšņa, tabakas dūmiem, griestu flīzēm, audumiem, grīdas segumiem un virsmām.

Pušķu hlorofīts
2-10-768x512
Šis ir labākais gaisa attīrītājs mājās. Tas attīra no 90% potenciālajām vēzi izraisošajām ķimikālijām. Tāpat tas absorbē dažādus aromātus, uzlabojot miega kvalitāti.

Lavanda
tumblr_lzg794kdLW1qbnhnso1_500
Lavandas relaksējošās īpašības tiek izmantotas jau gadiem – lavanda palīdz atbrīvoties no trauksmainības un nomierina. Tāpat šis augs palēlina sirdsdarbības ātrumu un nodrošina mierīgu atmosfēru guļamistabā.

zeltene_jauna

Pievienot komentāru