Acis, Ārstēšana

80% briļļu valkātāju varētu bez tām iztikt, uzskata Beitsa metodes sekotāji

1. Labi redzēt var visi

1no6
Foto - Shutterstock
UZZIŅA

Aptuveni 80% cilvēku, kuri nēsā brilles, varētu bez tām iztikt.

Lai vai cik stilīgas brilles iegādātos, daudzi gribētu iztikt bez tām. Izklausās neticami, bet redzi var atjaunot dabiskā veidā. Nepieciešama vienīgi pārliecība, ka mūsu iespējas ir neierobežotas, un mērķtiecīga darbošanās.

Pirms vairāk nekā simt gadiem amerikāņu acu ārsts Viljams Beitss secināja, ka cilvēkiem, kuri pazaudējuši brilles, pāris mēnešu laikā redze uzlabojas, tāpēc sāka pētīt šo fenomenu un radīja dabisku redzes uzlabošanas metodi.

Viljams Beitss atzina, ka nevienam nav redzējis tik slimas vai savainotas acis, ka redzi nevarētu atjaunot. Protams, ne vienmēr, piemēram, pēc nopietnas traumas, tas izdodas pilnībā. Ārsts par galveno redzes traucējumu iemeslu uzskatīja sasprindzinājumu ne tikai acīs, bet visā ķermenī.

Dabiskas redzes atjaunošanas skolotāja Vija Buša ir mācījusies pie Beitsa sekotāja, Denveras (ASV) Labākas redzes centra izveidotāja Grega Marša, kuram pašam izdevies atbrīvoties no mīnus 12 dioptriju lielas tuv­redzības vienā acī un mīnus 14 – otrā acī. Cis viņas skolotājs ir Meirs Šneiders, kurš pats redzi atguvis no pilnīga akluma.

Katrs dabiskas redzes atjaunošanas skolotājs attīsta mazliet atšķirīgu pieeju. Gregs Maršs lielu uzsvaru liek uz darbu ar prātu un iztēli, attieksmi pret sevi un apkārtējo pasauli, arī negatīvām emocijām.

– Ja ar Beitsa metodi izdevies atgūt labu redzi, turpinot dzīvot pēc jauniem paradumiem un mazliet mainot attieksmi pret dzīvi, rezultāts ir noturīgs. Ja redze spēcīgu pārdzīvojumu dēļ atkal pavājinās, to var atjaunot, zinot, kādus vingrinājumus veikt, – liecina Vijas Bušas sešus gadus ilgā pieredze.

Metodes pamatā ir vieglas, pārliecinātas redzes sajūtas apgūšana, iekšējās pārliecības attīstīšana, jauni skatīšanās paradumi, kā arī daudz specifisku vingrinājumu. Ja dzīvojam ar domu, ka mums ir vāja redze, tā arī ir. Turpretī, ticot un ļaujot acīm atveseļoties, iztēlojoties, kā tās attīrās no toksīniem, atkritumvielām, rētaudiem, acu šūnas spēj atlabt, jo tās dabiski atjaunojas 48 stundu laikā.

  1. Labi redzēt var visi
  2. Viegli un nepiespiesti
  3. Pret dažādām problēmām
  4. Brilles ar caurumiem
  5. 7 lietas, kas patīk acīm
  6. Vingrinājumi redzes sistēmas atslābināšanai

Pievienot komentāru