Sekss, Tuvība

Prezervatīvs palīdz mīlēties ilgāk, bet ir viena ķibele…

Foto - Shutterstock

Lasītājs jautā: “Lietojot dzimumaktu paildzinošus (Long Love) prezervatīvus, spēju mīlēties ilgāk, taču tie rada sāpes, jo spiež uz dzimumlocekļa galviņu un mīlēšanos padara netīkamu. Tomēr atteikties no šiem prezervatīviem negribētu, jo vēlos seksā izturēt pēc iespējas ilgāk, lai iepriecinātu arī draudzeni. Kā rīkoties?”

Atbild P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas un medicīnas sabiedrības ARS uroloģe Zane Pilsētniece.

Jānomaina prezervatīvs, jo tas ir par mazu. Jo mazāks prezervatīvs, jo stingrāka un ilgstošāka šķitīs erekcija, taču izmērs ir nepiemērots un izraisa spiedienu, kas pārvēršas sāpēs. Turklāt par kondomu izvēles iespējām būtu grēks sūdzēties – atliek tik atrast sev piemērotāko.

Partneres apmierinājums jau nerodas no lietotā prezervatīva veida. Viss ir atkarīgs no vīrieša – ja viņš grib visu vainu uzvelt aizsarglīdzeklim, nevis mēģina to saskatīt sevī, tad pat gudrāko urologu konsilijs nelīdzēs!

Ja grib mīlēties stundu no vietas, sāpes dzimumlocekļa galviņā var rasties tā pārlieku lielās pilnasinības dēļ. Jo ilgāks dzimumakts, jo skābekļa trūkums asinsvados pieaug, un tas var radīt nepatīkamas sajūtas.

Pievienot komentāru