Negribas, Sekss

Vīrs skatās pornofilmas. Kāpēc pašapmierināšanās, nevis sekss?

Foto - Shutterstock.com

“Man ir problēma – vīrs tā vietā, lai mīlētos ar mani, dod priekšroku sevis apmierināšanai. Varbūt tas ir ieradums, kas nāk līdzi no viņa jaunības? Kā interesi pārslēgt uz mani? Dažreiz man šķiet, ka viņš ir pārāk slinks, lai nodarbotos ar seksu – tā var būt?”

Atbild psihologs (un vīrietis, kurš droši vien labāk varētu zināt atbildi uz šo lasītājas jautājumu nekā psiholoģe sieviete) Vits Ceņevs.

Es nosaukšu iespējamo iemeslu kopumu, kurus var analizēt un tie var sniegt atslēgu problēmas risināšanā.

Pirmais iemesls ir saistīts ar trauksmi.

Sekss ir saistīts ar kādu savu īpašību izpausmēm. Vīrietis uztraucas par savu vīrišķību, spēju apmierināt savu mīļoto, izskatu utt. Un, jo vairāk uztraucas, jo vairāk sekss kļūst par stresa, raižu un nemiera, nevis baudas avotu.

Šajā gadījumā pašapmierināšanās kļūst daudz pievilcīgāka nekā dabisks dzimumakts, jo tai pilnīgi nepiemīt nemiers. Tēlaini to var iztēloties kā atšķirību starp “ēst ciemos” un “ēst mājās.”

Ciemos sēdēšanai pie galda jāatbilst noteikumiem, normām, etiķetei. Tu nevari vienkārši ielīst ledusskapī, neapēst visu (ja vairs negribas), un tūkstošiem citu nevar. Mājās tas ir iespējams. Un tāpēc “mājās garšo labāk.”

Otrais iemesls. Stingri noteikumi.

Piemēram, ja “tikai naktī”. Vai “tikai bez gaismas”. Jo vairāk noteikumu seksā, jo mazāka interese par to. Te ietilpst arī aizliegumi un tabu. Tā nevar un tā arī nē. Jo vairāk aizliegumu – mazāka interese par seksu.

Trešais iemesls. “Laulātā pienākums”.

Ja vīrietis jutīs (un vēl sliktāk, ja būs pārliecināts), ka sekss tev ir tikai “pierādījums” viņa mīlestībai, viņa interese par seksu var pazust… Piemēram, ja divas vai trīs reizes nedēļā viņam “jāpierāda” mīlestība seksuālā formā – tad masturbācija viņam būs dabiskāks sekss nekā sekss ar tevi.

8 Komentāri

  1. Ej prom no tāda an.! Samaklē riktīgu ērzeli! Bet noteikti par minimums 10 gadiem jaunāku! Kuram stobrs stāv zvērīgi! Jebkurā diennakts laikā!

  2. Mīli vīru, bet seksam ievies sev mīļākos(bez sirdsapziņas pārmetumiem).Ja vīrs tevi mīl, bet neiekāro,tad tas nozīmē, ka viņš tevi mīl kā savu māmiņu, tad nekas cits neatliek, kā uztvert viņu kā dēliņu. Ļoti vienkārši- mīli viņu (ļoti), nekad savu mīļumiņu nepamet(un pat par to nedomā), tikai savas seksuālās vēlmes tev ir jāapmierina ar citiem. Un tad tu būsi laimīga, neuzbāzīsies vīriņam, viņam nebūs nekādu pienākumu un viņš būs priecīgs, ka tu vairs mājās nebūsi nīgra, bet mīļa kā saulīte. Abi būsiet laimīgi un neviens vairs tevi nepataisīs par vainīgu.Un esi tāda, kāda esi, nemaini savu būtību “dēliņa” dēļ.Tikai vīrieši apprec sievieti kuru grib,iekāro, mīl tādu,kāda viņa ir, bet”dēliņi”………nu ko dēliņi var izvēlēties, kā jau psihologs teica, viņi iekāro citu, bet ir tik gļēvi,ka pat neuzdrošinās tai tuvoties un ir jāsamierinās ar to, kas ir ( tikai viņš to teica citiem vārdiem) .Un to arī sauc par mīlestību.Mīlat viens otru un tādu sīkumu dēļ, kā savu seksuālo vēlmju apmierināšanu ar citiem partneriem (fiziski, vai virtuāli) neuztverat kā krāpšanu vai nodevību.

  3. Ja viņam uz tevi nestāv un viņš nespēj tevi seksuāli apmierināt, tad atrodi sev tādu, kurš to spēj. Un nav ko visādas vainas meklēt sevī un klausīties muļķības, ka viņš tevi nekrāpj, mīl, ciena utt. Ja nav kazai piena, tad arī nebūs. Cik ilgi tu sevi mocīsi? Vai tu jūties laimīga ar tādu attieksmi pret sevi? Un beidz sevi nomocīt ar jautājumiem-kāpēc,kāpēc…….. Un ja arī sapratīsi kāpēc, kas no tā mainīsies? NEKAS .Un vienmēr atradīsies kāds psihologs, kas viņu aizstāvēs un paskaidros, kāpēc viņš tā dara un ka daļa vainas tev pašai ir jāuzņemas. Ja tu neiekārotu savu vīru, bet aizrautos ar citiem vīriešiem, vai tevi kāds aizstāvētu? Nē, tevi tikai nosodītu.Beidz lauzīt galvu kā viņu iekārdināt, ļaujies un iemīlies citā.Izbaudi arī tu to laimes sajūtu.

  4. Sieviešu sūtība ir savus vīrus pārveidot un tas parasti beidzas ar pašas intereses zudumu par pārveidoto vīriņu. Un pārveidošanas galvenais instruments ir sexiņš pie tam vīram pazemojošā formā. Ja šis aspekts tiek pārsātināts, Tad var iesākties otrs cēliens : Ka nav kazai piena, tad nav, paceļ ļipu un lej atpakaļ.

  5. Psihologs piemirsa sacīt, ka ir cilvjiem ar narcismu arīdzen dikt patīkās ņemties tikai ap sevi. Un tad vēl jā, visi šie dēliņi. Un bailuļi.
    Jebkurā gadījumā muktin nu! Pasaulē ir pietiekami patiesi vīrišķīgu vīriešu.

    1. tikai jūs tuklās govis, staigājat pa māju nospeķotā t-kreklā, caurās trenūzenēs, nekoptas, izpūrušas, degrdējat vīrieša pašlepnumu par savu izvēli un pretī sagaidāt sapņu princi= mačo- romantiķi (vēlamu pat “šarmanto ārzemnieku”).

  6. Manā gadijumā ir otrais iemesls un arī pilnīgs iniciatīvas trūkums no sievietes seksa laikā. Seksu ta grib, bet kā sākās darīšana, tā viss visa darīšana tikai man. Pati guļ un bauda. Pēc gadiem 10 tas pieriebjas. Visu laiku viens un tas pats un tad vēl nejūtu atpakļ nekādu atdevi. Dāmai bauda un pārējais pofig.

Pievienot komentāru

Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!
Vai tev ir vismaz 18 gadu?