Netradicionāli, Padomi

„Adopcija atrisina daudzas karmiskās problēmas” – saruna ar ezoteriķi un vēdisko astroloģi Baibu Stūrīti

Foto - Shutterstock
Uzmanību!

Brīdinām, ka vēdiskā astroloģe dažkārt izsakās skarbi par mūsdienās iespējamām izvēlēm neauglīgiem pāriem, ja jūs esiet starp tiem, izvērtējiet savu emocionālo stāvokli, pirms lasāt.

Bieži tiek runāts par to, ka sievietes svarīgākais uzdevums šajā dzīvē ir kļūt par māti un rūpēties par bērniem. Un ne viena vien sieviete, kura vēl nav kļuvusi par māti, pienākot noteiktam vecumam, aizdomājas – kas man tagad, pēc apkārt valdošajiem „noteikumiem”, būtu jādara? Vai esmu nepilnīga un ko nokavējusi? Vai eju „pret” Visuma likumiem?

Patiesībā visas nepieciešamās atbildes mēs jau zinām, tikai nereti negribam sadzirdēt – pieņemt sevi un savas patiesās sirds vēlmes, jo esam tik ļoti pārņemtas ar apkārtējo cilvēku gaidu piepildīšanu. Nav tāda vienota plāna, kas būtu attiecināms pilnībā uz visām pasaules sievietēm. Katrai ir savs laiks un savs ceļš – vienlīdz skaists un neatkārtojams. Turklāt horoskopā dzimums nav ierakstīts – norāda ezoteriķe un vēdiskā astroloģe BAIBA STŪRĪTE. Sarunā ar Baibu uzzināsim – kā saklausīt savu sievišķo „Es” un nekaitēt ne sev, ne bērniem?

– Kāda ir sievietes sūtība uz šīs pasaules?

– Cauri gadsmitiem dažādas reliģijas ir mēģinājušas pārliecināt cilvēkus par to, ka sieviešu un vīriešu sūtība uz šīs pasaules atšķiras, akcentu liekot uz to, ka vīrietis ir ģimenes galva, savukārt sieviete itin visā ir pakārtota viņam. Taču mēs jau sen vairs nedzīvojam akmens laikmetā, kad vīrietis medīja dzīvniekus, savukārt sievietes pienākumos ietilpa šo medījumu pagatavot.
Kad sāku apgūt astroloģiju, centos izprast, vai pēc horoskopa var noteikt cilvēka dzimumu… Iedziļinājos jautājumā un nonācu pie secinājuma, ka nevar! Ir sievietes, kuras nākušas šajā pasaulē, lai pildītu tā saukto vīrieša lomu – aktīvi realizētu sevi karjerā un biznesā. Tāpat ir vīrieši, kuri pēc savas būtības ir pasīvāki – viņiem labāk sanāk gatavot ēst un pieskatīt bērnus. Šī iemesla dēļ daudzām sievietēm mātišķais instinkts var būt mazāk izteikts. Bet, tā kā sabiedrība ir „ieprogrammēta” uz pēcnācēju radīšanu, jo tā ir „pareizi”, sieviete nereti pakļaujas psiholoģiskajam spiedienam un dzemdē, pēc tam saprotot, ka lēmums, kas nav saskaņā ar pašas sirdsbalsi, nepadara viņu laimīgāku un piepildītāku.

– Uz ko visbiežāk norāda fakts, ja pārim ir grūtības tikt pie bērniņa?

