Dzīves māksla, Psiholoģija

Vectēvs 95 gadu vecumā atklāj, ka ir gejs un tā ir viņa “dzīves traģēdija”

Foto no mirror.co.uk

Intervijā video vietnē YouTube nu jau 96 gadus vecais Romāns (Roman) atzinies vlogerim ar pseidonīmu Deivijs Veivijs (Davey Wavey), ka viņš jau no piecu gadu vecuma apzinājies, ka ir gejs, bet visu mūžu nodzīvojis ar šo milzu noslēpumu. Viņš bija precējies 67 gadus un apzinājies, ka vienmēr nav ar viņiem bijis līdz galam patiess.

Pagājušā gadā galu galā Romāns atklāja savu noslēpumu ģimenei, kad bija nolēmis, ka “ir dažas lietas, ko vēlos, lai pasaule zina”.

Romāns, kurš dzīvo Losandželosā, paskaidro: “Es vienkārši viņiem izskaidroju, ka es piedzimu un visu mūžu biju gejs. Es pastāstīju viņiem visu savas dzīves traģēdiju un tad viņi saprata, kas ar mani noticis.”

Viņš domā, ka viņa gados pēc tik daudz vējā palaistiem gadiem, viņš vairs neatradīs sev partneri. Taču viņš ir atklāts: “Man nav vairs vajadzīgas ne fiziskas, ne emocionālas attiecības. Bet es vēlos, ejot gulēt, lai manā tuvumā kāds ir, lai kāds rūpējas. Tas arī viss.”

Intervijas laikā Deivijs teica Romānam, ka lepojas par viņu, uz ko seniors atbildēja: “Paldies, esmu lepns.”

Avots: mirror.co.uk

3 Komentāri

  1. šo rakstiņu lasot tā šķiet ka te kāds vēlas homoseksuālismu pasniegt kā normālu lietu ar ko lepoties… ja tā, tad diezgan slimīgi…

    1. Jēga ir tur, ka cilvēks ir piedzimis ar izmaiņām hromosomu līmenī.. Tas ir dabas untums, ko dzīves laikā nevar mainīt. Var tikai apspiest izpausmes un sabojāt veselību.
      Tādēļ “Netiesā – un netapsi tiesāts…!”

Pievienot komentāru