Netradicionāli, Padomi

Ielūkoties nākotnē. Kad zīlēšana var kaitēt? Skaidro dziednieks Oskars Peipiņš

Foto - Shutterstock

Gandrīz katram kādreiz rodas vēlme ielūkoties nākotnē, uzzināt, ko sola nākotne.  Jautājām dziedniekam OSKARAM PEIPIŅAM vairāk par zīlēšanu.

“Lejot svinu vai vasku, ieklausoties tautas ticējumos, zīlējot kafijas biezumos, izmantojot svārstiņu, liekot kārtis un izmantojot citas metodes, tiešām iespējams kaut ko uzzināt par nākotni, taču cilvēkam bez padziļinātām zināšanām to darīt ir visai bīstami un bezatbildīgi. Diemžēl ar zīlēšanu gada nogalē bieži izklaides pēc nodarbojas jautras, nereti arī iedzērušas kompānijas, neapzinoties, ka tam var būt nopietnas sekas. Cilvēks, kurš, nezinot noteikumus, cenšas ielauzties ezoterikas zināšanās, ir pielīdzināms zilonim trauku veikalā,” skaidro dziednieks Oskars Peipiņš.

Informācija var kaitēt

Dziednieks iesaka rūpīgi apdomāt, pirms mēģina ielūkoties nākotnē. “Ne velti Svētie raksti saka, ka nevienam nav ļauts uzzināt savu nākotni. Starp citu, pastāv viedoklis, ka meteorologi sapelna ļoti lielu karmisko nastu, nepārtraukti mēģinot uzzināt, kādi laika apstākļi gaidāmi, tāpēc arī bieži kļūdās. Pirms zīlē, jāuzdod sev daži būtiski jautājumi. Vai tiešām esmu gatavs uzzināt patiesību un uzņemties atbildību par zināšanu sekām? Vai spēšu rezultātam pārlieku nepieķerties? Kad būsi ieskatījies aiz noslēpumainā plīvura, vairs nevarēsi dzīvot tā, it kā to nebūtu darījis. Zīlēšanas rezultāts nesagatavotam prātam var kļūt par personisko 11. septembri, kas pilnīgi izsit no līdzsvara. Var atklāties kaut kas nepatīkams, piemēram, nākamais gads būs neveiksmīgs. Tas cilvēku bieži ieprogrammē uz nolemtību. Viņš pasīvi ļaujas notiekošajam, jo ir pārliecināts: lai ko darītu, gads vienalga būs neveiksmīgs.

Arī lielisks rezultāts kādam var būt klupšanas akmens. Piemēram, šis ir Kazas gads, un ļoti iespējams, ka cilvēks ierauga: viņu gaida kolosāla augšupeja biznesā, un naudas straume viņu izvēlēsies par savu zaļo karali. Dažs var spriest: o, beidzot varu atslābt un ļauties pašplūsmai, šis jebkurā gadījumā būs mans gads! Sak, suņi rej, karavāna iet uz priekšu, bet es atpūšos un kaifoju. Diemžēl tad nekas no izzīlētā nepiepildīsies. Gribu uzsvērt: zīlēšanas rezultāts paredz nevis pasīvu gaidīšanu, bet gan aktīvu rīcību mērķa labā!”

Ko rāda zīlēšana

“Patiesībā neviens pilnīgi droši nevar zināt pat to, kas notiks pēc pusstundas. Zīlēšanas rezultātu veido cilvēka domu, emociju, jūtu un rīcības summa konkrētajā brīdī. Iespējams, jau pēc mirkļa viņš mainīs attieksmi pret kaut ko savā dzīvē, un kārtis vai kafijas biezumi rādīs pavisam ko citu. Nekas nav akmenī iecirsts. Cilvēks lielā mērā pats veido savu nākotni, pats ir savas laimes kalējs. Zīmes, kas nāk, tikai parāda, cik pareizi ej pretī mērķim.

Labs dziednieks ne tikai pateiks, kāda konkrētajā brīdī izskatās nākotne, bet arī atklās, kas jādara, lai izzīlētais notiktu vai nenotiktu. Nosacījumi ir vienmēr, taču jāpiemīt īpašām spējām, lai tos prastu ieraudzīt!

