Sekss, Tuvība

Racionāls sekss nevis ļiru-ļeru romantika. Aizņemtas sievietes stāsts

1. Statuss – šķīrusies

1no5
Foto - Shutterstock

“Nekad neesam pat apsprieduši domu, ka mēs varētu dzīvot kopā,” teic 39 gadus vecā medicīnas darbiniece Marika, kuru ar viņas pastāvīgo partneri saista tikai viena kopīga interese – regulārs sekss ar nelielu saturīgu sarunu “piešprici”.

Kad uzsāku attiecības ar Guntaru, jau pāris gadu biju viena. Kā jau visas laulībā vīlušās sievietes, kādu laiku pat domāt negribējās par citu vīrieti sev blakus. Pat vēl vairāk – piederēju pie tām, kuras bez šaubīšanās skandē, ka viņi visi ir cūkas. Taču ātri izslimoju šo laiku un pamazām sāku saskatīt arī jēdzīgus vīriešus sev apkārt. Guntars manu paziņu un draugu lokā bijis vienmēr. Tiesa, gan mazliet dīvains, jo savos četrdesmit joprojām neprecējies. Zināju, ka reiz viņam bijusi lielā mīla, kas ilgusi teju vai septiņus gadus, taču pēc tam attiecības izčākstējušas, un citas sievietes ilglaicīgi viņa tuvumā nebija manītas. Uztvēru viņu kā draugu, ko pāris reižu gadā sastapu ballītēs, uz kurām pati allaž ierados laulātā pavadībā. Proti, nekad uz Guntaru nebiju raudzījusies kā seksuālas intereses objektu, jo gluži vienkārši līdz šim man nebija vajadzības “šauties pa kreisi”.

Sekss par naudu

Tuvojās Jāņi, un mēs, tāds palielāks bars, nolēmām aizlaist uz Ikšķili – vispirms koncerts, pēc tam zaļumballe. Nolēmu nebraukt ar savu auto, lai varētu iešaut kādu alu, kas man ļoti garšo. Draudzene ar vīru atbrauca man pakaļ, un devāmies svinēt. Atstāju visas mantas viņu mašīnā, lai pati varētu būt tukšām rokām un lai nebūtu jādomā, kur, polku lecot, somu likt. Tā sanāca, ka visa pārējā kompānija bija precēti ļaudis, tikai mēs ar Guntaru vieninieki, un tikai tāpēc arī visvairāk dancoju tieši ar viņu.

Kad ap 2.00 sāku domāt par mājās tikšanu, nevarēju pūlī samanīt draugu pāri. Pataujāju vienam, otram, izrādās – šie abi esot saplēsušies, nav varējuši vienoties, kurš tad drīkst dzert un kuram būs mašīna jāvada atpakaļceļā. Beigās vīrs, karstgalvis būdams, ielēcis mašīnā un aizbraucis. Draudzene savas mantas esot attapusi paķert, bet par manējām bagāžniekā piemirsusi. Pēc brīža izbijusies, ko tas trakais pie stūres var sastrādāt, pierunājusi draugus, kas no tās pašas puses, braukt lūkot. Palūdzu Guntaram telefonu un zvanīju, lai uzzinātu, cik tad tālu šie tikuši. Esot jau mājās, salīguši mieru un tagad to atzīmē ar laba konjaka glāzi.

Ko nu? Vieni no kompānijas dzīvo Ogrē, citi jau aizbraukuši, tikai Guntars vēl te, taču dodas tikai līdz Rīgas centram. Tā nu aizbraucu pārnakšņot pie viņa, un tā pārnakšņošana beigās iznāca ļoti vētraina! No rīta Guntars man iedeva naudiņu, lai tieku līdz mājām, tā teikt, sanāca pirmo reizi dzīvē sekss par naudu!

  1. Statuss – šķīrusies
  2. Nesekmīgie randiņi
  3. Pedants 
un putekļu dzenātājs
  4. Vajadzība pēc romantikas 
ir pārspīlēta
  5. Attiecības turam noslēpumā

Pievienot komentāru