Netradicionāli, Padomi

20 orgāni un to slimības. No kurienes tās rodas? Dziednieces skatījums

Foto - Shutterstock

Ārste un dziedniece Luīze Heija savās grāmatās apraksta daudzu slimību mentālos cēloņus. Ieskatīsimies dažos piemēros.

Ausis simbolizē spēju klausīties un dzirdēt. Ja cilvēkam ir problēmas ar ausīm, tas nozīmē, ka viņa dzīvē notiek kaut kas tāds, ko cilvēks kategoriski atsakās sadzirdēt. Sāpes ausīs ir piemērs tam, ka dzirdētais tevi ārkārtīgi aizkaitina. Bērniem bieži sāp ausis — viņiem, nabadziņiem, mājās nereti jādzird viss, ko nemaz negribētos dzirdēt. Savas dusmas izpaust bērnam ir aizliegts, un tā kā viņam nav pa spēkam ietekmēt un mainīt situāciju, tas noved pie ausu sāpēm.

Ja ir problēmas ar acīm, tas parasti nozīmē, ka mēs nevēlamies kaut ko redzēt — vai nu savā dzīvē, vai sevī. Kad redzu mazus bērnus ar brillēm, es zinu — mājās kaut kas nav kārtībā, un viņi vārda tiešā nozīmē atsakās uz kaut ko skatīties.

Galvassāpes atgadās, kad jūtamies nepilnvērtīgi. Nākošreiz, kad tevi piemeklē galvassāpes, apstājies uz mirkli un padomā, kur un kāpēc jūties pazemots. Piedod sev un galvassāpes pāries. Migrēna mēdz būt cilvēkiem, kuri grib būt nevainojami, kā arī tiem, kuri dzīvē sakrājuši daudz aizkaitinājuma.

Kakls ir spēja domāt elastīgi, ieraudzīt otru tēmas pusi un saprast otra cilvēka viedokli. Ja rodas problēmas ar kaklu, tas var nozīmēt, ka esi pārāk spītīgs un nepiekāpīgs.

Rīkle pārstāv mūsu spēju pastāvēt par sevi. Rīkles problēmas rada emocijas „man nepienākas, man nav tiesības”, nepilnvērtīguma apziņa. Kopā ar saaukstēšanos tas liecina arī par apmulsumu. Laringīts parasti nozīmē, ka esam tik nikni, ka nespējam runāt. Kad mēs pretojamies pārmaiņām dzīvē, rodas problēmas ar kaklu. Ir taču gadījies ne no šā, ne no tā sākt klepot vai manīt, ka ieklepojas kāds cits. Ieklausies, kas tiek mēģināts pateikt, uz ko radusies tāda reakcija. Varbūt tā ir spītība, pretestība vai apliecinājums tam, ka atrodamies pārmaiņu procesā?

Ar mandelēm un vairogdziedzeri saistītās kaites liecina, ka mums nav izdevies sevi radoši apliecināt tā, kā vēlētos.

Mugura ir atbalsta sistēma. Ar to saistītās problēmas norāda, ka nejūti pienācīgu atbalstu. Pārāk bieži mēs domājam, ka mūs atbalsta ģimene, draugi. Īstenībā tas ir Visuma, pašas Dzīves atbalsts. Problēmas muguras augšējā daļā signalizē par nepietiekamu emocionālu atbalstu. Muguras vidējā daļa tieši saistīta ar vainas apziņu. Vai baidies no kaut kā aiz muguras vai slēp tur kaut ko? Vai rodas sajūta, it kā kāds būtu iesitis pa muguru? Varbūt nepārtraukti raizējies par naudu? Šī problēma var radīt sāpes muguras lejasdaļā.

Problēmas ar plaušām parasti rodas no bailēm vai nevēlēšanās dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Vai arī tādēļ, ka uzskatām: mums nav tiesību dzīvot pilnvērtīgi.

Krūtis ir mātišķuma iemiesojums. Ja rodas problēmas ar piena dziedzeriem, tas nozīmē, ka mēs ar savu uzmanību burtiski smacējam otru cilvēku, lietu vai situāciju. Krūts vēzis nozīmē papildus uzkrātu aizvainojumu vai niknumu. Atbrīvojies no bailēm un esi drošs, ka ikvienā no mums darbojas Visuma saprāts.

Sirds, protams, simbolizē mīlestību, bet asinis — prieku. Kad tavā dzīvē pietrūkst mīlestības un prieka, tad sirds burtiski sažņaudzas un sasalst. Rezultātā asinis palēnina gaitu, pakāpeniski novedot mūs līdz anēmijai, asinsvadu sklerozei, sirdslēkmēm.

Kuņģis pārstrādā visas jaunās idejas un situācijas. Kad rodas problēmas ar kuņģi, tas parasti nozīmē, ka nezinām, kā asimilēt radušos situāciju. Mums bail. Kuņģa čūla ir kas vairāk – tā ir apziņa, ka neesam pietiekami labi vecākiem, priekšniekiem utt., ka neesam pilnvērtīgi. Mēs burtiski nespējam sagremot, tas ir, pieņemt to, kas esam, visu laiku cenšamies iztapt citiem. Neatkarīgi no ieņemamā amata mums var būt pilnīgi neattīstīta pašcieņa un pašapziņa. Cilvēki, kas mīl un ciena sevi, no čūlām necieš.

Žultsakmeņi simbolizē sakrājušās rūgtās domas un lepnību, kas traucē tikt no tām vaļā. Pamēģini sekojošu vingrinājumu: patstāvīgi sev saki: “Es ar prieku atlaižu savu pagātni. Dzīve ir skaista un es arī.”

Pievienot komentāru