Pāris, Psiholoģija

Vēl 25 diezgan kaitinošas pazīmes, ka šo sievieti labāk tuvāk neiepazīt

Foto - Shutterstock

Iepriekš publicējām 25 pazīmes, kas liecina, ka ar šo sievieti labāk neiepazīties. Tās rakstījis Igors Ļebedevs, kuram ir visai liela pieredze, pēc sludinājumiem meklējot sievieti nopietnām attiecībām (parasti viņš ievietoja savu tālruņa numuru un meitenes zvanīja viņam). Savus novērojumus, tai skaitā to sieviešu pazīmes, ar kurām nav vērts iepazīties ilgstošām attiecībām, viņš publicējis blogā. Raksts ticis ne reizi vien pārpublicēts un kaismīgi apspriests. Lūk, vēl 25 pazīmes, kas varētu liecināt, ka ar šādu sievieti nav vērts iepazīties.

26. Iepriekšējā punkta (Pārāk daudz, neapstājoties, aizrautīgi stāsta par sevi un neko nejautā par tevi. ) paveids – ļoti daudz lieto vārdu “es”. “Ja vien gribētu, es varētu…”, „man ir…”utt.

27. Pastāvīgi „piekasās” taviem vārdiem, visu laiku cenšas ko palabot. Neseko sarunas gaitai, izrauj no konteksta atsevišķus vārdus un teikumus. Bieži pārtrauc. Piezīme: piekasās un pārtrauc visu laiku, pastāvīgi, nevis laiku pa laikam, kā tas notiek normālā sarunā. Intonācijā bieži vien jūtams aizkaitinājums vai stūrgalvība. Tas liecina par sarežģītu raksturu vai kompleksiem.

28. Neprot komunicēt. Neprot uzklausīt otru cilvēku, dabiski risināt sarunu. Kad cilvēki “sader”, viens parasti uzsāk domu, otrs to pārtver un attīsta tālāk. Rodas īpaša viegluma sajūta. Uzdod pārāk daudz jautājumus. Tu atbildi, bet tev visu laiku ir sajūta, ka viņa tevi nedzird.

Piemēram, tu saki, ka tev patīk kalnu slēpošana. Normāla sieviete (ieinteresēta iepazīties) uzreiz teiks: “Cik interesanti! Tas droši vien ir ļoti forši!” vai ko tamlīdzīgu. Un vēl skumji piebildīs: “Es gan sen neesmu slēpojusi”, kas normālam vīrietim dos iespēju paziņot, ka viņam ir lieks slēpju pāris un uzaicināt nākamajās brīvdienās patrenēties uz iesācēju kalniņa netālu no mājas.

Ja viņa stāstu par tavu aizraušanos noklausās ar vāji slēptu neizpratni vai saka: „Bet tas taču ir bīstami! Var salauzt kāju vai vēl trakāk”, tad diez vai viņa ir ieinteresēta iepazīties ar tevi. Vai demonstrē savu neciešamo kritiski noskaņoto raksturu.

29. Komunikācijā var just, ka “kaut kas nav tā”: viņa neuztver sarunas būtību, neuztur sarunu, izrauj no konteksta atsevišķas domas un tad tās apspēlē. Man gadījās tāda zvanītāja – dīvaine. Zvanīja katru dienu, neatcerējās manu vārdu. Godīgi sakot, neatceros, kā es tiku no viņas vaļā. Šķiet, ka nogalināju un apraku parkā…Bet vispār nē, neatceros…

30. Sarunas sākumā godīgi atzīstas, ka tu esi tikai viens no “kandidātiem”, ka viņa tiekas ar daudziem, bet nav izdarījusi galīgo izvēli. Izvēle, salīdzināšana ar citiem – tas ir pazemojoši. Vīrieši (es runāju par nobriedušām personībām) parasti meklē (satiekas aci pret aci un vienkārši jūt – ir īstā vai nav), sievietes – izvēlas (salīdzina maka biezumu u.tml.) Turklāt nav jau nekādas garantijas, ka pēc izvēles tā būs ilgstoša. Droši vien nespēs pārtraukt aizraujošo meklēšanas procesu.

Ja viņa pati to nesaka, kādas pazīmes liecina, ka atrodas tādā meklēšanas procesā – neatceras, ko runājāt iepriekšējā reizē, teikuma vidū saminstinās – iedomājas, ka varbūt atsaucas uz sarunu, kas bijusi ar kādu citu, nevis tevi, telefons vakaros neatbild, izvairās no atbildes, kāpēc tā bija.

31. Saka, ka viņai ir puisis, bet attiecības jau ir „tikpat kā izbeigušās”, „nekas nenotiek” utt. Normāla meitene dara citādi. Viņa slēpj faktu, ka viņai kāds ir, tiekas ar otru un to pirmo klusiņām pamet. Dažas uz jautājumu, vai viņām kāds ir, neatbild ar skaidru „nē”, jo baidās izskatīties nepieprasītas.

