Netradicionāli, Padomi

Enerģijas apmaiņa starp vīrieti un sievieti. Kā atvērt čakras, lai pilnestīgi dzīvotu

Foto - Shutterstock

Kad satiekas vīrietis un sievieti, viņi savienojas kā “enerģētiski” trauki. Un, saskaņā ar savienoto trauku likumu – starp abiem sākas enerģijas apmaiņa. Aplūkosim, kā notiek ideāla enerģijas apmaiņa caur enerģijas centriem un atklāsim attiecību starp vīriešiem un sievietēm noslēpumus! Tos apzinoties, varēsiet veidot harmoniskas attiecības, un tās ir laimīgas un ilgas laulības dzīves pamats!

Turklāt daudzus interesē, kā atvērt čakras, jo no atvēršanas pakāpes ir atkarīga mūsu labklājība visos dzīves aspektos. Tātad šo zināšanu izmantošana dzīvē ir viens no čakru atvēršanas un personīgās izaugsmes veidiem.

Lai labāk izprastu, aplūkosim shematiski

Pirmajā čakrā vīrietis ir devējs. Viņam vienmēr šis enerģijas centrs ir piepildīts ar pietiekošu enerģiju mērķu sasniegšanai. Tas ir viņa fizisko spēku avots. Sievietēm šajā centrā enerģija ir pietiekama tikai izdzīvošanai. Tāpēc vīrietim jānodrošina sievietei atbilstoši dzīves apstākļi, komforts, aizsardzība.

Pievērsiet uzmanību: tieši šajā čakru projekcijā vīrietim ir izvirzījies orgāns (dzimumloceklis), bet sievietei – ieplaka. Tautā runā: “Vīrietim ir jāuzceļ māja, jāiestāda koks un jāizaudzina dēls”. Turklāt vīrietis dod sievietei nevis pašu enerģiju, bet materiālos apstākļus dzīvei, kurus viņš radījis, pateicoties šai enerģijai, jo ir pasaules pārveidotājs. Sievišķīgās enerģijas pietiks, lai iekārtotu vīrieša uzcelto ģimenes ligzdu.

Ja vīrietis nenodrošina sievieti ar nepieciešamo aizsardzību un nosacījumiem normālai dzīvei, no tāda jābēg prom, cik ātri vien iespējams. Neiztērētā enerģija padarīs viņu agresīvu, greizsirdīgu, viņš mēģinās tērēt to seksuālajām baudām ārpus ģimenes vai kļūs atkarīgs no alkohola. Čakra nobloķēsies un nākotnē ir paredzama vīrieša neauglība (spermatozoīdu nebūs pietiekami un tie būs mazaktīvi pilnvērtīgai apaugļošanai), agra impotence. Tas tev ir vajadzīgs?

Otrajā čakrā sievietei ir jābūt devējai. Šajā centrā viņa ir izšķērdīga. Šo enerģiju sieviete dod vīrietim ne tikai ar seksu (lai gan ar seksu tiek dota lielākā enerģijas porcija) – ar glāstiem, apskāvieniem, skūpstiem, pat ar domām par mīļoto, lai kur viņš tobrīd neatrastos. Ja sieviete nevēlas dot vīrietim pietiekami enerģijas, tad pārmērīgs enerģijas pārpalikums šajā enerģijas centrā novedīs pie ginekoloģisko slimību attīstības (cistas, miomas, vēzis) vai pie nimfomānijas. Bet vīrietim būs jāmeklē “baterija” ārpusē. Starp citu, centra projekcijā sievietēm ir izvirzījums – vēders. Ja noticis tā, ka sieviete ir vientuļa un nav kam atdot seksuālo enerģiju, viņai tā jāpaceļ uz augstākām čakrām un jāatdod caur tām. Šādi sieviete noņems lieko enerģiju, būs veselīgāka un sasniegs lielus panākumus sabiedrībā. Bet viņa nedrīkst aizmirst par racionālākas harmonijas mehānismu. Sievietei nevajadzētu būt vienatnē ilgi.

Saskaņā ar trešo čakru, devējs ir vīrietis. Bet to viņš var īstenot tikai, ja ir saņēmis no sievietes pietiekamu daudzumu seksuālās enerģijas. Tad atveras trešais enerģijas centrs, pamostas viņa griba, izturība, mērķtiecība, neatlaidība, sekmējas sociālā ziņā. Tas veicina profesionālo izaugsmi, karjeru, varu, godu, cieņu. Šāds vīrietis ienes labklājību mājā un var apmierināt sievietes vēlmes jau, pārsniedzot vienkāršas izdzīvošanas normu: skaistas mēbeles, apģērbs, rotaslietas, auto, atpūta u.c. Tas ir tas, ar ko viņš maksā sievietei par sniegto enerģiju un attīstības perspektīvu…

9 Komentāri

  1. Pa starpu murgojumiem kā atvērt čakras, grībētos arī saprast, KĀ ATVĒRT AVĪŽU IZDEVĒJU VESELO SAPRĀTU, LAI TIE IZTĪRĪTU SAVUS IZDEVUMUS NO VISĀDA VEIDA OKULTISMA.

    1. Okultisms drīzāk ir tavs religiskais analfabētisms ,kas tev pašam nemamt pārgājis kristīgā fanātismā kur tu esi tās ideologijas vergs kāmēr savu tukšo paurīti neiedarbināsi meklēt atbildes visā pasaules kopbildē un kontekstā ar pagātni tagadni un to nākotni .
      Drīzāk Bībele ir izstrādāta tā un ka veido kā viņu saucamos praviešus kas savā apdauzītā fanātiskā stulbuma visgudrībā tēlo dieva vietniekus bet patiesībā nezin ka ir ar klasiski bloķētu apziņu un slimi ar viltus vainas apziņu ko kompensē ar iekaltām gudrām frāzēm mācīt citiem kā dzīvot.

  2. Interesanti, bet par 5 čakru autors nejēdz vispār neko. Tā nav krēsla ar izliektām kājām čakra, bet komunikācijas čakra. Pēc dotās shēmas vajadzēja pafantazēt par to kā vīrietis ar skaistiem vārdiem apber savu mīļoto, cik daudz tas nozīmē un kā ceļ sievieti… bet nē – tā vietā krēsls

  3. Tev apnicis uz visu ekonomēt? Ir apnicis vienmēr atteikt sevi palutināt ar kaut ko? Paplašini sava maciņa apvāršņus! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas jums palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā maciņā. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! https://goo.gl/gJTdBD

Pievienot komentāru