Dziednieki, Netradicionāli

Dziedniece Lina Vīne sauc talkā sudrabu

Foto - Matīss Markovskis

“Es būtu laimīga, pat ja būtu palīdzējusi kaut vai vienam cilvēkam,” saka dziedniece Lina Vīne. Taču viņas atbalstu un dziedināšanu ir saņēmuši ļoti daudzi.

Dziednieci Linu pamanīju Ekstrasensu cīņās, kad tur pulcējās Latvijas pārstāvji. Taču viņa nav atrodama oficiālajos dziednieku sarakstos. “Reiz vēlējos saņemt dziednieka sertifikātu, gāju mācīties. Taču semināra apmeklētāju rindās dzirdēju pārāk daudz runājam par naudu. Devos prom. Nekur nereklamējos, cilvēki paši mani sameklē. Emu arī masiere un psiholoģe,” uzsver Lina Vīne.
Deviņpadsmit gadu vecumā viņu īpaši ieinteresēja medicīna, jo Lina spēja cilvēka orgānus ne tikai just, bet arī saredzēt. Medicīnas nianses viņa turpināja izzināt ilgus gadus. Dziedniece stāsta, ko var slēpt dažādas sadzīves situācijas, un iesaka, kā sevi pasargāt.

Par sudrabu

Daudzi uztraucas par noskaušanu, ļauno aci. Ja vēlies būt pasargātāks, nēsā kādu sudrablietu. Der, piemēram, sudraba gredzens, ķēdīte vai rokassprādze. Aizsardzība ir daudz spēcīgāka, ja sudrabā iestrādā tavai astroloģiskajai personībai atbilstīgu dārgakmeni, kristālu. Protams, nevis to, kas minēts vispārīgā horoskopā, bet gan individuāli noteiktu pie astrologa, ņemot vērā precīzo dzimšanas laiku.

Aizsardzībai labi der sudraba saspraužamā adatiņa. Iesprauž sirds apvidū, apģērba iekšpusē, turklāt ar aizdares galviņu uz augšu. Šādi sevi it kā aizslēdz, izveido aizsardzības lauku.

Par lāstiem

Daudzi atnāk un lūdz noņemt lāstu, kas esot uzlikts. Ja godīgi, maz ir tādu, kam tiešām uzlikta ļauna acs, noskaudums. Tad vaicāju: vai esi kādam ko tik briesmīgu nodarījis, ka viņš būtu gatavs ļaunu atdarīt?

Pirms daudziem gadiem kāds kungs prasīja, lai uzlieku naudas lāstu viņa biznesa partnerim. Nepiekritu. Arī tad ne, kad viņš nolika uz galda prāvu naudas summu, vairākus tūkstošus. Atteikumu viņš ņēma ļaunā. Pamanīju, ka, ejot prom, neuzkrītoši izvelk matu no manas ķemmes, kas stāvēja uz koridora galdiņa. Sapratu, ka grib atriebties, uzlikt lāstu. Sūtīju ļaunumu atpakaļ. Darīju tā, kā bija mācījusi mana omamma.

Vēlāk uzzināju, ka šā cilvēka tuvinieki smagi saslima. Jā, sūtot lāstu, var ciest arī tuvinieki. Tas ir līdzīgi, kā skatoties spogulī, – tajā taču redzi ne tikai sevi, bet visu, kas apkārt.

Pēc tam no viedas lietuviešu dziednieces uzzināju, ka nedrīkst šādi sūtīt atpakaļ. Lāstu vajag novirzīt uz kādu priekšmetu, piemēram, adatu. Pēc tam to iemet ugunī, jo uguns iznīcina visu ļauno enerģiju.

Par attīrīšanos

Labi būtu ik pa laikam attīrīties. Visvērtīgākais šajā un citās jomās ir svētītais ūdens. Piemēram, atnestais no katoļu vai pareizticīgo baznīcas (var lūgt mācītāju, lai tavu atnesto ūdeni pasvēta). Mājās kārtīgu bļodu vai spaini pielej ar siltu ūdeni, tad piešauj apmēram puslitru svētā ūdens. Visu to gāž sev uz galvas ar lielu švunku. Tādējādi tiek attīrītas negācijas un arī saņemta spēka deva.

 

Visu rakstu lasiet žurnāla 36,6°C marta numurā vai tā elektroniskajā versijā!

Pievienot komentāru