Sekss, Tuvība

Horoskops apgalvo, ka jūs nesaderat – ko nu? Izsakās psihologi un astrologs

Foto - Fotolia

Mīlestībai nevar pavēlēt. Bet kāpēc tik daudzi tic horoskopiem un meklē savu otro pusīti pēc mistiskām pazīmēm? Ko darīt, ja esi jau iemīlējies, bet horoskops apgalvo – nesaderība? Vai vajadzētu ieklausīties horoskopos vai patiesai mīlestībai pat zvaigznes pakļaujas? Viedokli izsaka psihologi.

* Elizabete Krickaja, psiholoģe: Uzsākot nopietnas attiecības, mēs gribam uzreiz būt pārliecināti, ka viss izdosies. Mīlestības horoskopi palīdz mums nodrošināties pret sarežģījumiem nākotnē. Protams, ja tā padomā, tie sniedz ne jau reālu drošību, bet iekšēju mieru. Un pats svarīgākais, palīdz pieņemt lēmumu. Tas ir tik viegli – it kā patiesībā kāds cits būtu uzņēmies atbildību par pieņemto lēmumu.

Bet realitātē izrādās, ka pilnībā paļaujoties uz cita lēmumu par savu dzīvi – mēs varam par to dārgi samaksāt. Tāpēc, ka neviens mūsu vietā nevar zināt, kas būtu mums labākais. Izmantot no horoskopa, kuru sastādījis kompetents speciālists, iegūto informāciju, ir noderīgi un svarīgi. Bet tikai kā palīglīdzekli. Galvenais ir tavas jūtas, domas, sapņi un vēlmes.

* Vai būtu jāpēta astroloģiskā saderība, izvēloties partneri? Natālija Akmurzina ir sen praktizējošs psihologs un astrologs, un viņa spriež šadi:

1) laikā, kad attiecības tikai sāk veidoties, uzzināt, kā šis cilvēks der laimīgai ģimenes dzīvei, ir ļoti noderīgi. Lai cik tas nebūtu pārsteidzoši, stipra mīlestība attiecību pirmajā posmā (tas jo īpaši attiecas uz sievietēm), nenozīmē, ka esi atradusi savu otro pusīti. Drīzāk gluži pretēji – esi atradusi kādu, kas sniegs grūto attīstības mācību.

Iemīlēšanās nav labākais pamats laulībām, jo tā jau vēl nav mīlestība. Iemīlēšanās ir kaislība, kas ar laiku pāriet, un priekšplānā paliek realitāte – konflikti, nesaprašanās, pārpratumi, egoisms un tā tālāk. Iespējamību, kā partneri spēs to pārvarēt un veidot attiecības, kas balstās uz cieņu un mīlestību, var noteikt, analizējot abu dzimšanas (natālās) kartes.

Gadās arī citādi – ja abu dzimšanas kartes liecina, ka planētas viena no partneriem kartē nostājas tādā stāvoklī otra partnera kartē, ka tas pasliktina viņa likteni, rada risku veselībai vai bērnu veselībai. Tas arī būtu jāņem vērā, lemjot par ģimenes dibināšanu.

Pievienot komentāru