Dziednieki, Netradicionāli

Dziednieks Peipiņš: Veģetatīvā distonija liecina par veseluma svārstībām un ekstrasensoru potenciālu

1. Pašam savs organisms jājūt labāk nekā ārstu konsīlijam

1no6
Personiskā arhīva foto

Mūsdienās tik daudzus piemeklē veģetatīvā distonija, kuras radītos simptomus nebūt nav viegli līdzsvarot. Tā pat nav slimība, tie būtībā ir izjaukti ritmi, un patiesībā veģetatīvā distonija ir veseluma, nevis neveselības pazīme, pārsteidz dziednieks Oskars Peipiņš. Viņš paskaidro – veģetatīvās distonijas simptomi ir pazīme, ka organismam kaut kas nepatīk. Par šīm pazīmēm jāpriecājas – tātad organisms vēl spēj dot savam saimniekam vērtīgas ziņas.

Veģetatīvā distonija liecina par disbalansu starp garīgo, emocionālo, enerģētisko un fizisko. Tas nozīmē, ka cilvēkā ir izveidojies haoss, bloki, sastrēgumi – enerģija labi necirkulē! Bet cilvēkam savs organisms būtu jājūt labāk nekā ārstu konsīlijam!

Taču, kamēr viņš ir aizņemts darbā, atskaišu rakstīšanā un izpildē, ģimenē, viņš varbūt pat nepamana pirmos organisma raidītos signālus. Veģetatīvā nervu sistēma sūta dažādus palīgā saucienus – svīšana, pastiprināti sirdspuksti, dīvainas sāpju sajūtas vai diskomforts sirds apvidū, asinsspiediena lēcieni, bezmiegs vai trauksmains miegs, nepamatota trauksmes sajūta – veģetatīvā sistēma ietver dažādu orgānu kompleksu. Tā rada reakciju summu uz kaut kādiem iekšējiem vai ārējiem, vai abu minēto veidu, kairinātājiem.

“Pateicies organismam par to, ka tas reaģē. Organisms faktiski ir vesels, ja svīst, uztraucas, ja ir pulsa palielināšanās, bezmiegs… Tas nozīmē, ka organisms “runā” ar mums. Nevajag cīnīties ar simptomiem, Dieva dēļ! Tencini savu iekšējo dziednieku par katru no šiem simptomiem. Jo tas ir organisma dialogs ar saimnieku,” uzsver Oskars Peipiņš un paskaidro: “Slimība mēdz būt vienīgā organisma iespēja, kā cilvēku glābt. Piemēram, epilepsijas lēkmes laikā cilvēks zaudē samaņu, toties paglābj smadzenes no insulta. Paldies tam īssavienojam! Tāpat veģetatīvā nervu sistēma un tās izpausmes ir kā lakmusa papīriņš, kas iekrāsojas, lai brīdinātu par smalkajām lietām. Tā brīdina organismu, mēģina vienoties ar kaut kādu sistēmu, ka tā uz kādu laiku pievērsīs mūsu uzmanību sev. Ja ir sakārtota sistēma, tad slimībām tu “pa lielam” neesi interesants. Piemēram, ja ir nogurums, organisms tātad brīdina – atpūties.”

Sliktāk ir, ja nav spēka, bet nav arī nekādu citu simptomu. “Tad jau ir bēdīgi. Tad mani kolēģi saka – laikam kāds tev ir uzlicis negatīvu programmu. Programma? – paskaties spogulī, lai ieraudzītu, kurš tev uzlika šo programmu,” dziednieks ir tiešs.

Cilvēki ar veģetatīvo distoniju nereti ir ar citādāku jutīguma slieksni – jutīgāki, un šo slieksni nevar paaugstināt ar gribasspēku vai medikamentiem, jo tā izcelsme ir pavisam cita. Jā, var protams, cilvēku nozāļot tā, ka viņš uz kādu laiku aizmirst, par ko tikko uztraucās. Bet ar to jau cēloni neatrisina, uzsver Oskars Peipiņš.

