Bērni, Veselība

Mazajai Laumai nepieciešama steidzama operācija. Vari palīdzēt, ziedojot

lauma-operacija

Kopš 2015.gada nogales desmit gadus vecā jelgavniece Lauma cīnās ar smagu slimību – kaulu vēzi. Lai gan neiet viegli un situācija ir sarežģīta, meitene un viņas ģimene dzīvo ar ticību uzvarai pār slimību. Laumai tiek īstenots jaunas paaudzes ķīmijterapijas kurss, kas šobrīd uzrāda jau labus rezultātus. Lai situāciju vēl vairāk nostabilizētu, Vācijā steidzami nepieciešams veikt operāciju un izmeklējumus par kopējo summu 16 400 eiro, ko valsts neapmaksā, tādēļ lūdzam sabiedrības atbalstu drosmīgās meitenes ārstēšanai.

No ziedotajiem līdzekļiem jau esam apmaksājuši vairākas operācijas Vācijā, kā arī vairākus eksperimentālā ķīmijterapijas kursus (katrs 2457,90 eiro). Arī šoreiz no rēķina izdevies apmaksāt 2500 eiro, tomēr vēl nepieciešami 13 900 eiro, un tos nepieciešams savākt šīs nedēļas laikā.

“Jāsaka, ka, neskatoties uz visu, Lauma pietiekami labi atkopusies. Mēs ticam, ka viss izdosies,” atklāj Laumas tētis, pateicoties visiem, kuri jau ir palīdzējuši viņa ģimenei smagajā cīņā ar vēzi.

Jāpiebilst, ka šogad jūlijā Laumai paliks 11 gadi, un ģimene cer, ka uz šo jubileju meitene saņems vislabāko dāvanu – ziņu, ka vēzis ir uzvarēts.

Ja vēlaties palīdzēt Laumai, ziedojumus ar norādi «Laumas ārstēšanai» var veikt uz zemāk redzamajiem rekvizītiem. Lūgums labāk veikt pārskaitījumus, jo līdzekļus no maksas tālruņiem varam saņemt ātrākais mēneša laikā.

Biedrība “Labdarības lapa Snowflake”
Reģ.nr.: 40008234435
Konti: AS SEB Banka LV88UNLA0050023989404
PAYPAL: [email protected]
Ziedojumu tālrunis:       90006180 (Maksa par zvanu EUR 1,42)
90006776 (Maksa par zvanu EUR 7,11)
Jāpiebilst, ka biedrībai piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas paredz būtiskas nodokļu atlaides ziedotājiem.

 

2 Komentāri

  1. Nupat no pastkastites iznemu ZZS priekšvēlēšanas programu 2017 -2027 gadam. Tagad būtu laiks kad vēlēšanu prieksvakarā Jelgavas deputāti pierāditu ka viņiem katrs jelgavnieks it seviški bērni kas ir Jelgavas nakotne palidzetu mazajai Laurinai atgūt veselību.Mēs pārējie jelgavnieki pievienotos.

Pievienot komentāru