Sekss, Tuvība

Lasītājs: “Mani mulsina, ka sieva masturbē. Vai tas nekaitē viņas veselībai?”

Foto-Shutterstock.com

Lasītājs jautā: “Mani mulsina, ka sieva masturbē. Vai tas nekaitē viņas veselībai?”

Ginekoloģe un psihoterapeite privātpraksē Tukumā Gunta Frīdenberga: – Gribas vēstules autoram uzdot pretjautājumu: Vai jūsu sieva sasniedz orgasmu tuvības laikā? Ja atbilde ir jā, iespējams, ka tomēr kādas viņas vēlmes netiek apmierinātas, tāpēc jāpavaicā partnerei, ko viņa vēl īsti vēlas.

Ginekoloģe, seksoloģe, psihoterapeite Diplomātiskā servisa medicīnas centrā  Aija Tula–Rijkure: – Masturbēšana nav nekas slikts. Iespējams, tādējādi sieviete norāda partnerim (uzdrīkstas norādīt – tas ir apsveicami!), iedrošina viņu, ka partneris varētu turpināt viņas iesākto. Tas būtu abiem patīkami.

 

6 Komentāri

  1. Bet ko tad ,lai viņa citu dara,ja tā saucamais vīrs-atnāk,uzkāpj,iebāž,pakustina,izvelk,nokāpj un aiziet? Es arī pēc it kā seksa ar draugu,kamēr viņš izvilcis skrēja uz vannas istabu,masturbēju.

  2. Ja sieviete nevar pabeigt tuvības laikā – labāk lai viņa palīdz sev, būs labāk abiem, kad sieviete tiek apmierināta, nav ko kompleksot. Ja ticēt statistikai līdz 30-50% sieviešu nevar regulāri vienmēr pabeigt, un tas nav nekas slikts, šāds variants visu atrisina. Ja abiem domas saskan, viss ok. Un nevajag savu prātu “mocīt”, ka kaut kas nesanāk, bet IZBAUDĪT abu tuvību ar visām niansēm.

Pievienot komentāru