Netradicionāli, Padomi

Vai drīkst pieburt atpakaļ aizgājušu vīru? Vai tas radīs ciešanas šai un nākamajai paaudzei

Foto: 123RF
Interesanti:

* Pieburšanu ar asinīm var viegli konstatēt pēc simptomiem un to anulēt
* Kas var būt stiprāks par visām buršanām? Protams – patiesa mīlestība!
* Uz svešas nelaimes savu laimi taču neuzcelsi!

Domājat, ka pieburšana un aizburšana ir palikusi aizpagājušajā gadsimtā? Pajautājiet vārdotāju, ekstrasensu un magu ģildei, un, iespējams, būsiet pārsteigti par to, cik plaši tas notiek arī mūsdienās. Varbūt pat vēl plašāk nekā senāk, jo tagad vai vesela kaudze pieburšanas pamācību pieejama tīmeklī, un katrs, kuram netrūkst uzņēmības, var riskēt… Vai tomēr labāk ne?

Lūk, ko par šo tēmu domā profesionāļi, kuriem darbā nākas saskarties ar izmisuma un atriebības mocītu sievu vēlmi pieburt atpakaļ pie svešiem brunčiem aizklīdušus vīrus.

Darbojas kā lāsts

Dziednieks Ilmārs Briedis piekrīt – kādu pieburt tiešām ir iespējams, un melnās maģijas piekopēji to patiešām praktizē: ar fotogrāfiju, ar vārdu, arī ar asinīm. Jaunākais modes kliedziens, par ko viņš dzirdējis, – sieviešu biksītes izvāra un šķidrumu pievieno dzērienam. Stop! Nemetieties tūdaļ pie katla, tik vienkārši tas nemaz nav!

Maksa par pieburšanu ir krietni augstāka par parasto pakalpojumu cenām. Tantiņa piebūrēja cenšas savas rokas tīras nomazgāt, taču ne vienmēr tas izdodas, jo metodes ir dažādas. Jo nopietnāka pieburšana, jo nopietnākas sekas. “Ilgtermiņā piebūrējam tas materiāli neatmaksāsies! Vai pašam pietiks zālēm un citām likstām, kas var sekot? Dievs nav mazais bērns! Ja mēs to ievērotu, šodien daudz labāk dzīvotu,” pukojas dziednieks.

Viņš pats šādu pakalpojumu nepiedāvā, ar melno pieburšanu nenodarbojas: “Esmu principā pret, jo nedaru to, kas kādam kaitē. Ja debesis negrib, lai divi konkrētie cilvēki ir kopā, tad arī nevajag!”

Toties atburt pieburtu vai ieēdinātu cilvēku Ilmārs neatsakās, kaut gan tas esot grūti – jāatbur tajā pašā Mēness fāzē un laikā, kad programma uzlikta, jāzina veids, kā piebūrums uzlikts. “Katrs gadījums jāizskata atsevišķi – kāpēc tas sācies, kāpēc viņš aizgājis,” skaidro dziednieks. “Varbūt tā ir tava vaina, ka viņš ir prom, un nekādas buršanās nemaz nav bijis? Atburšanas seansos cenšos visu izprasīt, un tā lieta bieži beidzas ar raudāšanu. Cilvēks sāk runāt patiesību.”

Pieburšana faktiski darbojas kā lāsts – tās ir līdzvērtīgas lietas. Apmātais cilvēks to kategoriski neatzīst. Ja sieviete izvēlējusies pieburšanu, tad viņai sirdsapziņas vai rakstura īsti nav, vērtē Ilmārs Briedis. Agrāk vai vēlāk tas atspēlēsies piebūrējam – ja ne šajā, tad nākamajā dzīvē. Dvēselei papildu ciešanas garantētas, arī bērni var sākt slimot.

Dziednieka Ilmāra Brieža dziļākā pārliecība ir tāda, ka šīs enerģētiskās iedarbības iespējas būtu jāzina tikai atsevišķiem izredzētajiem, nevis jāmāca pat ezoterikas iesācējiem, un tām noteikti nevajadzētu būt pieejamām internetā.

Brīvo gribu ietekmēt nedrīkst!

Pie dziednieces, vārdotājas Vitas Cipruses palaikam atnāk cilvēki, kuri paši krituši par upuri pieburšanai – akli aizgājuši no ģimenes, tā ka nu vairs nav ne atpakaļceļa pie pirmās sievietes, ne palikšanas pie otrās. Ja notikusi šāda iejaukšanās no malas, tad negācija jānotīra. “Ar pieburšanu nenodarbojos, bet ģimeni sakārtot varu,” bilst Vita Cipruse.

Sarežģītākos gadījumos vārdotāja strādā tandēmā ar meitu Ivitu Ciprusi, kurai piemīt gaišreģes spējas. Ivita pārbauda, vai atkal kopā savešana neizjauks kādu lielāku plānu. Ja pārliecinās, ka šiem diviem cilvēkiem tiešām jābūt kopā, tad var mēģināt kaut ko lietas labā darīt. Ja ne – tad ne.

