Bērni, Veselība

Māksliniece Liene Skulme aicina ziedot brāļa meitiņai Elzai

Ekrānšāviņš no Youtube.com

Dzīvē gadās piedzīvot negaidītus mirkļus, un tā ir noticis arī mūsējā.

Mana brāļa Jāņa un viņa sievas Gundegas ģimene, kurā aug divas meitas, ir ļoti aktīva, sportiska, pozitīva un inteliģenta. Visi četri nodarbojušies ar labiem panākumiem sporta dejās, meitas nodarbojas arī ar pludmales volejbolu.

Taču pēkšņi dzīve apmetusi strauju kūleni. Elzai, mana mīļā brāļa Jāņa meitai un manai krustmeitiņai, 11 gadus vecai meitenei, galvā ir atklāts audzējs. Viena operācija jau ir aizvadīta, taču priekšā ir vēl ilgstoša ārstēšana – operācija, terapijas un citas nepatīkamas procedūras, kas prasa lielus līdzekļus, daudz spēka un izturības. Diemžēl Latvijā nav iespējams veikt visu nepieciešamo Elzas ārstēšanai, tāpēc mūsu ģimene, radinieki un draugi palīdzam kā varam, lai saziedotu līdzekļus Elziņai, taču ar to nav pietiekoši. Paldies visiem, kas jau ir palīdzējuši!

Es arī ļoti vēlos palīdzēt savam brālim un viņa ģimenei, tāpēc 6.martā es un mani tuvinieki rīkosim labdarības vakaru, kur varēs apskatīt manus un sabiedrībā zināmu mākslinieku darbus, ko varēs arī iegādāties, lai palīdzētu Elzai, kā arī baudīt brīnišķīgu muzikālo pavadījumu.

Lūdzam arī Jūsu atbalstu, ja ir tāda vēlme un iespēja palīdzēt.

Gundega Liepiņa, LV70HABA000151A109661.

Pievienot komentāru