Dziednieki, Netradicionāli

Viss sākās ar palīdzību tuviniekam bezizejā. Dziednieces Maijas Kantores stāsts

Foto - Matīss Markovskis

“Mans uzdevums ir cilvēkam parādīt ceļu, nevis darīt viņa vietā. Taču, ja galvenais atskaites punkts ir mīlestības frekvence, viss izdodas un – ticiet vai ne – brīnumi notiek,” saka reiki dziedniece Maija Kantore.

Zvejniekciemā uzdarbojies sniegvilksis. Dziednieces Maijas pagalms gandrīz kā ar slotu izslaucīts, sniegs vien nojaušams. Jūra tepat līdzās ziemīgi elpo, bet istabā maigs siltums, jo kamīnā kuras uguns. Maija turpina sarunu un iemet ugunī pa malkas pagalei. Kādā brīdī atskan pamatīgs sprakšķis. Tātad taisnība! – pasmaida dziedniece, it kā koksnes sprakšķis būtu apstiprinājis viņas sacīto.

 

Ienākt mīlestības frekvencē

Maija Kantore ir reiki dziedniece. Daudzi jutuši viņas īpašo starojumu, mātišķo un glāstošo enerģiju.

Maijas ceļš iesākās bezizejas situācijā, kad bija jāglābj sev tuvs cilvēks un ārsti teica, ka palīdzēt nevar. Viņa satika viedus ļaudis, sāka apgūt dziedniecību. Informācija nāca straumēm, un pēc nepilna mēneša šim cilvēkam izdevās izķepuroties no ļoti smagas diagnozes. Taču Maija Kantore turpināja iesākto, arvien dziļāk apguva dziedināšanas māku. Jau vairāk nekā 20 gadu viņa par savu galveno instrumentu uzskata reiki. Ir reiki skolotāja, meistare, tātad dalās ar citiem.

“Reiki enerģija ir tīrā beznosacījuma mīlestības frekvence. Līdzvērtīga tai, kas vibrē mūsu šūnās, kad esam laimes piestrāvoti. Katrs, kurš bijis klāt bērniņa piedzimšanas brīdī, noteikti pieredzējis, sajutis, ka telpa piepildījusies ar ko tādu, ko vārdiem nevar aprakstīt. Bērns ienāk šajā pasaulē, pārpilns skaidras, tīras mīlestības, vistīrākās enerģijas. Ne velti eņģelīšus attēlo kā mazus bērnus,” viņa saka.

Šī tā dēvētā eņģelīša frekvence sastopama visas dzīvības pamatā, vienalga, vai tas ir cilvēkbērns, dzīvnieka mazulis vai puķes sīpols, kas izdzinis pirmo asnu.

Mamma deviņus mēnešus ir bērniņu nēsājusi un lolojusi, un viņš enerģētiskā līmenī paņēmis tikai pašu labāko. Kad bērns piedzimst, aug, sāk dzīvot sabiedrībā, viņu iespaido viss – vecāku attieksme, saskarsme ar citiem cilvēkiem, apkārtējo vidi, gūtās emocijas. Sākotnējo fonu maina tas, ko varam dēvēt par citām frekvencēm, vibrācijām. Tad ir svarīgi, kā mūsu šūnas to visu spēj izturēt, lai paliktu līdzsvarā. Ja ne, sākas pārmaiņas, degradācija – un tā var pārtapt slimībā. Tāpēc ir vajadzīgs veids, kā šūnas atkal nomierināt, līdzsvarot. Tajā var palīdzēt reiki.

 

Dot, lai labāk pašam

“Reiki ir enerģētiskās telpas daļa, plūst caur mums tāpat kā citi dzīvības enerģijas veidi. Tomēr, uztverot reiki apzināti, iedarbība ir daudz spēcīgāka. Reiki ir kā gara dāvana, ko pasniedz skolotājs, citādi to nevar iegūt. Viņš iemāca piekļūt šai dzīvības enerģijai. Tas notiek īpaša rituāla laikā, ko dēvē par iniciāciju,” stāsta dziedniece. Šajā procesā tiek atvērta un nostiprināta reiki enerģētiskās uztveres spēja. Var sacīt – cilvēks tiek uzskaņots. To varētu salīdzināt ar vajadzīgās radiostacijas, īstās frekvences sameklēšanu, uztveršanu. Saskaņā ar tradīciju šis svētais rituāls tiek turēts noslēpumā.

Reiki apguvē ir vairākas pakāpes, katrs jauns līmenis ļauj piekļūt daudz augstākām vibrācijām. Pirmajā pakāpē iemācās pamatus un gūst harmoniskāku apziņas stāvokli. Apgūst čakru attīrīšanas paņēmienus, pašdziedināšanās intuitīvo tehniku, lai varētu atjaunot dabiskās spējas pašatveseļoties. Pārējos līmeņos saņem arvien vairāk reiki instrumentu. Piemēram, otrajā pakāpē iemācās droši, nekaitīgi un precīzi veikt enerģētisko palīdzību no attāluma.

“Jāsaprot, ka reiki pašam devējam neko neatņem, tieši pretēji – sniedzot reiki otram, var kļūt labāk pašam. Nedāļāju taču savu enerģiju, bet kļūstu par mīlestības enerģijas kanālu, pa kuru tai plūst.”

2 Komentāri

Pievienot komentāru