Dziednieki, Netradicionāli

Dziednieks Peipiņš: Veģetatīvā distonija liecina par veseluma svārstībām un ekstrasensoru potenciālu

1. Pašam savs organisms jājūt labāk nekā ārstu konsīlijam

1no6
Personiskā arhīva foto

Mūsdienās tik daudzus piemeklē veģetatīvā distonija, kuras radītos simptomus nebūt nav viegli līdzsvarot. Tā pat nav slimība, tie būtībā ir izjaukti ritmi, un patiesībā veģetatīvā distonija ir veseluma, nevis neveselības pazīme, pārsteidz dziednieks Oskars Peipiņš. Viņš paskaidro – veģetatīvās distonijas simptomi ir pazīme, ka organismam kaut kas nepatīk. Par šīm pazīmēm jāpriecājas – tātad organisms vēl spēj dot savam saimniekam vērtīgas ziņas.

Veģetatīvā distonija liecina par disbalansu starp garīgo, emocionālo, enerģētisko un fizisko. Tas nozīmē, ka cilvēkā ir izveidojies haoss, bloki, sastrēgumi – enerģija labi necirkulē! Bet cilvēkam savs organisms būtu jājūt labāk nekā ārstu konsīlijam!

Taču, kamēr viņš ir aizņemts darbā, atskaišu rakstīšanā un izpildē, ģimenē, viņš varbūt pat nepamana pirmos organisma raidītos signālus. Veģetatīvā nervu sistēma sūta dažādus palīgā saucienus – svīšana, pastiprināti sirdspuksti, dīvainas sāpju sajūtas vai diskomforts sirds apvidū, asinsspiediena lēcieni, bezmiegs vai trauksmains miegs, nepamatota trauksmes sajūta – veģetatīvā sistēma ietver dažādu orgānu kompleksu. Tā rada reakciju summu uz kaut kādiem iekšējiem vai ārējiem, vai abu minēto veidu, kairinātājiem.

“Pateicies organismam par to, ka tas reaģē. Organisms faktiski ir vesels, ja svīst, uztraucas, ja ir pulsa palielināšanās, bezmiegs… Tas nozīmē, ka organisms “runā” ar mums. Nevajag cīnīties ar simptomiem, Dieva dēļ! Tencini savu iekšējo dziednieku par katru no šiem simptomiem. Jo tas ir organisma dialogs ar saimnieku,” uzsver Oskars Peipiņš un paskaidro: “Slimība mēdz būt vienīgā organisma iespēja, kā cilvēku glābt. Piemēram, epilepsijas lēkmes laikā cilvēks zaudē samaņu, toties paglābj smadzenes no insulta. Paldies tam īssavienojam! Tāpat veģetatīvā nervu sistēma un tās izpausmes ir kā lakmusa papīriņš, kas iekrāsojas, lai brīdinātu par smalkajām lietām. Tā brīdina organismu, mēģina vienoties ar kaut kādu sistēmu, ka tā uz kādu laiku pievērsīs mūsu uzmanību sev. Ja ir sakārtota sistēma, tad slimībām tu “pa lielam” neesi interesants. Piemēram, ja ir nogurums, organisms tātad brīdina – atpūties.”

Sliktāk ir, ja nav spēka, bet nav arī nekādu citu simptomu. “Tad jau ir bēdīgi. Tad mani kolēģi saka – laikam kāds tev ir uzlicis negatīvu programmu. Programma? – paskaties spogulī, lai ieraudzītu, kurš tev uzlika šo programmu,” dziednieks ir tiešs.

Cilvēki ar veģetatīvo distoniju nereti ir ar citādāku jutīguma slieksni – jutīgāki, un šo slieksni nevar paaugstināt ar gribasspēku vai medikamentiem, jo tā izcelsme ir pavisam cita. Jā, var protams, cilvēku nozāļot tā, ka viņš uz kādu laiku aizmirst, par ko tikko uztraucās. Bet ar to jau cēloni neatrisina, uzsver Oskars Peipiņš.

 1. Pašam savs organisms jājūt labāk nekā ārstu konsīlijam
 2. Grib būt Mātes Terēzes vietnieki...
 3. Kas vēl var palīdzēt
 4. Kāpēc parādās neracionālas bailes
 5. Sākumā uzlabojums nebūs. Pacietību
 6. Citu iesētās bailes

11 Komentāri

 1. Paldies dziedniekam par dažādiem rakstiem-ieteikumiem kā var mainīt,pilnveidot,kontrolēt savu dzīvi.Kad netieku ar savām problēmām galā cenšos paņemt kādu no Peipiņa kn-ga ieteikumiem un tos arī izpildīt,un daudzreiz tas palīdz,ja vēl mācētu veikt pareizi tos uzdevumus.Spēku un izturību-tādi cilvēki mums ir vajadzīgi,kas var pozitīvi uzlādēt-iedot ticību sev un rast spēku cīnīties ar savām negācijām.PALDIES!