Zīlēšana var atklāt – šogad atradīsi savu otro pusīti. Tas nozīmē tikai to, ka ir īpaši labvēlīgi apstākļi, lai tas notiktu. Tomēr, iespējams, ir nosacījums, ka tas notiks vienīgi tad, ja, piemēram, ik rītu vingrosi vai bieži apmeklēsi kultūras pasākumus. Vienmēr kaut kas jāmaina domāšanas, emociju vai rīcības līmenī. Bet, ja nezina nosacījumus, cilvēks visu gadu varbūt nepacietīgi gaida liktenīgo tikšanos, taču tā arī nesagaida.”

Arī nepatīkams zīlēšanas rezultāts nenozīmē nolemtību, kuras priekšā cilvēks ir bezspēcīgs. Gluži pretēji, tā ir zīme, ka dzīvē kaut kas jāmaina. Vajadzīga aktīva rīcība! Piemēram, kāds var ieraudzīt, ka jaunajā gadā mirs. Uzzinot ko tādu, gandrīz jebkurš pēc tam nespēs mierīgi gulēt un ieslīgs grūtsirdībā. Taču visbiežāk augstākie spēki šādi grib par kaut ko brīdināt, piemēram, ka jāmaina dzīvesveids, jāpārtrauc alkohola lietošana vai jābūt piesardzīgākam, vadot automašīnu. Oskars Peipiņš atceras klientu, kurš dzīvojis bez jelkāda mērķa. “Viņam dakteris bija paziņojis, ka veselības problēmu dēļ daudz laika šajā saulē vairs nav atlicis. Kad atvēru savu piezīmju grāmatu, cilvēks ieraudzīja manu pārpildīto darba grafiku. Pēc kāda laika stāstīja: “Lai maksimāli jēgpilni izmantotu atlikušo laiku, jūsu ietekmē esmu izveidojis blīvu veicamo darbu sarakstu daudzus mēnešus uz priekšu. Katru dienu cenšos izdarīt pēc iespējas vairāk. Kad atnāks kaulainā ar izkapti, teikšu: klau, man galīgi nav laika!” Viņš sevi pārprogrammēja, atrada dzīvei piepildījumu un bija glābts.”

Lai uzzinātu atbildi, ļoti pārdomāti jāformulē jautājums. “Sieviete svārstiņam prasa: vai es visu laiku būšu kopā ar šo cilvēku? Atnāk apstiprinoša atbilde, un viņa ir priecīga. Taču tikpat labi tas var nozīmēt, ka visu mūžu mocīsies ar viņu, gribēs, bet nespēs pamest,” skaidro dziednieks.
[la_adsense]

3 Komentāri

  1. Mana pārliecība ir, ka zīlēšana nākotni kopumā pasliktina. Pareģojumā iekļauta arī reakcija uz to. Saņemot labvēlīgu, vairumā gadījumu rīcība netiks mainīta un viss notiks, kā paredzēts. Slikta gadījumā – ar savu rīcību, cenšoties no nelaimes izvairīties, var gadīties to tuvināt. Atcerieties teiksmu par ķēniņu Edipu! Un to, ka ja pareģojums ir tiešām profesionāls, no tā izbēgt būs grūti, gandrīz neiespējami.
    Par visu ir jāmaksā…
    Es šeit nerunāju par gaišreģu un astrologu padomiem dažādās situācijās un veiksmīgāku un mazāk veiksmīgu periodu apzināšanu, bet par konkrētu notikumu vai gala iznākumu izzināšanu.

  2. Pats zīlēšanas process, kā tāds, jau izmaina nākotnes notikumus. Bet kādēļ neaiziet pie zīlnieces, kas, piemēram, uzzīlēs (brīdinās), ka mēneša laikā iesim bojā aviokatastrofā ? Nesēdīsimies tad to mēnesi lidmašīnās un necietīsim tajā aviokatastrofā. Un zīlniece būs “kļūdījusies”.
    Pareizi uzzīlētais, nosaka iespējamos nākotnes notikumus uz stāvokli “Šeit un Tagad”. Izmainoties mūsu standardarbībām un standartdomām, izmainās arī nākotne.

Pievienot komentāru