Sekss, Tuvība

Kā neizbojāt pirmo seksu ar sievieti

Foto - Shutterstock.com

Pirmā pankūka, kā zināms, saiet kamolā. Līdzīgi pirmais sekss ar jaunu sievieti var neizdoties tāds, kā cerēts. Atšķirība ir tikai tajā, ka pankūku var uzcept no jauna, bet sieviete, var gadīties, ka jāmeklē cita. Lūk, idejas, kā neizbojāt pirmo seksu ar sievieti.

Sākšu ar atzīšanos – no visiem mīlēšanās veidiem, tieši pirmais sekss ir viens no man nemīļākajiem. Visa tā neveiklība un nesakārtotība teju nogalina visu to labo un vērtīgo debijā ar jauno partneri (un tieši – kaislību, azartu un iespēju beidzot uzzināt: vai patiešām Tas tev ir liels vai vienkārši bikses tādas). Bet man ir arī laba ziņa: savaldzināšanas un mīlēšanās tehnikā no tevis neko īpašu un nebijušu negaida.

Pirmā reize drīzāk ir par potenciālu. Seksa maratoni “uz izdzīvošanu”, neiespējamo pozu izmēģināšana un rekvizītu izmantošana, centieni paplašināt erotiskās un fiziskās robežas droši vien nebūs piemēroti šai reizei. To atliekam. Pagaidām sievietei ir svarīgi pārbaudīt, vai starp jums ir kaut kāda ķīmija, un izslēgt globālas nesaderības iespējamību. Piemēram, iegūt pierādījumus, ka tu neesi kaut kāds drūms izvirtulis, kurš grib uz viņas ādas nodzēst cigareti un nosmērēt viņu ar sārtu lūpukrāsu. Tas – pirmkārt. Otrkārt, atstāt par sevi labāko iespaidu. Citiem vārdiem, “nelikt vilties un nevilties pašam”. Lūk, konkrētāki etapi, kas jums jāpārvar.

Pirmais etaps. Ielej un valdi

Esmu pārliecināta, ka tu esi novērojis meitenes, kuras cītīgi uzspēlē, ka ir noreibušas no viena mohito. Es arī. Turklāt nācies ne tikai redzēt, bet arī pašai izlikties, ka esmu daudz vairāk iereibusi nekā patiesībā. Priekš kam tas mums, cilvēcīgām sieviešu būtnes pārstāvēm, vajadzīgs? No vienas puses, lai signalizētu par savu pieejamību (iedzērusi sieviete, kā zināms, nav savu ģenitāliju saimniece), kam idejiski vajadzētu stimulēt tevi pārvietoties horizontāli. No otras puses – visos laikos dāmas centušās pārlikt atbildību par viņu darbiem bez biksītēm uz kavalieri (“es neesmu vainīga – viņš pats izlēma”), vai nu uz ārējiem, vēlams, nepārvaramiem, apstākļiem. Reibuma stāvoklis, tieši tāpat kā tā imitācija, ir optimāli piemērots.

Otrais etaps. Savaldzinātās savaldzināšana

Pēc senām sieviešu tradīcijām te viss ir pilnīgi pretēji. T.i., sieviete sāk spiest uz bremzes pedāļa un neiet uz to pusi, kur tu padomāji – pēc stundu ilga karsta petinga, kad ne tikai viņas biksītes, bet jau tava krekla aproces ir viscaur izmirkušas, tieši tad meitene sāk kaut ko murmināt par to, ka kaut kā viss nav pareizi… jūs pārāk steidzaties… viņa nav tāda… un vispār viņai rīt agri jāceļas. Kā saprast, kad viņas centieni pateikt “nē” patiesībā ir maskēts “jā”? Viss ir vienkārši. Ja, šo visu sakot, meitene aktīvi nerīkojas, lai ietu prom, pogāt ciet blūzīti un zvanīt taksometram vai glābšanas dienestam, bet turpina pašaizliedzīgi ar tevi skūpstīties, viņas iebildumi ir sociāls rituāls. Tūlīt viņa to “nodejos” un process ies tālāk. Partnerei ir svarīgi dot iespēju saprast (un vienlaikus arī sev), ka viņa nav kaut kāda tur izlaidusies sieviete vai vieglprātīga draiskule, kas iet sava kundalinī pavadā.

Galvenais necensties norādīt viņai uz to, ka viņas darbi nesaskan ar runām (piemēram, viņa turpina enerģiski glāstīt tevi). Pati efektīvākā uzvedība – klusiem čukstiem piekrist, ka jā, – viss ir tik nepareizi un viņiem nekavējoties jāapstājas, bet pašam turpināt iekarot. Kad uzbudinājums sasniedzis virsotnes, tā meitenes smadzeņu daļa, kas atbild par pašdisciplīnu, beidzot “aizvērsies” un jūs reizē ar viņu veiksmīgi atdosities viņa augstībai instinktiem.

