Ārstēšana, Citas slimības

RSU Stomatoloģijas institūts atklāj implantoloģijas klīniku. Ieskaties, kā tur izskatās

RSU Publicitātes foto

Trešdien, 26.aprīlī Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts atklāja modernāko implantaloģijas klīniku Baltijā. Jaunā klīnika ir unikāla ar modernajām tehnoloģijām un augstākā līmeņa speciālistiem, vienīgā specializētā Implantoloģijas klīnika Latvijā.

Klīnikā strādā profesionāļi ar specializētu izglītību zobu protezēšanā, endodontijā, periodontoloģijā un mutes, sejas un žokļu ķirurģijā. Klīnikas pamatdarbība ir saistīta ar zobu implantoloģiju un jaunāko virtuālo tehnoloģiju pielietojumu klīniskajā un pētnieciskajā darbā.

“Straujā attīstība zobu implantoloģijas tehnoloģijās pasaulē lika domāt par tehnoloģiju attīstību un plašāku to ieviešanu Latvijā. Radās nepieciešamība paplašināt RSU Stomatoloģijas institūta darbību un nodrošināt pacientiem ārstēšanu izmantojot nepieciešamās modernākās skenēšanas, virtuālās modelēšanas, printēšanas un frēzēšanas iekārtas, kas ļauj implantu ievietot maksimāli precīzi, sasniedzot daudz labākus rezultātus,” saka jaunās Implantaloģijas klīnikas vadītājs, zobu protēzists Pauls Vītols, piebilstot, ka Lai paplašinātu RSU Stomatoloģijas institūta darbību arī Rīgas centrā, ne tikai Dzirciema ielā 20, tika pieņemts lēmums izveidot klīniku, kurā visi implantoloģijas speciālisti strādātu vienkopus, vienā komandā un vienlaicīgi.”

Rīgas Stradiņa universitātes rektors prof. Jānis Gardovskis norāda: “Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta jaunā Implantoloģijas klīnika paver plašas iespējas izcilu zobārstniecības pakalpojumu piedāvājumā ļoti strauji augošā un pieprasītā jomā – zobu implantoloģijā. Šīs būs pirmā specializētā, augstākās kvalitātes implantoloģijas klīnika Latvijā. Tajā iesaistot izcilākos RSU Stomatoloģijas institūta un universitātes speciālistus, nākotnē jaunā klīnika nodrošinās arī padziļinātu pētniecības darbu jaunu biomateriālu izveidē un tālākizglītībā rezidentiem, virzot RSU zobārstniecības apmācību, pētniecību un pakalpojumu pieejamību arvien plašākā starptautiskā mērogā.”

Implantaloģijas klīnika veidota ar mērķi pacientiem nodrošināt ērtu visu vajadzīgo speciālistu pieejamību vienuviet un piedāvātu augstas klases pakalpojumus implantoloģijā un zobārstniecībā, tai skaitā tūlītēju implantāciju pēc zoba izraušanas. Klīnika ir aprīkota ar jaunākās paaudzes zobārstniecības iekārtām, uz vietas būs pieejami arī zobu tehniskās laboratorijas pakalpojumi. Tās darbībā ir pārmantotas labākās Rīgas Stradiņa universitātes un Stomatoloģijas institūta tradīcijas, zināšanas un pieredze.

RSU Stomatoloģijas institūts jaunajā Implantoloģijas klīnikā ir investējis 1,5 milj. eiro. Vairāk nekā 500’000 eiro ir ieguldīti speciālistu apmācībā. Implantoloģijas klīnikā 500 kvadrātmetros strādās 11 ārsti, divi zobu tehniķi, divi zobu higiēnisti. Klīnikā ir izveidoti seši zobārstniecības kabineti un divas operāciju zāles.

1 komentārs

Pievienot komentāru