Netradicionāli, Padomi

Kudrjavcevs: Pilsētnieki vairāk saņem enerģiju no debesīm, tāpēc ir nervozāki

Foto no kic.lv

Austrumu medicīnā valda uzskats, ka pēdās, tāpat kā plaukstās, atspoguļojas viss cilvēka ķermenis, jo tur izvietoti neskaitāmi bioloģiski aktīvie punkti. Mērķtiecīgi iedarbojoties uz tiem, piemēram, masējot, iespējams reflektori ietekmēt gan noteiktus orgānus, gan visu organismu, uzlabot pašsajūtu, atveseļot. Taču basām kājām staigājot pa zemes segumiem, kas uz šiem punktiem iedarbojas pārāk aktīvi, pat traumatiski, reizēm var sasniegt pilnīgi pretēju efektu. Piemēram, novērots, ka pēc ilgstošas staigāšanas pa čiekuriem var sāpēt galva.

Ārsts homeopāts, cigun speciālists Igors Kudrjavcevs stāsta, ka ir pieci galvenie aktīvie punkti, ar kuru palīdzību cilvēks uzņem enerģiju no apkārtējās pasaules – zemes, zāles, debesīm, dzīvām būtnēm. Divi no tiem atrodas plaukstās, divi – kāju pēdās, bet viens – galvas vidū. Zemes enerģiju varam uzņemt gan caur pēdām, gan lejup vērstām plaukstām, bet debess – ar aktīvo punktu galvas vidū un augšup pavērstām plaukstām. Debesu enerģija, kas saistīta ar uguns stihiju, ir karsta, aktivizējoša, bet zemes – vēsa, nomierinoša. Piemēram, pilsētnieki, kas apavos staigā arī vasarā, vairāk enerģijas ņem no debesīm, tādēļ bieži vien ir nervozāki, nemierīgāki nekā laucinieki. Pastaigas basām kājām ir lielisks veids, kā panākt abu enerģiju līdzsvaru, harmoniju.

“Regulāra pastaiga basām kājām pa zemi palīdz stiprināt imunitāti un uzlabot asinsriti. Protams, ja ir atbilstoša gaisa un zemes temperatūra, atbilstošs takas segums. Ar čiekuriem un granti klāts ceļa posms bez iepriekšējas sagatavošanās rada pārāk stipru iedarbību, it īpaši pilsētniekiem, kas basām kājām staigā maz. Jebkura ādas trauma neitralizē visu pozitīvo, ko var iegūt no staigāšanas bez apaviem. Tādēļ – bez galējībām, lūdzu!” viņš saka.

3 Komentāri

  1. Nepiekrītu Igoram. Pilsētnieki saņem enerģiju vairāk nevis no debesīm, bet egregoriālās pasaules. Un tieši šī iemesla dēļ, ir nervozāki, vairāk iespaidojami, enerģētiski mazāki, kā laucinieki. Ja jau pilsētnieki saņemtu enerģiju no debesīm, tad par to būtu tikai jāpriecājas, jo tieši debesu jeb, pareizāk un precīzāk sakot, Kosmosa enerģija (tāpat kā Zemes enerģija) ir vistīrākā no svešām programmām. Tātad no negatīva, tātad no iespējas būt nervoziem.
    Pilsētnieku nervozitāte ir arī lielā mērā atkarīga no tā, ka pilsētas egregoriālā pasaule ir “pārapdzīvota”, bet jebkurš egregors (kolektīvā doma) izsūc un izmanto, patērē, tieši cilvēku emocju laikā izstrādāto enerģiju. Neko citu. Bet egregori ir “rījīga tauta”.

Pievienot komentāru