Sekss, Tuvība

Seksā nepiesātināmie: sekss un bipolārie traucējumi

Foto - Fotolia/ Schum

Man ir laimīga laulība un brīnišķīgs vīrs, un mani bipolārie traucējumi rada daudzas problēmas. Pagājušajā gadā es iestrēgu mānijas fāzē uz vairākiem mēnešiem. Tad es pilnībā zaudēju kontroli pār sevi un ļāvos straumei.

Man vienmēr bija par maz, nekas nevarēja mani apturēt. Lai gan es cīnījos ar savām seksuālajām vēlmēm, man tas izdevās ar grūtībām.

Tagad es varu domāt racionāli un mēģināt saprast, kas izraisīja dzīšanos pēc seksa. Es un mans vīrs izstudējām visus avotus, ko varēja atrast par hiperseksualitāti, un viņš man piedeva. Es vienmēr būšu atbildīga par savu rīcību, bet tagad es zinu, ka mana rīcība bija biežs bipolāro traucējumu simptoms.

Katru dienu es ciešu no dziļas vainas izjūtas par savu neuzticību, bet man vairs nav kauns par sevi. Tas, kas notika, bija briesmīga kļūda, bet es guvu mācību no tās. Zināšanas dod spēku, un katru dienu es cenšos atkal kļūt par sava ķermeņa saimnieci. Un es ceru, ka kādreiz man tas izdosies uz visiem laikiem.

Nekaunieties par savu rīcību. Izdariet secinājumus un dzīvojiet tālāk. Ja tu vai kāds no tuviniekiem piedzīvo hiperseksualitātes simptomus vai citus simptomus, nekavējieties, konsultējieties ar ārstu.”

 

Avots: psychologies.ru

1 komentārs

Pievienot komentāru

Brīdinām, ka šīs lapas saturu nedrīksti aplūkot, ja Tev vēl nav 18 gadu!
Vai tev ir vismaz 18 gadu?