Jebkura iejaukšanās ietekmē cilvēka enerģētiku, bet kosmosa likumos jaukties nedrīkst, un arī cilvēka brīvajai gribai nedrīkst pretī stāvēt – var sanākt bargi maksāt ne tikai ar naudu, bet arī veselību, ar savu enerģiju. Gadījumi ir dažādi – ir karmiskie cilvēki, kas nākuši mums kaut ko mācīt. Ar tādu jāpadzīvo kādu brīdi, bet tad vajag citu cilvēku, skaidro Vita. Skarbi, bet tā mēdzot būt – ne bieži, tomēr mēdzot. Ja kāds neizpilda savu karmisko uzdevumu, tad sastrādā sliktu karmu. Mēdz būt arī tā, ka cilvēks pats pēc savas gribas no attiecībām aizgājis, tad nav jēgas pūlēties.

“Par buršanu nevar būt ne runas! Es vārdoju cukuru. Tas der arī tad, ja bērni strīdas, – tiek nomākta agresija, cilvēki atkal spēj sarunāt un vienoties,” stāsta Vita Cipruse. Tomēr jārēķinās, ka šāds mākslīgais miers nav mūžīgs, – tikko pārtrauc vārdoto cukuru lietot, viss atgriežoties vecajās sliedēs.

Lielu nozīmi vārdotāja piešķir tam, vai ģimene ir legalizēta – sakārtotas oficiālās laulības saites. Šādā gadījumā speciālistam lēmumu pieņemt esot vieglāk, jo tiek uzskatīts, ka cilvēki, oficiāli reģistrējoties, nonākuši pie apzināta lēmuma, ka grib būt kopā visu mūžu. Ja nav reģistrēti, tad kāds no viņiem pie šā lēmuma acīmredzot nav nonācis. Te atkal spēkā stājas noteikumi par brīvās gribas neaizskaramību.

4 Komentāri

 1. “Lūk, ko par šo tēmu domā profesionāļi” profesionāļi? Cilvēks var dēvēt dažādi, citreiz tas var būt pat aplami… Kāpēc šie cilvēki nosoda melno maģiju? Un kāpēc runā par izredzētību? Maģija ir tāds pats spēks kā fiziskais!!! Es praktizēju melno maģiju. Esmu gan dzīvs, gan vesels. Es uzaugu nabadzībā, nabadzība man atvēra acis uz pasauli un salauza manas “rozā brilles”. Trūcīgā statuss n-tos gadus radija mani! Un man vel par to jākaunās? Es nekaunos un nejūtu nekādu vainas apziņu. Es rīkojos pareizi, jo es aizstāvu savas intresi un virzu savu gribi… Morāle bieži vien ir liekulīgi. Cilvēki savā būtībā nav vienlīdzīgi un absolūti pozitīvi. Krīzes situācijās Jūsu morāle brūk… Man ir sava morāle, to es pats apguvu un pats pieredzēju. Manu morāli no manis nevar izsist un mēģināt to mainīt! Skolnieciņš ir melnais mags un viņš ar to lepojas. Īstajā dzīve es visu slēpju, jo cilvēki ir cilvēki. Maģiju vel oficiāli nav pierādījuši un valdība to neizmanto atklāti…. Tāpēc šis noslēpums būs vienmēr mans. Mani pieburt, nolādēt, redzēt ar gaišredzību un vai kā citādi ietekmēt nevar. Es regurāli praktizēju. Man ir dažas aizsardzības un es tās atjaunoju. Es visu savu dzīvi praktizēšu melno maģiju. Šāds ir mans mērķis.
  Cieņā, Skolnieciņš
  © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{

 2. [Maģija ir tāds pats spēks kā fiziskais!!!]
  Skolnieciņ, tiktāl par to spēku tev ir taisnība. Tikai arī fizisko spēku izmantot ļaunprātīgi nav labi un par to pienākas sods. Maģijas gadījumā gan ne cilvēku radītās tiesu sistēmas noteiktais, bet karmisko likumsakarību noteiktais un patiesībā tas ir vēl neizbēgamāks (darbojas arī, ja izdodas izbēgt no soda par fiziskā spēka pielietošanu).

  1. Piem., valdība izmanto vasu leģimitīvo tiesisko varu, šad tad mūsu valdība rīkojas netiski. Kālab mūsu politiskā elite nedabū karmu? Karma ir hinduistu ievazājums, mani senči dzīvoja beztās. Vot, vainas sajūta var kaut ko mainīt… Bet es nejūtu vainas sajūtu, pasaule ir nežēlīga… Pat lielie un varenie citreiz sirgst ar cilvēcības trūku. Bet manī ir viss no cilvēka gan labais, gan sliktais. Tāpēc es arī daru, ko gribu. Jo es esmu Skolnieciņš… Neesmu jjau nekāda jaunava-mocekle… Es gribu hiearhijā tikt uz augšu… Hi, hi, hi….
   Ar karmu bērnus maina… Plēsoņas, piem., vilki, neizmirst karmas dēļ, kaut gan tie ir slepkavas, kas slepkavo gan savejos, gan svešos. Pasaule valstās uz barības ķēdes. Dzīvība nevar attīstīties bez nāves. Es Tu vai Tevi ēdī. Kamēr esi dzīvs, Tu esi barības ķēdes eliments…
   Cieņā, Skolnieciņš
   © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{

Pievienot komentāru