Sekss

Seksa kalpinātie. Kad esi seksuālo piedzīvojumu varā realitātē, iztēlē, internetā…

Foto - Fotolia/Demian

Kā deva narkomānam

Kas gan var sagādāt lielāku baudu nekā nebeidzami seksuālie piedzīvojumi – iztēlē, interneta vidē, ar un bez partnera – tā sākumā šķiet ne vienam vien. Taču ar laiku šāda apmierinājuma gūšana kļūst gluži kā kārtējā deva narkomānam. Sajūtas notrulinās, eiforija mazinās, attiecības izjūk. Paliek tikai seksuāla atkarība.

…Vēlā vakarā dodoties uz seksuāli atkarīgo tikšanās vietu, esmu iedomājusies, ka ieraudzīšu iznesīgus donžuānus, kuri bieži maina sievietes un ielaižas vairākās mīlas dēkās vienlaikus, nekādi nespējot gūt piesātinājumu. Mani sagaida gluži parasts vīrietis – slaids, garš, ap gadiem četrdesmit. Ieejot vāji apgaismotā kāpņu telpā, Māris (vārdi rakstā mainīti) saka: “Brīdināju citus, ka atnāksiet un šī būs atklāta sapulce. Tādēļ, iespējams, būs mazāk cilvēku nekā parasti.”

Pamazām sarodas arī pārējie – trīs jauni vīrieši, sieviete un kungs ap gadiem piecdesmit sešdesmit. Draudzīgi sasveicinās, uzvāra sev tēju un sasēžas ap masīvu koka galdu. Anonīmo seksuāli atkarīgo atbalsta grupa pastāv jau astoņus gadus, sapulces var notikt, pateicoties pašu dalībnieku ziedojumiem. Arī šoreiz katrs uz galda atstāj divdesmit, piecdesmit santīmus vai latu.

Pēc tam katrs vaļsirdīgi stāsta par iepriekšējā nedēļā piedzīvoto, ikreiz sākot ar vārdiem: “Mani sauc …, esmu seksuāli atkarīgais.”

Atkarīgie sāk ar īsu kopīgu lūgšanu. Grupa ievēro kristietības principus, taču nav obligāti jātic Dievam, lai kļūtu par tās biedru. Kamēr citi lūdz, var paklusēt. Pēc tam katrs vaļsirdīgi stāsta par iepriekšējā nedēļā piedzīvoto, ikreiz sākot ar vārdiem: “Mani sauc …, esmu seksuāli atkarīgais.”

Lielākā daļa pārlieku aizrāvusies ar pornogrāfiju un masturbēšanu. Šī ir visbiežāk sastopamā seksuālā atkarība, jo apmierināt dzimumtieksmi, internetā skatoties neķītras filmiņas un attēlus, ir visvieglāk.

Vairākums klātesošo ir precējušies vai dzīvo ar kādu kopā. Dažas otrās pusītes par sava vīrieša vājību un centieniem atveseļoties zina, citas, iespējams, pat nenojauš.

Pievienot komentāru

Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!
Vai tev ir vismaz 18 gadu?