 1. Pašam savs organisms jājūt labāk nekā ārstu konsīlijam
 2. Grib būt Mātes Terēzes vietnieki...
 3. Kas vēl var palīdzēt
 4. Kāpēc parādās neracionālas bailes
 5. Sākumā uzlabojums nebūs. Pacietību
 6. Citu iesētās bailes

30 Komentāri

 1. Paldies dziedniekam par dažādiem rakstiem-ieteikumiem kā var mainīt,pilnveidot,kontrolēt savu dzīvi.Kad netieku ar savām problēmām galā cenšos paņemt kādu no Peipiņa kn-ga ieteikumiem un tos arī izpildīt,un daudzreiz tas palīdz,ja vēl mācētu veikt pareizi tos uzdevumus.Spēku un izturību-tādi cilvēki mums ir vajadzīgi,kas var pozitīvi uzlādēt-iedot ticību sev un rast spēku cīnīties ar savām negācijām.PALDIES!

 2. Cilvēki, kuri vienmēr ir ar kaut kādām vainām un kaitēm, bet analīzes vienmēr ir normas robežās ir ar izretinātu enerģētisko lauku. Šie cilvēki ir atkarīgi no apkārtesošās enerģijas. Šiem cilvēkiem ir paaugstinātas strāvas un tā rezultātā viņi patstāvīgi sevi enerģētiski izrausta un uzlādē. Precīzāk būtu cigun nodarbības visu diennakti. Parasti cilvēkiem stresa situācijās ir paaugstinātas strāvas un tad viņi saķer sabojāto cilvēku enerģijas ( slimības ), bet cilvēkiem ar patstāvīgi paaugstinātām strāvām tā ir ikdiena.
  Atbrīvoties no visām kaitēm ir ļoti vienkārši – aizbraukt uz vientuļu salu, kur nav neviena cilvēka un visi cilvēki apsola nekad nedomāt par šo cilvēku. Tas ir ideālais variants un arī joks.
  Kā palīdzēt sev šādā situācijā. Turēties pa gabalu slimnīcām un visām slimām būtnēm. Attīrīšanās enerģētiski pie ozola, priedes vai vītola. Vajag atcerēties, ka koki arī paaugstina strāvas. Nevajag pārforsēt. Pa gabalu no cilvēkiem, kuri ienīst jūs un nicina. Ļoti svarīgi tas ir ģimenē. Pats galvenais ir pašam ražot labu enerģiju un mieru. Domāt labas domas vai nedomāt neko.
  Slimību nav, ir tikai laba un slikta enerģija. Lai jums laba veselība !

  1. Tik neprofesionālu medicīnisko pieeju es vēl nebiju dzirdējis, piem. par epilepsiju un insultu, par nogurumu un it kā “uzlikto” negatīvo programmu…. Ja cilvēks, kā “dakteris” Peipiņš saka, jūtīs “dīvainas sāpju sajūtas vai diskomforts sirds apvidū, asinsspiediena lēcieni…” un izvairīsies no kvalificēta ārsta palīdzības, gaidot Peipiņa piedāvāto epilepsijas lēkmi, tad nabagam cilvēkam tiešām būs liels risks nomirt no infarkta, insulta un tml. Protams, jāmācās klausīt savu organismu. Un viennozīmīgi blakus pacientam ir jābūt profesionālam, vispirms ar sevi strādājošam ārstam, nevis filozofējošam runātājam.

   1. Labdien!

    Dīvainas sāpes vai dikomforts sirds apvidū nenozīmē tikai asinspiediena līmeņa izmaiņas. Tas kā jau minējāt var būt infarkta pazīmes, ko izraisa stenozi jeb aizauguši asinsvadi koronārajā jeb sirds asinsvadu apvidū.

    Visbiežākais stenozo asins vadu cēlonis ir paaugstināts nelabvēlīgais holestarīns, kas var izraisīt ne tikai infarktu bet arī insūltu, ja veidojas trombi.

    Veğitatīvā distonija ir veğitatīvās sistēmas abu daļu nelīdzsvarotība. Tas ir simpātiskās un parasimpātiskās nervus sistēmas līdzsvara stāvokļa zudums. Ko galu galā mēs varam noraksturot kā harmonijas zudumu organismā, jo veğitatīvā sistēma inervē iekšējos orgānus.

