Dzīvesveids, Padomi

Kā šī 85 gadus vecā lēdija izmainīja savu stāju

Foto no econet.ru

Šai lēdijai ir 85 gadi un nesen viņa izskatījās, tā kā, šķiet, varētu izskatīties cilvēks šajā vecumā. Bērni un mazbērni apbrīno vecmāmuļu un vienmēr viņu uzskatījuši par malaci.

Tas, ka vairākus gadus Anna cieta no hroniskām sāpēm mugurā, visiem likās likumsakarīgi – tāds vecums. Arī pati sieviete vairs necerēja tikt vaļā no sāpēm, līdz reiz aizbrauca apciemot savu meitu. Kāpjot pa kāpnēm, viņai pēkšņi mugurā radās tādas sāpes, ka viņa tik tikko noturējās uz kājām.

Visu atlikušo laiku, ko viņa pavadīja pie meitas, Annai nācās izmantot invalīdu krēslu.

Annai nu ne pavisam neiepatikās iespēja palikt bezpalīdzīgai. Viņa nolēma atrast veidu, kā tikt ar savu problēmu galā.

“Es izmēģiju visu ko,” viņa atceras. “Adatu terapiju, fizioterapiju, gāju pie manuālā terapeita. Pēc tam sekoja zināms atvieglojums, bet drīz vien sāpes atgriezās.”

Aptuveni pēc trim mēnešiem Anna iepazinās ar 28 gadus veco jogas instruktori Reičelu Džesjenu (Rachel Jesien). Jauniete sāka lēdiju apmeklēt un ierādīt viņai dažādus vingrojumus stājai un muguras muskuļu stiprināšanai.

Pagāja vien mēnesis un Anna jau varēja sajust rezultātus. Un jau izpildīt sarežģītākus vingrojumus. Viņa ir ārkārtīgi  aizrāvusies ar jogu.

Pagājuši divi gadi un jau no malas ir acīmredzams rezultāts, kā sievietes ķermenis ir mainījies! Viņa atkal var stalti turēt muguru.

 

 

 

 

Avots: econet.ru

 

2 Komentāri

Pievienot komentāru