Sekss, Tantra

Ēteriskās eļļas, kas uzkurina kaisli

Foto - Shutterstock.com

Autore: Gunita Purgale, veselības profilakses centrs “Harmonija
Ko “degunu pasaulē” dēvē par afrodīzijiem*? Patīkamus aromātus, kas valdzina un iekārdina, rada jutekliskas sajūtas un ne tikai. Zinot to, cik dziļā līmenī iedarbojas ēteriskās eļļas, droši vari tās izmantot arī attiecību uguntiņas uzkurināšanai! Tiesa – jāzina, kuras.

Par zemāk uzskaitītajiem aromātiem jāzina, ka tie

  • iedarbojas fiziskā, garīgā, mentālā un emocionālā līmenī,
  • noņem enerģētiskos blokus, atbrīvo no negatīvām atmiņām un nervu spriedzes,
  • atbrīvo no kompleksiem gan sievietes, gan vīriešus,
  • dziedinoši iedarbojas pie impotences un frigiditātes,
  • atjaunojot seksuālo dziņu,
  • rada savstarpējo harmoniju, izlīdzinot un līdzsvarojot sievišķo un vīrišķo enerģiju,
  • ļauj izveidot ciešākas saites un tuvības sajūtu starp mīlošiem cilvēkiem.

Roze

Jau tūkstošiem gadu rozi izmantoja ādas kopšanai un veselībai. Rožu eļļas aromāts apreibina un lieliski darbojas kā afrodīzijs. Rozes ēteriskā eļļa uzlabo seksualitāti un reproduktīvo sistēmu!

Atbrīvo no kompleksiem gan sievietes, gan vīriešus, palīdz pie impotences un frigiditātes. Šai eļļai ir kārdinoša, savaldzinoša iedarbība, tā stimulē un atraisa sievišķību. Palīdz atjaunot līdzsvaru un harmoniju, tādējādi ļaujot pārvarēt nedrošības sajūtu. Nomierina un stiprina sirdi.

Jasmīns

Dzimtenē Indijā jasmīnu dēvēja par “nakts karalieni”, jo spēcīgāko aromātu var iegūt, vienīgi ievācot ziedus ievākt nakts laikā. Lai iekārdinātu savus vīriešus, indietes rotājās ar jasmīna ziediem. Jasmīna eļļas smarža stimulē jutīgumu, veicina tuvību attiecībās, kā arī ceļ pašapziņu.

Pavedinošais, siltais un eksotiskais ziedu aromāts veicina mīlas jūtu uzplaukumu. Jasmīna ēteriskā eļļa iedarbojas nomierinoši, uzlabo noskaņojumu, vairo radošumu, erotiskas sajūtas, kā arī noņem nogurumu, satraukumu, izmisumu, depresijas un bezcerības sajūtu, radot pozitīvu attieksmi pret dzīvi un pasauli.

Ģerānija

Šī eļļa darbojas kā antidepresants, tādēļ īpaši ieteicama nervozitātes un vieglas aizkaitināmības gadījumos. Mazina baiļu sajūtu, uzlabo garastāvokli, aktivizē garīgo un fizisko aktivitāti. Raisa beznosacījuma mīlestības un līdzcietības sajūtas, rosina valodas un apziņas tīrību. Palīdzēs jūs abus atbrīvot, lai tādējādi veicinātu komunikāciju attiecībās. Atbrīvo no negatīvajām atmiņām un noņem nervu spriedzi, līdzsvaro emocijas un uzmundrina, dod mieru, labklājību un cerību. Aromāts, kas uzlabos attiecību kvalitāti.

Ilang-ilang

Darbojas kā spēcīgs afrodīzijs – stimulē libido, paaugstina potenci, atraisa maigumu un seksualitāti. Līdzsvaro sievišķo un vīrišķo enerģiju, paaugstina garīgumu, ceļ pašvērtējumu. Atjauno pārliecību un mieru. Nomierinoši un dziednieciski iedarbojas gan uz sausu, gan arī uz taukainu ādu, atjaunojot un līdzsvarojot tauku līmeni šūnās. Matu veselībai. Piemīt arī antibakteriālas un sāpes remdējošas īpašības. Lielisks palīgs pie sirds saslimšanām, depresijas, matu izkrišanas u.c.

Muskatsalvija

Iedarbojas nomierinoši un atvieglojoši, ja tev ir sāpīgas mēnešreizes, novēršot hormonu svārstības un nervu saspringumu, tādējādi reizē arī harmonizējot emocijas pirms menstruācijas un tās laikā. Muskatsalvijas ēteriskā eļļas darbojas kā spēcīgs erotiskais stimulators – tā stimulēs tavu seksualitāti. Muskatsalvija stimulē asinsriti un imunitāti, kā arī veicina pozitīvas domas un noskaņojumu, mazina nemieru un aizkaitināmību, līdzsvaro psiholoģisku spriedzi, kas saistītas ar seksuālu tuvību. Šai ēteriskai eļļai ir libido un seksualitāti stimulējoša iedarbība. Tā dziedē frigiditāti, impotenci un atjauno seksuālo dziņu. Turklāt vienlīdz spēcīgi iedarbojas gan uz vīriešiem, gan sievietēm.

Melnais pipars

Aromāts, kurš veicinās kaisli, piedos “asumiņu” tavai mīlestībai. Aromāts, kas sasilda, stimulē radošo darbību, pastiprina jutekliskumu, stiprinās un atjaunos jūsu abu kaisles liesmas. Piparotais aromāts stimulē maņas, tonizē nervu sistēmu un organismu kopumā. Vairo spēku un enerģiju.

Pievienot komentāru

Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!
Vai tev ir vismaz 18 gadu?