Sekss, Tantra

Sensorā laboratorija gultā. Nesteidzīgs sekss, apzināta bauda. Teorija un pieredze

1. Seksuāls nesteidzīgums

1no4
Foto - Shutterstock.com

Un ja nu seksa, kurš kļūst arvien labāks un turklāt nezaudē intensitāti, noslēpums ir nesteidzīgumā? Par to ir pārliecināta seksoloģe Diāna Ričardsone, kura veltījusi “nesteidzīgam seksam” savu jaunāko grāmatu.

Nesteidzīgums palīdz atklāt jaunas sajūtas, nezaudējot kontaktu ar savām emocijām. Seksoloģe Diāna Ričardsone māca lēnu seksu vairāk nekā 20 gadus, un ir pārliecināta, ka katrs no mums var “ļaut runāt” savam ķermenim: “Mēģiniet palēnināt tempu un būt pilnībā klātesoši ikvienā seksuālā akta brīdī, nevis koncentrēties uz orgasmu, liedzot sev iespēju visā dzimumakta laikā sajust smalkas nianses.” Tāda seksa izpratne nav raksturīga mūsu kultūrai, kurā vēlme un bauda asociējas ar impulsiem un uzbudinājumu.

” ļauj atkārtoti modināt visas sajūtas,” domā seksologs Jurijs Prokopenko. Tas ļauj vaļu emocijām un vairs nav svarīgi rādīt rezultātus, kā tas parasti ir vīriešiem. Tādus pašus secinājumus izdarījis seksologs Alains Herils un tas attiecas arī uz priekšlaicīgas ejakulācijas problēmu un iekāres atgriešanos pāriem ar ilgu attiecību stāžu. Tāpat mūsdienu seksoloģijas pionieri Viljamss Masters un Virdžīnija Džonsone izstrādājuši metodi lēnai un apzinātai ķermeņa izpētei, kas pārvērš to par sensoru laboratoriju.

  1. Seksuāls nesteidzīgums
  2. 1. Mainīt lomas
  3. 3. Radīt apstākļus
  4. Pieredzes stāsti

Pievienot komentāru