    Ja tiek traucēta hormonu iekšējā darbība ir loğiski sagaidīt kādu reakciju no organisma, kas liks mums manīt, ka kaut kas nav kārtībā.

    Labāk šādos gadījumos ir meklēt sertificēta specialista palīdzību, kas precīzi un laicīgi varēs diagnosticēt slimību, jo liela daļa no slimībām tiek atklātas novēloti vai ar smagām komplikācijām, kas bieži padara slimības ārstēšanu sarežğītāku.

    Ar cieņu,

    SSLM

    1. SSLM! Pie ārsta jāiet uz izmeklējumiem, lai noteiktu diagnozi. To gan var izdarīt arī labs dziednieks , ekstrasens, bet dubults neplīst…
     Mana draudzene ar tādiem simptomiem tika aizvesta neskaitāmas x uz slimnīcu ,pat psihiatriskajā klīnikā nonāca vairākas x. 17 gadu garumā neviens nevarēja noteikt diagnozi, katrs ārsts noteica savu un zāles kaudzēm. Beigas padarīja cilvēku pilnīgi trulu no zālēm….Nu tad pēc 17 gadiem tomēr viena dr. paziņoja ,ka tā ir veģetatīvā distonija. Zāles izrakstīja citas, ne tik trakas, bet izārsteta viņa NAV. Turpina lietot zāles. Tad kas tā par ārstēšanu ???????????????????????

 3. Tādi peipiņveidīgie spēj tik gudri muldēt,jo ir vājas spējas. Spēcīgu palīdzētspējīgo kā Eižens Finks un Zilākalna Marta vairāk nav.

 4. Tad, kad tavs ķermenis strādā “TIK LABI”, ka tu no mājas vairs nevari iziet ārā, un pieaudzis vīrietis un sportists, spēka gados ķer pie sirds jau no trepēm uz trešo stāvu, un nevar vispār pagulēt, un no noguruma viss paliek vēl trakāk, un jūtas pilnīgi jucis, pat tad, kad relaksējies, tad ar pliku “ticības spēku” un sevis atrašanu, nav iespējams tam tikt pāri, un kaut kādas zāles tomēr ir nepieciešamas, lai iesāktu ceļu uz atlabšanu.
  Just to, kas nav tur, ir gļuks sistēmā, un nav “normāls” jebkurā gadījumā, ja tas jau sāk bojāt visu dzīvi.

  1. oi… un pa nakti mosties no tā, ka VISPĀR nav elpas..un sēdi nakts vidū ziemā pie līdz galam atvērta loga, satinusies segā un saproti, ka mirsti-nevari elpot. Vai darbā izsauc kolēģi ātros, jo pati esi savilktiem pirkstiem, šķību muti un domā, ka insults un vīrs dabūs kopt…bet atbrauc ātrie un ņirdz!!!!!!! Bija drausmīgi, bet es atradu izeju-1.brīnišķīgs vīrs 2. aizgāju no darba 3. uz īsu brīdi aizbraucu prom pastrādāt uz citām zemēm(dažus mēnešus), lai pilnībā mainītu vidi 4. brīnišķīgi draugi!!! Daudz veltīju laika lasīšanai, rokdarbiem, zemei, dārzam (tas neprasa naudu!)Un piespiedu (sākumā!) sevi smaidīt. Par VISU! Skaistu rītu,jo tad varēs iet laukā, par lietainu,aukstu dienu, jo tad būs attaisnojums NEiet laukā, bet lasīt vai adīt un,protams, vārīt, cept, šmorēt. Ka mammām veselība laba.Ka varu palīdzēt nomazgāties.Ka IR kam palīdzēt.Ka ir suņi!….kaut kā tā…jāmaina negatīvā attieksme pret visu uz pozitīvo.Tikai un vienīgi. Tur arī visa gudrība.