– Laiku, kad pastāv ļoti liela iespēja, ka piedzims bērns un vai vispār tas notiks, nosaka individuālais horoskops. Astroloģiski tam var būt 3 iemesli: 1) nav vēl pienācis īstais laiks, vai arī tas jau ir pagājis; 2) blakus nav karmiski paredzētais cilvēks; 3) kādam no pārī esošajiem – sievietei vai vīrietim – bērni šajā dzīvē nav paredzēti, tāpēc neiestājas arī grūtniecība. Citi faktori, kas parasti samazina grūtniecības iespēju, ir: ieciklētība uz grūtniecību, ar to saprotot situāciju, kad vēlme palikt stāvoklī ir tik intensīva, ka tas bloķē cilvēka enerģijas kanālus. Šādā gadījumā grūtniecība neiestāsies tik ilgi, kamēr sieviete neatlaidīs šo sava veida „apsēstību” ar bērnu. Reizēm par iemeslu kalpo arī izpatikšana otram, piemēram – kāds no pārī esošajiem patiesībā negribēja vai arī – laikam ejot – saprata, ka vairs nevēlas bērnu, un tikai tāpēc, ka otrs par to tik ļoti sapņo, piekrīt šim lēmumam, jo nevēlas otru sāpināt. Esot negodīgam pašam pret sevi, arī sekss pārvēršas par pienākuma izpildīšanu pareizajā laikā, nevis sniedz baudu. Tīri medicīniskiem faktoriem, kas neļauj ieņemt bērniņu, es neticu, jo zinu gadījumus, kad bērni ir dzimuši pāriem, kuriem ārsti bija teikuši, ka tas nav iespējams. Ezoteriski izsakoties, bērnu nākšanu vai nenākšanu pasaulē mēs nevaram ietekmēt, jo šo procesu regulē Visuma likumi, nevis medicīna vai kāda cilvēka individuālā griba.

– Kāds ir viens no būtiskākajiem priekšnosacījumiem, lai bērniņš piedzimtu vesels?

– Es pati varbūt neesmu labākā mamma pasaulē, bet vienu zinu noteikti – bērnus ir jārada mīlestībā. Viss, kas atnāk dabiski, nes sevī radošuma enerģiju un ir harmonijā ar dabas likumiem. Atceros, kā gadus divus nevarēju palikt stāvoklī un katras mēnešreizes bija traģēdija ar puņķiem un asarām. Laiks gāja un tā arī nekas nesanāca. Vienu dienu tā kārtīgi sadusmojos un sev pateicu: „Viss. Man ir apnicis gaidīt grūtniecību, pievērsīšos kam citam, iešu mācīties”. Tā arī darīju. Pēc nedēļas, kad bija jāsākas mēnešreizēm, tās nesākās. Tests parādīja, ka esmu stāvoklī! No piedzīvotā sapratu to, ka brīnumam paveras iespēja tad, kad iemācāmies atlaist sava Ego iegribas…

– Kā no ezoteriskā skatupunkta tiek vērtēta mākslīgā apaugļošana?

– Kad sāku studēt ezoteriku, uzzināju, ka ne vienmēr pēc dzimšanas ķermenim pievienojas dvēsele. Ir cilvēki, kuriem tās gluži vienkārši nav. Viņiem nav tā saucamās saites, kas savieno fizisko, astrālo un pārējos smalkos ķermeņus ar to sākotnējo enerģiju, kas parasti nosūta cilvēkus piedzimt uz Zemes. Mani šī tēma ieinteresēja, tāpēc turpināju to pētīt, līdz beidzot satiku cilvēku, kurš spēja man par šo fenomenu pastāstīt ko sīkāk, jo pats spēja atpazīt „īstos” cilvēkus no „neīstajiem”. Ar šo informāciju man pietika, lai uz visiem laikiem atsistu vēlēšanos eksperimentēt ar savu ķermeni.

Es sekoju principam, ka visam, ko savā dzīvē piedzīvoju vai nepiedzīvoju, ir jānotiek dabiskā veidā. Tos, kuri eksperimentē ar mākslīgo apaugļošanu, dēvēju par drosminiekiem. Mans tēvs bija alkoholiķis un meitu mīlnieks, bet vismaz viņš bija īsts. Drīz uz jautājumu – kas ir tavs tēvs un māte – bērni atbildēs ar klīnikas nosaukumu, ārsta vārdu un mēģenes numuru, kurā tika iesaldēta olšūna savienojumā ar nenosakāma īpašnieka spermatozoīdu.

Pievienot komentāru