Sekss, Tuvība

Racionāls sekss nevis ļiru-ļeru romantika. Aizņemtas sievietes stāsts

2. Nesekmīgie randiņi

2no5
Foto - Shutterstock

Pēc šīs neplānotās, bet trakās Jāņu nakts kādu brīdi nesatikāmies. Tiesa, Guntars mani aicināja uz pāris randiņiem, kas gan nekad nebija tādi, kā mēs, sievietes, to saprotam, bet, piemēram, aizbraukt uz Gaiziņu slēpot (piedodiet, nemāku!) vai aiziet uz smagās rokmūzikas koncertu (nesaprotu šādu trokšņošanu!), vai doties kopā uz nozares izstādi Ķīpsalā. Pagāja vairāki mēneši, kuros viņš man laiku pa laikam zvanīja, bet mēs nekādi nespējām sabīdīt savas intereses, līdz beidzot sapratām, ka patiesībā kopīga interese mums ir viena – sekss. Tā kā es dzīvoju kopā ar dēlu, turklāt ārpus Rīgas, kur noslēpt vīrieša ierašanos ir neiespējami, Guntars mani vienkārši uzaicināja vakariņās. Tā tas sākās un ar abpusēju piekrišanu turpinās vēl joprojām.

Ne biežāk kā 
divreiz mēnesī

No šā brīža tiekamies regulāri un vienmēr tikai pie Guntara mājās. Braucu pie viņa sestdienās aptuveni reizi divās nedēļās. Kādam varbūt šķiet, ka tas ir reti, bet man tā vien ir. Patiesībā pat brīnos par sievietēm, kurām ir duka skriet vairākas reizes nedēļā ar večiem satikties. Smagi strādāju deviņas, desmit stundas dienā. Kaut man ir ārsta izglītība, šobrīd naudu pelnu kā masiere, un šis darbs patiesi nav viegls. Vakarā vēl stunda paiet ceļā, kamēr tieku mājās. Tad spēju vien ierušināties dīvānā zem segas, izdzert glāzi vīna un noskatīties kādu šovu, kas neprasa nekādu intelektuālu piepūli! Kāds vēl randiņš!

Pēc darba savos četrdesmit, pirmkārt, vairs neizskatos pēc pirmā numura skaistules, otrkārt, ne man vairs spēka, ne gribēšanas pēc seksa. Treškārt, Guntars nedzīvo man kaimiņos, pie viņa speciāli jābrauc. Visbeidzot – nebrauksi taču pie vīrieša tāda, kā stāvi, – kājas jānoskuj, tāpat paduses un bikini zona, mati jāizmazgā un jāieveido. Man, kā jau teicu, darbs ir fiziski smags, un, ja braucu uzreiz pēc darba, tad, jau atverot durvis, degunā iesitīsies sviedru smaciņa! Lūk, tādēļ arī tikai divreiz mēnesī saplānoju sestdienu centrā un pie reizes tad arī ierēķinu laiku pusdienām, vannai un labam seksam. Biežāk sevi savākt neesmu spējīga.

  1. Statuss – šķīrusies
  2. Nesekmīgie randiņi
  3. Pedants 
un putekļu dzenātājs
  4. Vajadzība pēc romantikas 
ir pārspīlēta
  5. Attiecības turam noslēpumā

Pievienot komentāru