 5. Iesaku koku terapiju, tas dos svaigu enerģiju un vairāk spēka. Apkampjot ozolu vai atspiežoties ar muguru pastāvi 5 – 15 minūtes. Dažiem pirmajās reizēs pat trīc kājas, bet nevajag baidīties, tā ir enerģiju apmaiņa. Bērniem tas ļoti palīdz. Labāk to darīt līdz 17,00. Vakarā tas var noraut miegu. Atceries, koks iztīra un uzlādē ar savu strāvu ,tāpēc turies 2 m attālumā no cilvēkiem. Pieejot tuvāk tu pats vari nostrādāt kā koks un neviens pat paldies nepateiks. Es pats atpazīstu katra koka enerģiju un pat enerģijas garšu. Lai uzlabotu miegu vakaros pirms gulētiešanas samīļo vītolu. Kokam jābūt dzīvam bez puves !!!
  Koks labi noņem nelabumus un vājumus. Nevajag pārcensties, pašiem ir jāražo labu enerģiju. Zem kokiem nedrīkst ilgstoši dzīvot, organisms negribēs vairs ražot enerģiju. Tāpat palīdz lieli akmeņi. Tie noņem liekās strāvas un nomierina. Vakaros ir forši pasēdēt uz dienas saulē uzsiluša akmens.
  Neaizmirstiet segas, spilvenus un gultas izdauzīt- izvēdināt. Tur dzīvo enerģiju kokteilis.
  Lai ātrāk atbrīvotos no sliktās enerģijas iesaku cigun vingrošanu, bet esiet piesardzīgi. Vis būs atkarīgs no jūsu enerģētiskā lauka noturības un iesaku vismaz sākumā ar domu nekur neņemt enerģiju. Ļoti bīstama ir elpošana ar ķermeni. Var sevi uzlādēt tā, ka šausiet ar strāvu un tas ir bīstami visiem. Novēlu labu veselību un veiksmi !

  1. oi jā, tas svarīgi, ka kokam jābūt dzīvam, bez puves, šitā var dikti nošaut greizi. Viens paziņa 4 mēnešus apkampa ozolu rītā un vakarā, nekas nelīdz! beigās saņēmās, samaksāja par pacēlāju un pārbaudīja – jā, pašā augšā nokaltuši zari un dobumi, no apakšas nevar redzēt. Tāpēc ieteikums – apkampiet tikai mazus kociņus, kurus varat 100% pārbaudīt.
   “Vakaros ir forši pasēdēt uz dienas saulē uzsiluša akmens.” – arī taisnība. Var arī saulē uzkarsušu automašīnu izmantot, tik jāuzmanās, viens paziņa šitā apsvilinājās, dabūja 15 dziedniekus apskraidīt, kamēr sadzija.

 6. Nezinu par to koku terapiju, bet neticu. Esmu garīgi vesels, ja neskaita lamāšanos uz mūsu valdību😁 Vienkārši bez iemesla sāku svīst, rokas savelk krampjos, krampjos savelk mani visu, tai skaitā sirdi. Nevaru kontrolēt ne par vienu savu organisma daļu. Mēle var ievilkties kaklā, tad smoku. Var izkārties ārā. Uz kājām tad vairs neturos.Kādreiz tādas lēkmes pārgāja no Seduxena šprices. Tagad nepalīdz, bet paliek vēl trakāk, nevaru paelpot. Samaņu nezaudēju. Man ir 52.gadi. Ar šādu problēmu sadzīvot mēģinu no 9.gadu vecuma! Esmu gan apskāvis kokus, gan kāpis tajos, gan bijis pie visiem burvjiem. Neticu vairs nekam! Dzīvoju ar Klonozepamu, ja to var nosaukt par dzīvi. Veselību visiem!

  1. Dievs ir visu radįjis. ……kàpěc jàpieludz kokus, sauli. …Pateicaties par visu Viñàm! Tikai Dievs var piepildįt můsu sirdis ar patieso mieru, mįlestību……Neticiet dziedniekiem,ezotěriķiem un věl visàdiem. …..

