Sekss, Tantra

Ošo: Sekss kā Dieva dāvana. Paliec brīdī, nekur neej un izkūsti tajā

Foto - Fotolia/Pepa Morente

Autors: Ošo

Sekss – tā ir Dieva dāvana. Tā ir bauda! Tā ir Dieva dāvana, lai baudītu un svinētu. Tā ir piedalīšanās lielajā festivālā dzīve.

Kurš jums teicis, ka sekss ir netīrs? Visa dzīve pastāv caur seksu, visa dzīve aug no tā. Zieds izskatās tik skaisti – jūs esat ievērojuši? Tas arī ir sekss. Putns, kurš no rīta dzied netālu no svētā vai vientuļnieka mitekļa, izskatās tik skaisti. Vai esat pamanījuši, ka putna dziedāšana ir seksuāls aicinājums. Putns aicina partneri, meklē mīļoto. Visur, kur ir skaistais, ir sekss.

Deviņdesmit deviņi procenti pazīst seksu tikai kā izlādēšanos; viņi nezina orgasma kvalitāti. Orgasmam nav nekādas saistības ar dzimumorgāniem kā tādiem. Dzimumorgāni irtajā iesaistīti , bet orgasms aptver tevi pilnībā – no galvas līdz kājām, tas ir tevī visur. Seksuālā izlādēšanās ir negatīva parādība, tu vienkārši zaudē enerģiju un orgasms ir pavisam kas cits.

Seksuālajam orgasmam ir nepieciešams laiks – jo vairāk, jo labāk; jo tad tas iekļūst dziļāk tavā būtībā, prātā, dvēselē. Pēc tam tas izplatās no kājām līdz galvai. Tas saviļņo katru ķermeņa šūnu. Viss tavs ķermenis ir orķestris.

Miljoniem sieviešu ir dzīvojušas un mirušas nezinot, ka viņas ir spējīgas izjust orgasmu. Un nezinot, ka jums var būt spēcīgi orgasma uzplūdi, jūs nevarēsiet saprast neko par garīgumu; tas jums būs gandrīz neiespējami.

Kad sieviete nevar izjust orgasmu, tad arī vīrietim nevar būt īsts orgasms, jo orgasms ir divu satikšanās. Orgasms – tas nav atvieglojums: orgasms – tie ir svētki. Orgasms – tā ir tava tikšanās caur otru ar vienu veselumu. Orgasms vienmēr ir dievišķs – otrs kļūst par durvīm, un tu nonāc dievišķajā. Orgasms vienmēr ir garīgs, tas nekad nav seksuāls. Orgasms vienmēr ir ekstāze.

Kad es saku, ka vīrietis un sieviete ir divas viena veseluma daļas, es ar to domāju, ka viņi papildina viens otru. Un šī “papildināšana” ir iespējama tikai tad, kad satiekas viņu pretējie poli. Paskaties uz to šādā veidā: maksts ir sievietes ķermeņa negatīvais pols un krūtis – pozitīvais. Vīrietim negatīvais pols ir uz krūtīm un pozitīvais uz dzimumlocekļa. Dzimumaktā satiekas divi magnēti ar to pretējiem poliem, veidojas aplis un enerģija var plūst.

Pievienot komentāru

Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!
Vai tev ir vismaz 18 gadu?