32. Jau pirmajā sarunā sāk pieminēt bijušos romānus, vai pat plaši par tiem stāstīt. Padomā vien. Kāpēc bija daudz romānu? Kāpēc neviens no šiem puišiem nepiedāvāja viņai roku un sirdi? Es ceru, ka saproti, ko es domāju.

Cits paveids – uzreiz sāk apliet bijušos (vai kādu vienu) ar dubļiem. Tas var nozīmēt vienu no divām lietām. Pirmkārt – viņa joprojām ir emocionāli saistīta ar viņu. Mīlestība (jo vairāk – sievietes mīlestība) nevar pazust tāpat vien kā ūdens iesūcas smiltīs. Gandrīz noteikti tā pārvēršas naidā. Šajā gadījumā daļa no viņas emocionālā negatīvisma tiks izgāzta uz tevi. Otrais. Visticamāk, viņai ir kādi būtiski trūkumi. Sarežģīts, nenobriedis, histērisks raksturs un tā tālāk.

33. Viņai ir briesmīga depresija, jo nesen izšķīrusies ar savu “lielo mīlestību”. Viņas sirds ir salauzta. Reiz sirdssāpes tiks dziedinātas, bet “auklis”, kurš bijis ar viņu kopā šajā laikā, viņai visu laiku asociēsies ar smago dzīves periodu. Viņa tikai meklē atlabšanas periodam kādu pagaidu variantu, uz kuru izgāzt savu rūgtumu un pēc tam pamest. Tev patīk tāda loma? Nemaz nerunājot par to, ka nav ļoti interesanti runāt ar cilvēku, kurš pastāvīgi atgriežas pie tēmas – “Kā tas nelietis tā varēja!!”

34. Pēc šķiršanās ar “bijušo” saglabājusi siltas, draudzīgas attiecības. Viņi sazinās, stāsta viens otram par saviem piedzīvojumiem. Varbūt viņa to pietur kā rezerves variantu, sak, es tikai piezvanīšu un tu tūlīt atskriesi (un skrien jau arī). Vai arī tur slēpjas kaut kas cits, ko labāk tev nepētīt un vienkārši tādu variantu neizvēlēties.

35. Pēc 22 – 23 gadiem saglabājusi nevainību. Pirmais variants. Vecāki viņu stingri audzināja, viņa gaida nopietnas attiecības un tādas arī spēj sniegt pretī. Tāda meitene ir likteņa dāvana, ko mūsu sabiedrībā ne katrs spēj novērtēt. Psiholoģiski vieglāk taču ir aplidot meiteni, dāvāt ziedus, pastaigāties pa parku – ja zini, ka viņa nav pabijusi cita rokās. Otrs, daudz biežāk izplatīts variants. Viņa ir muļķe ar neciešamu raksturu, kuru neviens nav gribējis. Vai gribējuši tādi tipi, kad labāk ir doties klosterī, nekā būt kopā ar viņiem. Bet tagad viņa meklē vīru, slēpj savus trūkumus un sludinājumā raksta: “Gaidu princi, lai dāvinātu viņam visdārgāko. Taupīju sevi viņam. Tomēr viss notiks tikai pēc kāzām”. Patiesībā tas nozīmē: “Mainu savu nevainību pret zīmogu pasē, pierakstu, dzīvokli, naudas maku un tā tālāk ko nu vēl parasti sievietes pieprasa”. Bet bez nevainības nekas cits netiek garantēts – piemēram, labs raksturs, cieņa, izpratne, uzticība, gādīgums, tīra dvēsele, un tā tālāk. Tas nozīmē, ka jāpērk kaķis maisā.

36. Patoloģiski baidās zaudēt nevainību (ja viņai vairāk par 20 gadiem). Sāk par to runāt jau pirmajā sarunā. Tas nozīmē, ka viņai ir zema pašapziņa. Vai vēl sliktāk – neirotiska atkarība no savas nevainības, kas it kā padara viņu vērtīgu. Visa izjūtu gamma pēc nevainības zaudēšanas būs uz kaut ko jāpārnes un parasti tas ir nevainības laupītājs. Nu viņa baidīsies zaudēt viņu un būs patoloģiski greizsirdīga.

37. Zaudējusi nevainību jau 14 gados un no tā laika dzīvo vētraini. Second-hand. Lai ar viņu iepazīstas cilvēki no viņas “pļavas”.

38. Viņa ienīst savu māti vai abus vecākus. Komplektā var nākt nepatika pret visu no tradicionālās sieviešu darbu sfēras – saimniecību, ēdienu gatavošanu, māju un kārtību tajā. Varbūt arī bērniem. Vai nu viņai ir zems pašvērtējums un čupa kompleksu vai arī viņa melo. Melo, lai tu nedomātu, ka viņa to vien sapņo, kā apprecēties.

39. Viņa ir aizbēgusi no mājām un dzīvo pie draugiem. Visticamāk, viņa tiem jau apnikusi un viņa vēlas steidzami uzsēsties uz kakla tev.

Pievienot komentāru