Sekss, Tuvība

Pēc tā, ko publicē sociālajos tīklos, var spriest par cilvēka seksualitāti

Foto no Instagram un boredpanda.com

Masačūsetsas universitātes pētnieki noskaidrojuši saikni starp tēmām, kuras cilvēki skar sociālajos tīklos un kuras labprāt komentē un viņu seksuālo dzīvi – apmierinātību tajā, aktivitāti u.tml. Pētnieki analizēja vairāk nekā 223 000 lapu, kuras ļāva izskatīt brīvprātīgie. Viņi arī atbildēja uz jautājumiem par savu seksuālo dzīvi. Un, lūk, kādi interesanti secinājumi radās.

Galvenā sakarība, ko amerikāņu pētnieki atklāja: jo vairāk sociālo tīklu lietotājs publicē fotogrāfijas, kurās ir pats (nav svarīgi – selfijus, profesionālas fotogrāfijas vai amatierfoto), jo lielāka ir atšķirība starp viņa seksuālajām vajadzībām un to, ko viņš piedzīvo realitātē. Īpaši tas attiecas uz sievietēm – vairāk nekā 82% sieviešu, kurām patīk sociālajos tīklos izlikt savas bildes, vai nu vispār šobrīd ir bez intīmās dzīves vai nav apmierinātas ar to. Vīriešiem šī sakarība novērojama 60% gadījumu.

Savukārt to, kuriem tīk ielikt krāsainus dabas skatus, seksuālo dzīvi var tikai apskaust. Viņu personiskā dzīve ir pilna harmonijas un, pat ja tur no seksa nav ne smakas, šo cilvēku tas pilnībā apmierina. Turklāt šāda tendence attiecas uz abiem dzimumiem.

Kas attiecas uz kaķīšu un mīlīgo bildīšu cienītājiem, tad – pilnīgi negaidīti! – tie ir īstākie seksa haizivis! Parasti viņiem ir partneris, kurš pilnībā apmierina. Viņus tikai neapmierina tas, ka partneris ir tikai viens. Viņiem gribas arvien jaunas sajūtas, emocijas un… ķermeņu.

Tiem, kuri sīki klāsta par savu bērnu panākumiem un problēmām, ir izjaukts līdzsvars intīmajā dzīvē – sekss viņus īpaši neinteresē un nepiesaista, taču viņi ir pārliecināti, ka tas ir absolūti nepieciešams veselībai, skaistumam un vispār labam psiholoģiskajam stāvoklim. Tāpēc viņi cenšas mīlēties biežāk.

Cilvēki, kuriem patīk pārpublicēt kāda cita viedās domas, visbiežāk – atziņas par psiholoģiskām sakarībām, – ir tie, kuri baidās no jebkāda veida eksperimentiem un pārmaiņām savā intīmajā dzīvē. Vai nu viņi ir vientuļi vai viņiem ir partneris, kuru viņi neņemas vērtēt – viņš vienkārši ir un ar to ir gana.

Pētnieki gan tā arī netika skaidrībā un neatrada saikni starp seksualitāti un vēlmi iesaistīties politiskajās diskusijās sociālajos tīklos. “Mājas politologi” ir gan starp “seksa teroristiem”, gan neapmierinātajiem “zilzeķēm” un starp tiem, kuri “vienmēr apmierināti ar sevi, savām brokastīm un sievu”. Ar seksu arī.

 

Avots: mk.ru

Pievienot komentāru