Dzīvesveids, Nodarbes

1000 sadedzinātu kilokaloriju stundā? Desmit labākie izkustēšanās veidi slaidumam

Foto - Fotolia

Ja vēlies atbrīvoties no liekā svara, turklāt, tā kā pavasaris jau klāt un pludmales sezona arī vairs nav aiz kalniem, izdarīt to pēc iespējas ātrāk, ar fitnesa nodarbību apmeklēšanu vai vingrošanu mājās varēt būt par maz. Tiem, kuri vēlas tikt pie slaida auguma, portāls Fitday.com apkopojis 10 labākos sporta veidus, kas palīdzēs mērķi sasniegt pēc iespējas ātrāk. Tomēr atceries, ka jāizvēlas veselībai piemērots aktivitāšu veids – iesakām pirms tam konsultēties ar fizioterapeitu vai ārstu.

Stepa aerobika

Nodarbojoties ar enerģisko stepa aerobiku, tu vari sadedzināt pat 800 kilokalorijas stundas laikā. Salīdzinājumam – aptuveni 800 kilokalorijas ir vidējā burgera komplektā (hamburgers, frī karupelīši un limonāde). Par ļoti labu fizisko aktivitāti cīņai ar lieko svaru to padara tas, ka stepa aerobika ir ne tikai lielisks kardiotreniņš, bet arī nepārtraukti nodarbina kāju muskuļus, kas ir vienlielākie muskuļi ķermenī un līdz ar to patērē visvairāk enerģijas.

Stepa aerobikā viss notiek ap stepa solu – nelielu paaugstinājumu, uz kura, izpildot dažādus vingrojumus, visādos veidos tiek kāpts augšā, lejā. Enerģiski veicamie vingrojumi liek sirdij strādāt ātrāk un asinīm riņķot straujāk, līdz ar to vielmaiņas procesi, tostarp tauku šķelšana, organismā noris ātrāk.

Sprints kalnā

Vēlies tikt pie tik sportiska auguma kā profesionālam futbola spēlētājam? Futbolisti bieži trenējas, skrienot kalnā, cik ātri vien spēj, un pēc tam lēnītēm noskrienot lejā – tikai, lai atkal ar pilnu jaudu skrietu augšup.

Veltot šai nodarbei pusstundu dienā, tu pavisam viegli vari atbrīvoties no 500 kilokalorijām. Tas ir augstas intensitātes intervāla treniņš, līdz ar to nodarbina muskuļus, dedzina taukus un liek tev svīst.

Riteņbraukšana

Interesanti, ka tu vari sadedzināt pat 1000 kilokalorijas stundas laikā, braucot ar veco, labo divriteni. Protams, lai to izdarītu, ir jāminas no sirds, jo vairums, braucot ar velosipēdu, patērē vien aptuveni 500 kilokalorijas stundas laikā.

Minies, cik ātri spēj, un sēdies savam “rumakam” mugurā pēc iespējas biežāk, tad rezultāti nebūs ilgi jāgaida.

Pievienot komentāru