Netradicionāli, Padomi

Dzimšanas dati – cilvēka enerģētikas kosmiskais kods. Aprēķini savu dzīves, likteņa un citus pamata skaitļus!

1. Numeroloģijas mērķis

1no6
numerologija

Gunta Olita Granda, ezoteriķe

Numeroloģija ir metafiziska zinātne, kas skaidro skaitļu vibrāciju ietekmi uz cilvēka dzīvi. Jau senie prātnieki konstatēja, ka neviens no ikdienā sastopamajiem brīnumiem nav tik pārsteidzošs kā skaitļu absolūtā precizitāte. Viņi pētīja un meklēja pierādījumus, kas šīs brīnumainās zīmes saista, līdz atklāja, ka vieni skaitļi cilvēkam ir laimīgi, bet citi, tieši otrādi, nelaimīgi. Tos sāka izmantot pašizzināšanai un nākotnes pareģošanai. Numeroloģijas vēsture sniedzas divarpus tūkstošu gadu senatnē.

Arī mūsdienu zinātnieki skaidro, ka visam pasaulē piemīt enerģija un vibrācija un ka visa šī enerģija ir saistīta. Tāpēc nav jābrīnās, ka numeroloģija atdzimst no jauna, tikai plašākā un mūsdienīgākā izpausmē.

Zinot, ka ikviens cilvēks ierodas pasaulē noteiktā datumā un ar noteiktu vārdu, iespējams izskaitļot, kāds ir šis cilvēks un kādas ceļazīmes ir sagatavotas viņa dzīvei.

Darbam ar skaitļiem ir viens mērķis – enerģijas saglabāšana. Piemēram, zinot savus pamatskaitļus, var noteikt sava rakstura iezīmes, spējas, kā arī izveidot harmoniskas attiecības, izvēlēties pareizo dzīvesveidu, profesiju, dzīvesvietu un vēl daudz ko citu, atbrīvojot cilvēku no liekas dzīvības enerģijas tērēšanas.

Dzimšanas skaitļu kombinācija norāda uz kodētu cilvēka bioenerģētisko matricu, kas numeroloģijā izpaužas kā noteikts skaitļu kods. Paši skaitļi veido savu valodu, bet senajos, piemēram, senebreju, alfabētos arī burtiem piedēvēja skaitļu nozīmi. Šī ideja balstās uz noslēpumaino vibrāciju likumu. Dzimšanas diena dod noteicošo skaitli, kas saistīts ar planētu, kurai piešķirts tāds pats skaitlis. Tas pārstāv vibrāciju, kas turpinās visu mūžu.

Kāpēc dzimšanas dienas skaitlis ir vissvarīgākais? Pirmkārt, tas ir nemainīgs. Otrkārt, tajā ietverta planētu ietekme dzimšanas brīdī. Treškārt, vibrācijas likumam darbojoties, dzimšanas mirklis nosaka vibrācijas raksturu un līdz ar to ietekmē cilvēka dzīvi no dzimšanas līdz nāvei.

Ar dzimšanas mēnesi vai gadu saistītais skaitlis nav tik personisks un intīms kā dzimšanas dienas skaitlis. Tie noder vispārēja rakstura jautājumu un plašāku notikumu plūsmu noskaidrošanai.

Izsakot vārda burtus ciparos, var izzināt cilvēka personības izpausmi un viņa centienus. Tam jāsaplūst vai jāpiemērojas dzimšanas dienas skaitlim. Ja vārds saskan ar cilvēka raksturu, tas ir labi, ja nesaskan vai ir pretrunā, – slikti.

Numeroloģijas pamatā ir izcilā matemātiķa un mistiķa Pitagora teorijas. Šis zinātnieks kļuva slavens ap 550. gadu pirms Kristus. Attīstot šo mācību, viņš un viņa skolnieki samazināja ciparu skaitu, atstājot skaitļus no 1 līdz 9. Tos uzskatīja par pamata skaitļiem, no kuriem var iegūt pārējos, piemēram, 9=1+8, 7=2+5, 6=4+2 utt. līdz bezgalībai. Pēc 200 gadiem slavenais Kornēliuss Agripa darbā “Okultā filozofija” nosauca šos skaitļus un to nozīmes.

  1. Numeroloģijas mērķis
  2. Skaitļu nozīmes
  3. Numeroloģijas gudrība
  4. Ciparu matrica
  5. Ciparu matricas konstruēšana
  6. Skaitļu nozīme

4 Komentāri

  1. nu kaut kaa atkal jaasaskaras ar kaut ko paargudru,kas saprotams tikai tam ensteinam,kurs to rakstu samurgojis,mans ieteikums jau nu vai nu klusee vispar vai megini izklaastiit saprotami

  2. ome
    Nav saprotama matricas konstruēšana. Dzimšanas dati 1. rindā ir 7 vai astoņi cipari. Kur viņi redzami(1991.25.06.). Tālāk operē ar šiem skaitļiem un dabū 4 skaitļus. MATRICAS ŠŪNĀS ir 3 rindas pa četriem skaitļiem. Dodiet dzimšanas datu piemēru kā parasti izskaidro.

Pievienot komentāru