Dzīvesveids, Padomi

Dabiskie bestselleri: Pieprasītākās dabiskas izcelsmes preces veikalos

Foto - Matīss Markovskis

Bioloģisks, ekoloģisks, dabisks, bez ķīmijas, tīrs. Šādus raksturlielumus ikviens no mums vēlētos attiecināt uz teju vai jebkuru preci vai pārtikas produktu, ko iegādājamies, jo šādi ceram saglabāt labu veselību. Lai noskaidrotu, kuras ir vispieprasītākās preces dabiskas izcelsmes pārtikas un nepārtikas produktu veikalos, žurnāls 36,6 °C apstaigāja vairākus no tiem un veica nelielu ekspresaptauju. Lūk, ko uzzinājām!

 

 

BIO tvaicētie griķi

Dabisko produktu veikalā Lauksaimniecības produkti uzreiz var sajust patīkamu smaržu. To izplata šeit nopērkamie ekoloģiskie dārzeņi, kas audzēti tepat Latvijā. Uzzinām, ka vispirktākās preces noteikti ir tie, kā arī zemnieku saimniecībā Bebri ražotie tvaicētie biogriķi, putraimi un milti. Kāpēc tieši tie? Pārdevēja atzīst, ka pircēji pēc iespējas vairāk vēlas tikai ekoloģiskos produktus, turklāt pašmāju ražojuma, jo to garša esot citāda, šķiet, ka tie gatavoti ar mīlestību. Griķus var kombinēt ar dažādām piedevām, tāpēc tos pērk katru dienu.

 

FlapJack

Ikvienam studentam, kurš ierauts trakajā ikdienas skrējienā, somā jāatrod vieta kādam barojošam un veselīgam batoniņam. Tas varētu būt auzu pārslu batoniņš FlapJack. Veikala Zaļā govs pārdevējas atzīst, ka tieši šis produkts ir viens no pirktākajiem. To iegādājas galvenokārt jaunietes, kuras strādā vai mācās, uztraucas par savām ķermeņa aprisēm vai vienkārši vēlas ēst veselīgi. Ir dzirdētas atsauksmes, ka batoniņam ir neitrāla garša, bet, ēdot regulāri, varot pierast. Tiek piedāvāti FlapJack ar dažādām garšām, līdzīgus var iegādāties arī kafejnīcās vai bodītēs.

 

Pukka tējas

Vēl viena no veikalā Zaļā govs pirktākajām precēm ir Pukka tējas, kas piesaista ne tikai ar iepakojuma dizainu, bet arī sastāvu. Tējas ir ļoti dažādas – citas ieteicamas, ja moka bezmiegs, vēl kādas der, ja māc nogurums vai trūkst enerģijas. Pēc pārdevēju teiktā, pircējiem sākumā šķiet, ka tējām nav solītās iedarbības, bet vēlāk viņi atzīst, ka kļūdījušies. Veikaliņā sastaptā studente stāsta, ka agrāk enerģijas trūkuma gadījumā lietojusi enerģijas dzērienus, labi apzinoties, ka tie organismam kaitē, taču, kopš uzzinājusi par šīm tējām un sākusi tās lietot, enerģijas dzirām pārvilkta trekna strīpa.

 

 

Moore chips

Skatoties filmu, daudzi paraduši uzēst kādu našķi – čipsus vai popkornu, labi apzinoties, ka tie nav veselīgi produkti. Ekoloģisko preču veikalā iDille piedāvā alternatīvu – dabiskos kartupeļu čipsus bez krāsvielām un konservantiem. Tie ir roku darbs, tapuši tepat Cēsīs, ēdot šķiet paša gatavoti. Čipsi ir viena no pirktākajām precēm veikalā.

 

Ekoloģiski tīrs medus

Medus tiek pievienots dažādiem ēdieniem, to ēd arī tāpat pa karotītei – saldumam. Ekoloģisku un 100% dabisku medu agrāk varēja atrast tikai pie radiem laukos, bet tagad tas ir viens no visbiežāk pirktajiem produktiem veikalā iDille. Tas iegūts vidē, kur ķīmija nav lietota daudzus gadus. Produktu vairāk pērk elpceļu vīrusu sezonā, saaukstēšanās gadījumā.

Pievienot komentāru