Dziednieki, Netradicionāli

Dziedniece Inga Pērle: Kā dzimtu sargāt no atkarību un negāciju “vīrusiem”

Foto - Matīss Markovskis

“Ja kokam nocērt saknes, tas neizdzīvo. Ja necienām savu dzimtu, nodarām pāri ne tikai sev, bet arī daudzām nākamajām paaudzēm,” – tā uzskata dziedniece Inga Pērle. Viņa veic enerģētisko tīrīšanu īpašos rituālos, palīdz atbrīvoties no senām saitēm, enerģijām, sakārtot sevi un attiecības ar citiem, arī dzimtas un ģimenes ietvaros.

Ingas spēks ir rokās, viņa sevi dēvē par bioenerģētiķi. Viņa uzsver dzimtas enerģijas svarīgumu – tā atbalsta, pietur un palīdz. Ja dzimtā viss ir kārtībā, tās spēks ir spēcīga un nepārtraukta plūsma. Taču mēdz būt arī citādi.

Atkarības un citi vīrusi

Dzimtas enerģijas plūsma bieži vien ir kā salauzīta. Ir bijis nepareizs lēmums vai rīcība, kas paliek kā nospiedums dzimtā, tiek nodots nākamajām paaudzēm. Gluži kā vīruss, kas tiek palaists un nebeidz izplatīties.

“Daudzās dzimtās ieperinājusies atkarību enerģija iet cauri paaudžu paaudzēm. Kāda sieviete izmisusi stāstīja, ka viņas vecmāmiņa savos 80 gados piepeši sākusi dzert. Ieraudzīju, ka viņu dzimtā dažādās paaudzēs bijis ne viens vien alkoholiķis. Ja ir zināms, ka senčos bijuši iedzērāji, der būt piesardzīgam. Pieskati, lai tava alkohola glāze nav par lielu. Esi uzmanīgs arī pret citām atkarībām, nesāc smēķēt, lietot kādas vielas, atturies no azartspēlēm,” uzsver Inga Pērle.

Vīruss var ieviesties arī no sīkām negācijām. Kāds draugs tev bieži izkrata sirdi, sūkstās, un tu tikai žēlo, taču vienlaikus dusmojies par šo situāciju, kas atkal un atkal atkārtojas. Šie nospiedumi var iemitināties smalkajā plānā, ar laiku sablīvēties, paverot ceļu enerģētiskam vīrusam dzimtas plūsmā.

Kā tad vajadzētu rīkoties? Nevis vaimanāt draugam līdzi, bet palīdzēt un rosināt rīkoties. Pamēģināt izskaidrot tā, lai sāktu mainīties viņa attieksme pret dzīvi. Parādīt risinājumu, kāds iespējams viņa situācijā.

2 Komentāri

Pievienot komentāru