Sekss, Tuvība

Seksā nejūtos pārliecinošs… Kā kļūt drošākam?

Foto - Shutterstock.com

Lasītājs jautā: “Seksa laikā jūtos nepārliecinoši, pārņem diskomforts. Bieži vien esmu tik ļoti satraucies, ka nespēju mīlēties. Ko darīt?”

Šādos gadījumos jādodas pie psihoterapeita vai urologa, ja vaina ir erektīlajā disfunkcijā. Iespējams, piemeklējusi kāda organiska kaite – urīnceļu iekaisums, priekšdziedzera palielināšanās, varbūt ir pazemināts vīrišķā dzimumhormona testosterona līmenis. Taču lielākajai daļai pacientu tā tomēr ir psihogēna problēma. Šādā gadījumā palīdzētu saruna ar urologu, psihoterapeitu, ģimenes ārstu, partneri vai draugu – lai viņi iedrošina un dalās savā pieredzē.

Var lietot medikamentus, kas dzimumloceklī nodrošina asins pieplūdi, paildzinot spēju nodarboties ar seksu. Līdzko dažas reizes būs veiksmīgas, pašpārliecinātība atgriezīsies!

Vizīte pie urologa šādā situācijā būtu pareizs sākums, jo iemesls var būt iekaisums vai kāda seksuāli transmisīva slimība. Pēc sarunas ar dakteri, kurš rūpīgi pārbaudītu veselību un sniegtu pozitīvu vērtējumu, atgrieztos pārliecība, ka vismaz ar seksuālo dziņu viss ir kārtībā.

Vīrietim ir svarīgi kaut vai izstāstīt savu sāpi.

Pievienot komentāru