Netradicionāli, Padomi

Nekad neguliet ar cilvēkiem, par kādiem jūs pats nevēlētos kļūt: par enerģētiskajām saitēm, mīlējoties

Foto - Shutterstock.com

Pievērsiet uzmanību, ar ko jūs daliet savu intīmo enerģiju. Tuvība šajā līmenī savij jūsu auras enerģiju ar otra cilvēka auras enerģiju.

Šī spēcīgā savienošanās, neatkarīgi no tā, par cik nenozīmīgu jūs to uzskatītu, atstāj garīgās paliekas, īpaši cilvēkiem, kuri nepraktizē iekšējo jeb emocionālo attīrīšanos.

Jo vairāk esat intīmās attiecībās ar kādu, jo dziļākas ir jūsu saites, jo vairāk cita aura piepilda jūsējo.

Iedomājieties, kāda gan nepatstāvīga un sadrumstalota ir tāda cilvēka aura, kura nes sevī daudzas enerģētiskās paliekas.

Daudzi cilvēki neapzinās, ka šis haosa pilnais spēks atgrūž no viņiem pozitīvo enerģiju un piesaista negatīvo dzīvei.

Es vienmēr saku: “Nekad neguliet ar cilvēkiem, par kuriem jūs paši nevēlētos kļūt.”

 

Autors: Liza Č. Pattersone, econet.ru/blogs

3 Komentāri

  1. Pareizāk būtu teikt tā: Ir cilvēki ar straujāku enerģijas apmaiņu un lēnāku enerģijas apmaiņu.

    1. Cilvēks kuram enerģiju apmaiņa ir ļoti lēna: ēd ko grib, domā ko grib, neko nejūt, iet kā tanks un slimo ar slimībām kuras pats ir saražojis vai enerģētiski saņēmis. Ļoti bīstams otrajam cilvēku tipam.

    2. Cilvēks kuram enerģiju apmaiņa ir ātra – enerģētiski izraustīti cilvēki : mokās ar visu ko saražojuši apkārtesošie un pats, viena kaite beidzās otra sākās, atkarīgs no apkārtesošās enerģijas, pārtikas produktiem un ……………
    Izklausās briesmīgi, bet šādam cilvēku tipam ir visas iespējas dzīvot fantastisku dzīvi un nekad neslimot. Enerģētiskā tīrība novedīs pie secinājuma, ka slimību vispār nav.

Pievienot komentāru