Pāris, Psiholoģija

Sievietes, ar kurām nav vērts iepazīties – pirmās 25 pazīmes

Foto - Shutterstock

Igoram Ļebedevam ir visai liela pieredze, pēc sludinājumiem meklējot sievieti nopietnām attiecībām (parasti viņš ievietoja savu tālruņa numuru un meitenes zvanīja viņam). Savus novērojumus, tai skaitā to sieviešu pazīmes, ar kurām nav vērts iepazīties ilgstošām attiecībām, viņš publicējis blogā. Raksts ticis ne reizi vien pārpublicēts un kaismīgi apspriests. Ielūkosimies rakstā, neņemot vērā autora piezīmi: „Teksts ir adresēts tikai vientuļiem inteliģentiem vīriešiem virs trīsdesmit, kuri ir tendēti domāt patstāvīgi; lasīšana citu kategoriju lasītājiem, kā arī sievietēm – stingri kontrindicēta. Patērētāji to izmanto, uzņemoties risku. Par nepatīkamu pēcgaršu, kas var dvēselē palikt nesagatavotam lasītājam, autors atbildību neuzņemas”.

1. Sievietei ir ļoti liela pieredze, iepazīstoties pēc sludinājumiem. Izvēles daudzveidība ir viņu sabojājusi, būtībā viņa nevar apstāties pie jebkura konkrēta kandidāta – visu laiku šķiet, ka nākamais varētu būt vēl labāks.

2. Pārāk izvēlīga. Uzreiz sarīko nopratināšanu par sliktiem paradumiem, rakstura īpašībām, sadzīves ieradumiem, uzdod provokatīvus jautājumus, piemēram: “Kad šķīries no sievietēm, kurš bija iniciators – tu vai viņa?” Viņa noteikti ir vai nu pārāk prasīga vai ļoti pieredzējusi personiskās attiecībās, vārdu sakot – second hand.

3. Materiāli norūpējušās, ļoti ciniskas dāmas. Uzreiz sāk uzdot jautājumus pēc būtības: “Kāds ir tavs auto?”

4. Viņa kaislīgi vēlas apprecēties. Visbiežāk to atklāj skaisti un pārliecinoši formulējumi, piemēram: “esmu gatava pilnībā sevi veltīt mīļotajam”, “man galvenais – savstarpēja sapratne”, “laulības – divu siržu saplūšana” un tamlīdzīgi murgi. Kā atšķirt šo kaislīgo vēlmi no dabiskas katras sievietes vēlmes apprecēties, izveidot ģimeni? No savas puses varu piedāvāt šādu kritēriju: normāla sieviete pirmā nesāks runāt par laulībām. Pēc ģimenes izsalkusī meklē vienalga kādu, ka tikai “labs cilvēks un apgādā ģimeni”. Cilvēka kā indivīda loma tiek samazināta līdz nullei.

5. Viņas ienākumi ir trīs un vairāk reižu lielāki par tavējiem. Protams, protams, mīlestībai nav šķēršļu, bet pat tāda vienkārša lieta – ja nu viņa pieradusi katru nedēļas nogali pusdienot kādā dārgā vietā? Kā es varēšu tur baudīt maltīti kopā ar viņu? Par abiem samaksāt nevaru, uz viņas rēķina to darīt arī negribas. Un kā ieteiksiet pavadīt kopā atvaļinājumu? Doties uz Kanāriju salām uz viņas rēķina?

6. Viņa ir no maznodrošinātas ģimenes un dzīvo tā ne jau dažus gadus, bet ilgstoši. Iesaku katram meklēt “savā pļavā”, jo būtiskas pāra atšķirības pēc vecuma, izglītības, labklājības līmeņa, pasaules uzskata attiecībās var ienest plaisu un novest pie to izjukšanas. Protams, gadās arī izņēmumi.

7. Viņa ir vadošs darbinieks vai biznesa sieviete (pat tad, ja nav augsti ienākumi). Sliktā ziņa ir, ka viņa arī ģimenē grib piekopt komandējošo stilu. Nevar nepiekopt. Sievietes ir ļoti viengabalainas būtnes.

