Netradicionāli, Padomi

Dziednieks Peipiņš: Pasaule apgriezta kājām gaisā, tas iespaido cilvēku pašsajūtu

Personiskā arhīva foto

Dziednieks un dziednieku skolas “Akvilona” izveidotājs Oskars Peipiņš novērojis, ka pagājušajā gadā cilvēku prātus ļoti iespaidojušas milzu pārmaiņas pasaulē un sekas jūtamas joprojām. “Pagājušais gads bija ļoti netipisks – Pērtiķa gads, kur viss it kā apgāzts kājām gaisā. Piemēram, Eiropas vienotība būtībā sāka brukt, un tas iespaido cilvēku prātus. Arī Latvijā cilvēki domā – kā tas ietekmēs mūs. Tāpat sabruka vecā Amerika – tāda, kāda tā bija, šī valsts vairs nebūs.

Pērtiķis ir sarkans un ugunīgs, arī Gailis, un šis ir Gaiļa gads, – ir sarkans. Kad divi sarkanie gadi satiekas, ir nodevuši viens otram stafeti, cilvēkiem “sāk braukt jumts”. Kustas pamati, par tiem atbild pirmā čakra – tā arī ir sarkanā krāsā. Pērtiķis izšūpoja pasauli, Gailis turpinās šūpot tādas ģimenes attiecības, kas slikti turas kopā, izšūpos tos, kuri nedara savu patieso darbu. Stipros šis laiks norūdīs, vājie būs spiesti ļoti piemēroties vai mainīt savus pasaules uzskatus, dzīvesveidu, prioritātes, vajadzības.

Lai sevi līdzsvarotu šajā laikā, jāstrādā ar pagātni. Kā? Galvenais ir piedošana, grēku nožēla un pateikšanās, uzsver Oskars Peipiņš.

Četrus gadus, kopš 2013. gada pavasara, ir bijis Ūdensvīra laikmets un uz tā pamata turēsies turpmāko 2156 gadu laikmets. Ūdensvīrs nav agresīvs, viņš ir ļoti konstruktīvs, bet iepriekšējā, skaldošā un valdošā Zivju laikmeta ietekme vēl ir ļoti spēcīga pēc visām piedzīvotajām negācijām.

Cilvēki nav vienojušies faktiski nevienā jomā – pa 2000 gadiem kopš Kristus tikai aptuveni 55 gadus bijis periods, kad visa zemeslode bijusi bez kariem. Kāds ir “pastrādījis” diezgan destruktīvi, rupji. Tagad ir sekas, pārorientācija visās jomās. Var jau nosēdēt, atsēdēt un vērot, kā tā karavāna iet, kā suņi rej un es tikai meditēju, skatos, kā viss notiek. Varbūt man arī kādreiz doties tur tajā ceļojumā. Kāds saka – vai tad tas iespaido? Viss iespaido! – atzīmē dziednieks.

Ko par pulksteņu bīdīšanu teicis indiāņu virsaitis

Pulksteņa laika pārslēgšana cilvēkus arī iespaido. “Es esmu pirmais, kas no paša bīdīšanas sākuma (1981.g.) iestājas par to, lai nebīdītu pulksteņus! Divreiz gadā – tas jau a priori ir stress,” no klientu pieredzes pārliecinājies dziednieks Oskars Peipiņš. “Septiņus mēnešus mēs dzīvojam pēc nepareiza laika! Jo pareizais ir ziemas laiks. Un viens no iemesliem, kāpēc krītas imunitāte un adaptācijas spējas, tiek izjaukta cilvēka pašregulatīvā meditatīvā sistēma – ir pulksteņa laika bīdīšana.

5 Komentāri

  1. Īstenībā cilvēki nedomā ko runā un lielākā daļa pukojās, ka no rīta jāceļas uz darbu un tad tā pulksteņa pārbīdīšana ir iemesls pukoties kolektīvi. No negatīvajām domformām netiekam vaļā.

  2. Mazāk pakļauties dziedniekiem,ekstrasensiem u.c.šarlatāniem! Mums ir daudz labu specialistu medicīnā.Tā ir zemē nomesta nauda! Paklausoties Rampas ugunis raidījumu-kādēļ Kivičs viņus aicina tik bieži? Murgs kaut kāds! Viņiem nāk enerģija no augšas…Nereklamējiet !Cilvēku naivums ir neierobežots!Vai tiešām tas nebūtu ierobežojams?

  3. Tradicionālā medicīna ir ķīmisko reakciju, radiācijas un enerģētikas kroplību krustojums. Pamēģiniet no tā attīrīties un tad uzzināsiet kas ir veselība.

Pievienot komentāru