 2. Cilvēki, kuri vienmēr ir ar kaut kādām vainām un kaitēm, bet analīzes vienmēr ir normas robežās ir ar izretinātu enerģētisko lauku. Šie cilvēki ir atkarīgi no apkārtesošās enerģijas. Šiem cilvēkiem ir paaugstinātas strāvas un tā rezultātā viņi patstāvīgi sevi enerģētiski izrausta un uzlādē. Precīzāk būtu cigun nodarbības visu diennakti. Parasti cilvēkiem stresa situācijās ir paaugstinātas strāvas un tad viņi saķer sabojāto cilvēku enerģijas ( slimības ), bet cilvēkiem ar patstāvīgi paaugstinātām strāvām tā ir ikdiena.
  Atbrīvoties no visām kaitēm ir ļoti vienkārši – aizbraukt uz vientuļu salu, kur nav neviena cilvēka un visi cilvēki apsola nekad nedomāt par šo cilvēku. Tas ir ideālais variants un arī joks.
  Kā palīdzēt sev šādā situācijā. Turēties pa gabalu slimnīcām un visām slimām būtnēm. Attīrīšanās enerģētiski pie ozola, priedes vai vītola. Vajag atcerēties, ka koki arī paaugstina strāvas. Nevajag pārforsēt. Pa gabalu no cilvēkiem, kuri ienīst jūs un nicina. Ļoti svarīgi tas ir ģimenē. Pats galvenais ir pašam ražot labu enerģiju un mieru. Domāt labas domas vai nedomāt neko.
  Slimību nav, ir tikai laba un slikta enerģija. Lai jums laba veselība !

 3. Tādi peipiņveidīgie spēj tik gudri muldēt,jo ir vājas spējas. Spēcīgu palīdzētspējīgo kā Eižens Finks un Zilākalna Marta vairāk nav.

 4. Tad, kad tavs ķermenis strādā “TIK LABI”, ka tu no mājas vairs nevari iziet ārā, un pieaudzis vīrietis un sportists, spēka gados ķer pie sirds jau no trepēm uz trešo stāvu, un nevar vispār pagulēt, un no noguruma viss paliek vēl trakāk, un jūtas pilnīgi jucis, pat tad, kad relaksējies, tad ar pliku “ticības spēku” un sevis atrašanu, nav iespējams tam tikt pāri, un kaut kādas zāles tomēr ir nepieciešamas, lai iesāktu ceļu uz atlabšanu.
  Just to, kas nav tur, ir gļuks sistēmā, un nav “normāls” jebkurā gadījumā, ja tas jau sāk bojāt visu dzīvi.

 5. Iesaku koku terapiju, tas dos svaigu enerģiju un vairāk spēka. Apkampjot ozolu vai atspiežoties ar muguru pastāvi 5 – 15 minūtes. Dažiem pirmajās reizēs pat trīc kājas, bet nevajag baidīties, tā ir enerģiju apmaiņa. Bērniem tas ļoti palīdz. Labāk to darīt līdz 17,00. Vakarā tas var noraut miegu. Atceries, koks iztīra un uzlādē ar savu strāvu ,tāpēc turies 2 m attālumā no cilvēkiem. Pieejot tuvāk tu pats vari nostrādāt kā koks un neviens pat paldies nepateiks. Es pats atpazīstu katra koka enerģiju un pat enerģijas garšu. Lai uzlabotu miegu vakaros pirms gulētiešanas samīļo vītolu. Kokam jābūt dzīvam bez puves !!!
  Koks labi noņem nelabumus un vājumus. Nevajag pārcensties, pašiem ir jāražo labu enerģiju. Zem kokiem nedrīkst ilgstoši dzīvot, organisms negribēs vairs ražot enerģiju. Tāpat palīdz lieli akmeņi. Tie noņem liekās strāvas un nomierina. Vakaros ir forši pasēdēt uz dienas saulē uzsiluša akmens.
  Neaizmirstiet segas, spilvenus un gultas izdauzīt- izvēdināt. Tur dzīvo enerģiju kokteilis.
  Lai ātrāk atbrīvotos no sliktās enerģijas iesaku cigun vingrošanu, bet esiet piesardzīgi. Vis būs atkarīgs no jūsu enerģētiskā lauka noturības un iesaku vismaz sākumā ar domu nekur neņemt enerģiju. Ļoti bīstama ir elpošana ar ķermeni. Var sevi uzlādēt tā, ka šausiet ar strāvu un tas ir bīstami visiem. Novēlu labu veselību un veiksmi !

Pievienot komentāru