Netradicionāli, Padomi

Dziednieks Oskars Peipiņš iesaka asinsvadu tīrīšanas metodi no tibetiešu mūkiem

Valda Ilzēna foto
!

Jebkura veida attīrīšanos un badošanos nevajag uzsākt Jaunā Mēnesī – tam nebūs efekta, bet būs defekts.

Ļoti labi asinsvadus attīra 40 dienu rīsu ēšana pirms gulētiešanas noteiktā veidā. Par to jau pēc aptuveni 500 klientu un, protams, arī savas pieredzes, pārliecinājies dziednieks Oskars Peipiņš. Viņam šo metodi ierādījuši tibetiešu mūki.

Kā tas jādara. Var izvēlēties baltos klasiskos rīsus. Pirms iet gulēt, glāzē tīra ūdens ieliek vienu ēdamkaroti nevārītu rīsu. Nākamajā vakarā ūdeni nolej, pielej jaunu, kā arī vēl paņem otru glāzi, kurā arī ielej ūdeni un ieber ēdamkaroti rīsu (jāatzīmē, kura glāze ir kura). Trešajā vakarā abas iepriekšējās glāzes nolej un aplej ar jaunu ūdeni, kā arī pēc tāda paša principa piepilda trešo glāzi. Ceturtajā vakarā, tai jābūt dienai tūlīt pēc Pilna Mēness, – pirms gulētiešanas izlej ūdeni un sāk ēst rīsus no pirmās glāzes un uzdzer svaigu dzeramo ūdeni. Šo tukšo glāzi piepilda ar jaunu rīsu ēdamkaroti, uzlej ūdeni, bet nākamajā vakarā lieto tos rīsus, kas ir trīs dienas stāvējuši. Tā turpina kopā 40 vakarus.

Tiem, kam no rīsiem rodas aizcietējumi, diezin vai tie no šīs metodes radīsies – nezin kādam jābūt piesārņojumam, lai no vienas karotes rīsu uz nakti rastos aizcietējumi…

Oskars Peipiņš pēc šādas attīrīšanās klientos novērojis fantastiskus rezultātus. “Organisms it kā “uzelpo”. “Man ir savāktas aptuveni 500 atsauksmes no cilvēkiem par minēto attīrīšanos pa šiem gadiem. Novērots, ka atjaunojas āda, cits saka – “lidoju kā raķete”, “pieaug spēki”, cilvēki vairāk svīst – jūt, ka tīrās. Jo rīsi kā sūklis uzņem un izvada toksīnus. Organismā rodas vienmērīgs siltums (kas ir veselības pazīme) un rodas citi ieguvumi,” prātā atsauc dziednieks.

Vēl kāda sieviete attīrīšanās laikā 22. dienā pamodusies un uz sejas ieraudzījusi asinis. Izrādījās, ka pa nakti caur porām, organismam attīroties, izspiedušies sāls kristāliņi, viņa instinktīvi paberzējusi seju un radušies mikroievainojumi. Bet iedomājieties, cik vienkārši un iedarbīga attīrīšanās.

Šo metodi ieteicams veikt divas trīs reizes gadā. Piemēram, tā ļoti efektīva ir pirms Jāņu Saulgriežiem.

Rīsi uzņem metabolisma produktus, kas neizvadījās. Šie produkti arī rada dažādus blokus organismā – tos pašus, ko dziednieki likvidē.

 

Lasiet arī sarunu ar dziednieku: “Sākumā slimību ielaižam domu līmenī”. Dziednieks Peipiņš nosauc dopingus veselībai”

 

15 Komentāri

  1. Jā, jā – tibetiešu mūkiem ir tik kaitīgs dzīvesveids – dzer, pīpē, ēd E-vielas, regulāri elpo Tokijas smoga gaisu, ka viņiem nācās izgudrot asinsvadu attīrīšanas metodi!
    Nākamo rakstu, lūdzu, par revolucionāro tibetiešu mūku novājēšanas diētu – 5kg 5 dienās!

  2. Raksts domaats tipiskajaam Latvijas ‘aitaam’ un ‘auniem’. Veel pielikt klaat bikinj sazveerestiibas teoriju un pastalnieku iecieniito kiselja-TV – tad ir pilns ‘latvaanja komplekts’!

  3. Man gan iepatikās, jo ir tik tiešām viegla metode. Kamēr skaloju rīsus glāzēs, tikmēr jau pa karotītei mērcētos esmu izēdusi. Nekādu moku, nav jau grūti apēst 1 karoti izmērcētu rīsu. Beigās uzdzer ūdeni – un gatavs. Nu jau 16 dienas esmu izpildījusi, tikai dažreiz aizmirstas un, kad jau esi gultiņā….celties un ēst rīsu karoti – negribas. Tāpēc iesaku atcerēties laikus vai uz galda turēt zīmīti. Efekts ir, man tas parādās uz ādas, jo ir problemātiska āda. Esmu pateicīga Oskaram Peipiņam. Viņa metodes ir vienkāršas un izpildāmas, nesola arī “zvaigznes no debesīm”. Reālists, māca saprast pasauli, kurā dzīvojam

  4. Tikai cilvēki, kuriem nav problēmas ar veselību nepamēğinās visu, lai varētu no rīta piecelties un redzēt kā saulīte joprojām ir dzeltena. Paldies Peipiņa k-gam, noteikti pamēğināšu.

  5. Man pēc 3 dienu mērcēšanas rīsi vienalga ir diezgan cieti – jāgrauž. Vai tā tam jābūt?
    Padalieties ar pieredzi, kas ir šo metodi mēģinājis!

  6. Dziedniek ,vai nepamācīsiet labāk kā asinsvadiem neļaut aizaugt ar holesterīna plāksnītēm.Asinsvadi nav skurstenis kuru var tīrīt.Asinsvadi sašaurinās un nekādi rīsi to nost nedabūs,kas pa mūžu ir sakrājies.Kādēļ asinsvadu slimības ir pirmajā vietā Latvijā.Ja asinsvadi tik vienkārši iztīrāmi,tad Latvijā nebūtu šī slimība.Kaut kā neiet kopā,vai ne?

Pievienot komentāru