Vienas aktrises teātris

Domājams, es neatklāšu nekādu jaunu Ameriku, ja teikšu, ka cilvēki pašā sākumā lien vai no ādas laukā, lai tikai parādītu sevi labāku nekā patiesībā. Tāpēc pirmais sekss bieži vien sanāk diezgan nedabisks – it kā jūs neapmierinātu dabisku vajadzību, bet uzņemtos mazbudžeta filmā. Nu ko, kaut kādā mērā tā arī ir. Sievietei pirmā reize ar jaunu partneri vienmēr ir nedaudz performance. Meitenes uz guļamistabas sliekšņa mēdz sākt tēlot labdabīgas neaizskaramās, godīgās meitenes, kuras pašas nesaprot, kā gan viņas pusnaktī pie tevis attapušās uz tava dīvāna ar kājām pie ausīm. Bet pēc sliekšņa labais tonis prasa pārvērsties nežēlīgā seksa mašīnā. Esi gatavs tam, ka viņa uz katru tavu pieskārienu reaģēs skaļiem vaidiem, it kā tu viņai šobrīd masētu nevis plecus, bet G punktu. Pārspīlētais “ahh” domāts, lai tu saprastu, ka visa viņas būtība ir viena vienīga erogēnā zona un nebūs problēmu ar orgasmu.

Vēl daudzkārt novērots, ka meitene pārvēršas bīstamā seksuālajā dzīvniekā un sāk īstenot visas erotiskās klišejas, kas vien viņai zināmas par tēmu dominēšana: izlēmīgi iegrūž puisi gultā, “apseglo”, atmet matus, aizver viņam muti ar ļoooti francisku skūpstu u.tml.

Kāpēc es jums to visu stāstu? Pirmkārt, lai jūs pareizi saprastu notiekošo un nedomātu neko sliktu par meiteni – ja nu viņa turpmāk rātni uzvedīsies? (Nē, viņa tā nedarīs – pēc tā, kā tu uzzināsi, cik nogalinoši seksuāli viņa uzvedas). Otrkārt, lai tu pēc iespējas koriģētu savu uzvedību uz ekspresīvāku. Sieviete ir pārsteidzošs cilvēks. Pat tad, kad tu guli zem viņas, viņa nav pārliecināta, ka pietiekami tev patīk. Bet ar savu temperamentīgo stenēšanu un komentāriem no sērijas “Ak Dievs, cik man ir labi!” tu partneri uzskurināsi.

Ceturtais etaps. Izmantot drošības līdzekli

Tev jābūt prezervatīvam un tas bez ierunām jāuzvelk. Tas ir akmenī kalts pirmā seksa noteikums. Kaut vai tāpēc, ka visa komunikācija par šo tēmu sekundes pirms laisties saldkaislē – visi tie jautājumi, vai meitene gadījumā nedzer tabletes, vai viņai nav spirāle, vai dievošanās kā jaunavai, ka esi “tīrs” un rīt iesniegsi apliecinošu dokumentu, spekulatīvie teksti no sērijas “Tu ko – man neuzticies?”, melnās tekvondo jostas demonstrēšana kā pierādījums, ka ar tevi viss kārtībā, izskatās a) nevietā, b) neizbēgami iztraucēs vajadzīgo noskaņojumu. Un arī šaubas, vai ir vērts romantiskā brīdī veltīt neveiklu brīdi gumijas uzvilkšanai, atstāj sestklasniekiem. Ir vērts, ir. Un vispār – kādēļ riskēt? Un es, saprotams, ar to domāju ne tikai risku šajā vakarā palikt bez seksa (bet arī tāda notikumu gaita ir iespējama), bet risku iegūt kādu kaiti.

3 Komentāri

  1. Pirmkārt, autors varēja iemācīties, ka, no krievu valodas tulkojot, ne visi izteicieni jātulko burtiski, tad pankūkas kamolā netīsies…
    Otrkārt, kas apstiprina rakstītāja aprobežotību, no virsraksta var secināt, ka, autoraprāt, ar vīrieti pirmo seksu var izbojāt… bet par to laikam jāsagaida turpinājumā 😀 😀 😀

  2. Tāda mazliet dīvaina apcere. Škiet, katram, kam ir kaut kāda seksuāla pieredze plus elementāra smalkjūtība, piedomās pie pašsaprotamām lietām pirmajai reizei- tīras gultas veļas, prezervatīviem, tīra ķermeņa utt. Gudra sieviete pati palīdzēs saprast, ko gaida seksā no tevis; tāpat, kā to darīs vīrietis. Un kaut kādu scenāriju sastādīt vajadzības nav.
    Jāatceras divus gadījumus, kad seksā viss norit ideāli: 1. Pornofilmas; 2. Sekss pavisam jaunu puišu “varoņdarbu” atstāstos draugiem. Abi gadījumi- attāli no realitātes.
    Sekss ir nodarbe diviem, un pirmajai reizei, ja tā nāk kā turpinājums abpusējām simpātijām, gatavojas abi, ne tikai vīrietis, kā tas attēlots publikācijā. Sieviete noteikti pamanīs un novērtēs, ja vīrietis būs gatavojies tuvībai un romantikai. Sieviete ar dzīves pieredzi noteikti neņems ļaunā, ja ne viss noritēs ideāli pirmajā reizē, kad viens otru tikai sāk iepazī, bet noteikti ielāgos jebkuru nevērību vai biezādainību.
    Ja sekss ir abu ilgota lieta, tad ir pilnīgi pašsaprotami, ka pirmajai reizei jāgatavojas abiem. Tā, lai šo notikumu darītu skaistu.

Pievienot komentāru