Pāris, Psiholoģija

Četri sieviešu tipi, no kuriem vīrietim labāk turēties pa gabalu

1. Mele

1no4

Nav robežu vīrieša naivumam: viņa melo tev acīs skatīdamās, bet tu nēsā viņu uz rokām, un atrodi tūkstoš aizbildinājumus viņas rīcībai. “Viņa ir tik neaizsargāta, viņa ir tik īpaša…” – un tas tur tevi uz āķa, kura nosaukums ir “mazohisms”! Domā, taviem draugiem ir viegli noskatīties, kā tu danco pēc tās stabules, kura tevi māna un vēl par to saņem dividendes? Visa viņas izslavētā “noslēpumainība” – ir pavisam vienkāršs sirdsapziņas trūkums.

Kā atpazīt: ja meitene saka, ka viņa nevar ar tevi satikties, jo jāpieskata jaunākā māsa, un pēc stundas tu redzi viņu pie strūklakas kopā ar nepazīstamu čali – ir par ko aizdomāties. Ja viņa tur tevi aizdomās par melošanu situācijās, kad nekas tāds nav bijis, iespējams – viņa vienkārši domā, ka tu rīkojies tāpat kā viņa. Labāk nekad neieskaties viņas somiņā meklējot šķiltavas, jo vari nejauši atrast biļeti uz Parīzi tieši tajā pašā laikā, kad viņa teica, ka dodoties pie slimās vecmāmiņas dziļi laukos.

Kāpēc viņa tā dara: Varbūt vecāki bija ļoti stingri un kontrolēja katru soli, kas noveda pie aizsardzības spēju melošanas veidā izkopšanas. Varbūt bērnībā viņa sapņoja kļūt par spiegu kā Mata Hari un ir mazliet aizspēlējusies. Jebkurā gadījumā tev ar to nav nekāda sakara un nav jācieš viņas pusaudžu kompleksu sekas.

Ko darīt: nemierini, kad viņa sāk liet krokodila asaras, jo ir pieķerta melos. Neizdomā viņai attaisnojumus (Viņai ir vāja griba, nekas briesmīgs nav noticis, utt.). Neattaisno vai neveicini viņas melus citiem tavā klātbūtnē, kaut vai tā būtu tikai socioloģiskā aptauja pa tālruni. Liec saprast, ka tu drīzāk piedotu atklātu nelietību (ja to nožēlo, protams), nekā nevainīgu krāpšanu. Centies, lai tavā tuvumā viņa justos drošībā, neizsmej viņas naivumu vai piedodamas vājības. Lai viņa zina, ka tu mīli viņu tādu, kāda viņa ir un vienīgais trūkums, kas var sabojāt jūsu attiecības, ir viņas tieksme melot.

 1. Mele
 2. Piranja
 3. Pilnīga egoiste
 4. Palaistuve

3 Komentāri

 1. Pie 2., 3. punkta var autoram piekrist, taču pie 1. NĒ! MELI TIEK IEAUDZINĀTI!. CILVĒKS NEVAR MELOT, JA MELI NAV NESUŠI AUGĻUS VAI APZINĀTI VEICINĀTI!!!
  CITS JĒDZIENS – PALAISTUVE. TE NEVAR PIEKRIST, JO VAJAG IEMESLU? UN IEMESLS IR VĪRIETIS PATS, JO VIŅAM VAJAG ŠĀDA TIPA SIEVIETI?!!!

 2. par laimi normāli vīrieši tieši uz tādām “iekrīt”, jo kur gan lai tās “nabadzītes” liekas. Savukārt, sakarīgas sievietes parasti piemeklē sliņķu, brunču mednieku, alkoholiķu,varmāku un dzīvei nekam nederīgu veču bari.

 3. *******
  Tu melo,
  Man acīs skatīdamās,
  Un es mīlu Tevi
  Par to,
  Ka manās,
  Ne cita.

  Man patīk Tev ticēt,
  Tā akli,
  Lai nenojaut,
  Ka mīlu Tevi par to,
  Ko citam liegts baudīt.

  Tik skaisti Tu melo
  Par to,
  Kā debesīs zirgi
  Aizjoņo,
  Kā sveces pasaku tēlus
  Izelpo,
  Un to,
  Ka tējkannā ūdens,
  Jau reizi ceturto izgaro.

  Es Tevi mīlu par to,
  Un klusībā lūdzu,
  Samelo vēl man
  Kaut ko,
  Par kaut ko,
  Tik skaistas Tev acis,
  Vēl lūdzu pamelo
  /closing time/

Pievienot komentāru