Bērni, Pusaudži

Vēl tikai šonedēļ iespējams pieteikties Lattelecom Rīgas maratona

Publicitātes foto
Pieteikšanās

Skolas komanda piesakās elektroniski, nosūtot informāciju par skolas komandu Maratona organizatoriem uz [email protected], norādot skolas nosaukumu, plānoto dalībnieku skaitu komandā un kontaktpersonas datus. Pieteikties iespējams līdz 30. aprīlim vai 1500 dalībniekiem no Rīgas skolām un 1000 dalībniekiem no citām Latvijas skolām. Maksimālais vienas skolas komandu dalībnieku skaits nav noteikts, bet tradicionāli lielākās komandas pulcējušas līdz pat 200 dalībnieku.

Domājot par jauno skrējēju un maratonistu paaudzi, kā arī iespējām skriešanas svētkus padarīt pieejamus ikvienam, Lattelecom Rīgas maratons sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padomi un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu aicina skolas un skolēnus no visas Latvijas sacensties Latvijas Skolu kausā.

Kausa izcīņas ietvaros skolas un skolēni aicināti pieteikties Lattelecom Rīgas maratonam par īpaši izdevīgu dalības maksu – 1,50 EUR – līdz š.g. 30.aprīlim. Jau šobrīd kausa izcīņai pieteikušies vairāk nekā 1500 skolēni no visas Latvijas. Lielākā pārstāvniecība ir no Rīgas skolām, taču Latvijas Skolu kauss iegūst popularitāti arī citur un šogad savu dalību kausā pieteikušas jau Talsu, Aizputes, Kuldīgas, Pļaviņu, Engures, Auces un citu pilsētu vidusskolas.
Tradīcija skolām un skolēniem sacensties savā starpā un piedalīties skriešanas svētkos par pazeminātu dalības maksu tika iedibināta jau 2008. gadā, aicinot Rīgas skolēnus cīnīties par Rīgas Skolu kausu. Ar Latvijas Sporta federāciju padomes atbalstu, jau otro gadu kausa izcīņā tiek aicināti piedalīties skolēni ne tikai no Rīgas, bet arī no visas Latvijas.

Kausa izcīņa norisināsies divās atsevišķās ieskaitēs – 6 km distancē un Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienā 3,6 km distancē. Kausa izcīņā piedalās tikai skolas, no kurām finišē vismaz 20 dalībnieki, summējot 20 labāko dalībnieku iegūto vietu vecuma grupā. Latvijas Skolu kausu iegūs komanda, kurai kopsummā būs vismazākais punktu skaits. Latvijas Skolu kauss un komandu TOP tiks veidots atsevišķi sestdienas Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienam un svētdienas 6 km distancei. Tiks apbalvotas pirmo trīs vietu ieguvējas komandas, savukārt aktīvākajiem skolotājiem tiks pasniegtas veicināšanas naudas balvas.

2016.gadā Latvijas Skolu kausa izcīņā iesaistījās 54 skolas, ļaujot skriešanas svētkus baudīt vairāk nekā 2 000 skolēnu.

Latvijas Skolu uzvarētāji 2016:

1. Aizputes vidusskola
2. Rīgas 66. speciālā vidusskola
3. Mārupes vidusskola

Skolotāju reitinga uzvarētāji 2016:

1. Rīgas 66. speciālā vidusskola
2. Aizputes vidusskola
3. Rīgas 49. vidusskola
3. Rīgas Centra Humanitārā vidusskola

 

Pievienot komentāru