Bērni, Zīdaiņi

FOTO: Neatkārtojamas bildes ar mammām, kas zīda mazuļus

Foto no ivetteivens.com

Fotogrāfe Ivette Ivene (Ivette Ivens) spēj noķert mātišķuma mirkļus, kad sieviete zīda bērniņu, lai kur tas arī būtu. Bet visbiežāk – krāšņās dabas ainavās. Ikviena bilde atgādina pasaku.

Ivette fotografē zīdošās mammas jau trīs gadus, cenšoties sagraut stigmu, kas asociējas ar krūts barošanu. Viņa cer, ka vērojot šīs bildes, sievietes arvien vairāk sapratīs, ka zīdīšana ir dabiska un tajā nav nekā tāda, no kā kautrēties.

 

4 Komentāri

  1. Umm. vēlas lauzt stigmu, ka tur nekā slikta nav.. Vai man tikai šķiet, ka lielākā daļa no tiem bērniem (izskatās pēc dēliem) izskatās, ka ir jau krietni pārauguši zīdīšanas vecumu. Ja tā, tad tas izskatās mazliet jau nepareizi un ar incesta iezīmēm. turklāt (pameklējiet paši internetā). ievērojama daļa sieviešu (līdz pat 50%) barošanas brīdī izjūt seksuālu uzbudinājumu un pat orgasmu. tādēļ saprotams, kādēļ daudzas sievietes izvēlas barot ar krūti tik ilgi, “darīt to visur” (līdzīgi kā ar sexu) u.c. Cik dzirdēts, dēli, kas tiek vēli noņemti no pupa (ir dzirdēts pat par 8 gadīgiem) izaug par memmīšiem, kas mūžam parazitēs uz vecāku un citu sieviešu rēķina. un pēc tam sabiedrības sievietes pārmetīs puisim ka viņš tāds nevīrišķīgs, lai gan pats viņš ir tā ieprogrammēts no mazotnes.

  2. Man viedoklis, ir tāds, ka bērna barošana ar krūti tomēr ir privāts un diezgan intīms divu cilvēku pasākums, un apkārtējai pasaulei tas nav jāizrāda, pie tam vēl tādā veidā, kā šinīs foto. Tas var būt privāts foto, nevis visu apskatīšanai. Diezgan perversi!

  3. cilvēkiem ar veselīgu domāšanu nekā aizskaroša – skaisti un dabīgi
    kam dzīvē attiecību problēmas – tādi foto vienmēr tracina

    vēl daļu tracina, ka foto sievietes ar dabīgām sievišķīgām formām, izpaužas balta skaudība, ka man nav / vai / tik foto var redzēt ko tādu

Pievienot komentāru