8. Viņa ir mantkārīga, skopa. Pati to sauc par taupīgumu. To ne vienmēr ir iespējams saprast pašā sākumā.

9. Viņai bijis bagāts sponsors, pat ja neilgu laiku. Tas nozīmē, ka viņa ir samaitāta ne tikai ar naudu, bet arī morāli.

10. “Vietējās nozīmes Māte Terēze”. Labs, sirsnīgs, gādīgs un ļoti jūtīgs cilvēks. Var būt ļoti sievišķīga. Taču mēs esam viņai interesanti tikmēr, kamēr mums ir problēma. Šāda veida sievietēm nepieciešams izjust, ka viņa visu laiku ir nepieciešama. Ja tu saslimsi, viņa atprasīsies no darba, apskries visas aptiekas un iegādāsies visu, sākot no aspirīna līdz kokaīnam, lai tikai mīļotais justos labi. Pati laipnība, gatava uzupurēties. Problēma ir tā, ka, tiklīdz viņas partnerim viss normalizēsies, viņa meklēs citu, kam nepieciešama palīdzība.

11. Vīriešu kolekcionāre. Kāpēc viņas tā dara? Lai palielītos draudzenēm, lai pierādītu sev, ka vēl spēj raisīt seksuālu interesi. Vai varbūt apzinās, ka nav spējīga uz ilgstošām attiecībām (neprot saprast un piekāpties, apspriest problēmas, atzīt kļūdas) un veido vismaz tādas.

15 Komentāri

  1. Ir tā, ka viņas vēl lielās kāds kuram ir “metamais”. Pilnīgi visas iziet uz salīdzināšanu, un piemetina, ka tu vēl nemaz nezini, kā mani ir drātējuši. Apprecoties pirmā dienā pēc kāzām būs cauri-viņa parādīs uzreiz savu ārprātu/pieredzi. Neviena sieviete nekad nedzīvos kaut kādā tur pus pārticībā, bet vienmēr meklēs kur nosmelt kārtīgu kausu. Un šī pārticības meklēšana katram slānim ir individuāla. Viņas ārprātu vari izpīpēt viņu piedzirdot, un izspēlējot pāris nestandarta situācijas, tici man viņa pārgulēs ar visiem pretimnācējiem.

  2. ir jau gan taisnība,jo ir tāda šķirne sieviešu dzimuma,kas tā maucas virsū,ka vīrieši bēg neatskatījušies. Bet ir arī dažs vecis,kas nolēmis par katru cenu sev kalponi ieviest,ja pirmā nomirusi. Ideja jau nav slikta, tikai ar kādiem paņēmieniem….
    Pat vēl manā vecumā , un man jau 70 !

  3. Gribētu redzēt (patiesībā- negribu, lai tinas tālāk) to tipiņu, kas katru meiteni analizē pēc savām 25 pazīmēm. Varbūt tura sarakstu pieejamā vietā, lai neaizmirstas.
    Vispār jau, šie 25 punkti labi raksturo pašu rakstītāju. Meitenes, neuzķeraties uz tādiem! Ja viņam nav sapnis satikt “savējo”, tad neglābs nekādi punkti.”Ja satiksi viņu- debesīs vai ellē- sauksi par savējo”. Lai dzīvo un noveco ar savu egoismu.

  4. Dazi pti ir patiesi, bet vai arī vīrieši nav tādi? Paši sūc info no sievietes un tad nav apmierināti ,ka tā sāk pērt laukā visu, uzprasījās tak pats. Šim autoram pašam jātiek galā ar sevi un tad jākritizē otrs, pats domā ka ir pasaules naba. Ja cilvēks viens otram patīk, tad nekādi šķēršļi neatturēs no tālākām attiecībām. Viss pamazām vai nu nokārtosies, vai katrs aizies savu ceļu.Bet par precībām gan piekrītu, ka nav jābāžās virū ar tām un reāli, papriekšu tak jāiepazīstas kārtīgi un pārējais notiksies pats no sevis.Bērni , nē nu nav nu gan šķērslis, esi draugs viņiem un viņi būs draugi tev.Sanāk, ja sievietei ir berns/ni, tad viņai vairs nav tiesību būt laimīgai.Nu ja bērni nepieņem , tad tā jau cita runa.Nekādu pti uzskaitīšana neder.Kas der autoram, neder citam.

Pievienot komentāru