Sekss, Tuvība

Intīmā dienasgrāmata: kā tā var uzlabot seksuālo dzīvi

Foto - Fotolia/Photographee.eu

Vairs nav nepieciešams paturēt prātā visus sīkumus par saviem mīlas piedzīvojumiem, vieglprātīgām domām un gultas strīdiem – intīmā dienasgrāmata ir labs veids, kā noskaidrot, kas mūsu seksuālajās attiecībās ir labs un kas nē, un kā tās var uzlabot.

Pieraksti par to, kas notiek ar mums, un ko mēs jūtam, ļauj it kā paskatīties uz situāciju no malas un pamanīt savā uzvedībā noteiktas likumsakarības. “Ļoti daudzas problēmas mēs neuztveram nopietni,” saka ģimenes psihoterapeits Endrjū Maršals, “kas tur sevišķs, piekusu, neizgulējos, atkal pārkāpu apņemšanos… Mēs tās ignorējam un mēģinām kaut kur citur atrast nepatikšanu cēloni.

Mēs koncentrējamies uz to, kas neizdodas un par pašsaprotamu uztveram to, kas izdodas labi. Sāc rakstīt dienasgrāmatu un tev būs iespēja saprast, kāda patiesībā ir tava seksuālā dzīve. Pierodot pierakstīt visas savas domas par seksu, vēlmēm, fantāzijām un paveikto, mēs sākam vairāk domāt par šo dzīves aspektu, kas pozitīvi ietekmē mūsu libido”.

Noskaņojies uz to, ka rakstīsi katru dienu un izdari nepieciešamās piezīmes dienasgrāmatā. Piefiksē prāta stāvokli un ķermeņa sajūtas, vēlmes, atzīmē modušos iekāri vai aizkaitinājumu un ar ko tie saistīti.

Kādas domas radīja visai erotiska reklāma uz stenda pa ceļam uz darbu, par ko sapņoji pagājušajā naktī? Ko tu domā par jauno kolēģi? Esi godīgs, jo šie ieraksti tiek adresēti vienīgi tev pašam. Nerādi dienasgrāmatu partnerim un cieni arī viņa personīgo telpu.

Pievienot komentāru

Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!
Vai tev ir vismaz 18 gadu?