 7. E- veronika ir šarlatāne. Viņai visās pieņemšanās pa priekšu defilē piepalīdze gan kāda kura ir uz vietas, vai līdzi. Jau laikus izjautā atbraukušos cilvēkus un iekasē attiecīgās nodevas. Varbūt visos šais pēc 90- gados psiholoģiski piešāvusies, bet ko tik viņa nepieprot; kādreiz skandas lika “pa zemes asi””, un ko tik nemelsa. Prot aizvainot cilvēkus, bet no vecām tantiņām ar saldu balstiņu izvilināja maciņa saturu. Labi jau ir-baznīcu ceļ, varbūt jau uzcelta, lai Dievs viņai palīdz un, ja jau kādam palīdz parunāšana -arī labi. Ko tik viņa spēj “ārstēt” – dieva zīmes…

  1. Saistībā ar šo pašu distoniju-izgājusi pie ārstu ārstiem, jēgas nekādas, man šo arī iestāstīja. Nu,labi,dārgi ņem-tad vēl 25 lati, bet lai nu tiek. Pirmais jau bija tas, kā šī sāka ņemties ar sava izskata slavināšanu “viņas gados”. Ja godīgi, gribējās teikt vairāk, jo šitādas izkrāsojušās,”sapucējušās” vecenes mums tik pa tirgu staigā meklēdamas lētāku gaļu. Un pēc tam…no tā visa neatbilda NEKAS! kaut vai tas, ka mans vīrs sēžot turpat koridorā(nu, nezinu gan, kam būtu jānotiek,lai viņš nāktu man līdzi pie tādas…khmmm..). Var jau būt,ka kādam viņa palīdz, manipulējot ar iedvesmošanu, bet tur NAV nekā. Vismaz cilvēkam ar loģisku domāšanu un spēju analizēt,izvērtēt teikto. Es varu teikt-mānītāja, neganta sievele ar milzu nepamatotām ambīcijām. Un par to “baznīcu”-vasarā braukšu gar Eleju, piebraukšu paskatīt, KAS tad tur sanācis noļaužu asarām.

 8. Elejas Veronikai liels paldies 3x līdzēja,kad mediķi mēnešiem netika galā.Nākamajā rītā problēmas nav.Eh un viņas šerpums ir foršs!Ilgu mūžu, lai cilvēkiem var palīdzēt.Traucēju viņu tikai īapšos gadījumos,kad cits neviens nevar līdzēt.Un nekad neviens no manis naudu neviens nav ieksējis.

 9. Haha vai tas saucamais dziednieks vai ārsts Piepins, jums cilvekiem gadījuma izsteicis tādu stulbu frāzi ” Tu kad biji maza(s) pati(s) piesauci to slimību sev….”
  Kā vinš var kaut Ko tādu stulbu pateikt, būdams slavens dziednieks un ārsts. Pēc tā Es saprotu, kā vinš tik gudri runāt māk, un neko citu. Ja vēl īpaši runājam pa tādiem cilvēkiem ar retām slumbībām, Ko tik retais var sanemt, un kā pat gandrīz neviens nezin kā tāda pastāv, jo nav tik populāra. Un vēl Ko tādu pateikt jaunietim(tei). Vinš nejau palīdz bet liek tam cilvēkam justies tā ka tā butu vina Vaina.
  Tas nabaga cilvēks, ir izscietis 9 operācijas savā dzīvē un ir vēl gaidāmas. Tas cilvēks meklē veidu un celu kā atrast veidu vai iespēju izārstet to ilglaicīgo slimību, ar Ko tik retums sastopas. Vinam pat nav līdzveidīgu cilvēku ar Ko varētu parunāt un izstāstīt pa to. Jo tad izskan tāda pati frāze Ko dziednieks Pepins ir Pateicis.
  Tu pat nezini kādām sāpēm un mokām ta persona iet, lai tik mēginatu turet ceribu un iet talak un arsteties talak, Nevis padoties.
  Nezinu Cik lielam Mulkim ir jabut kā Pepins kurs vareja Ko tadu pateikt… Butu vispar neko neteicis…

  Un ar to Ko ta persona cies to slimību sauc: HEREDITARY MULTIPLE EXSOSTOSES (HME).

 10. Man ar bija vegetativa distonija. Izarstejos ar homeopatiskajiem lidzekliem loti isa laika. Neticu visam tam mulkibam par kokiem u. t. t..

Pievienot komentāru