Bērni, Grūtniecība un dzemdības

Aizkustinoši līdz asarām: sieviete iznēsā neglābjamu mazuli, lai ziedotu tā orgānus

Foto - Facebook

Kāds tēvs sociālajos tīklos uzrakstījis sirdi plosošu atzīšanos par savas sievas ārkārtīgi nesavtīgo rīcību: viņa nolēmusi iznēsāt bērnu, kuram nav izveidojušās smadzenes, tikai tāpēc, lai ziedotu tā orgānus un palīdzētu citiem mazuļiem, vēsta resurss huffingtonpost.co.uk.

Amerikānis Roiss Jangs no Ņūorleānas dalījies ar sievas fotogrāfiju, kurā viņa redzama, mierīgi atpūšamies uz dīvāna, un uzrakstījis, ka viņu “pilda liela mīlestība”.

Vīrietis raksta, ka viņu meita pēc piedzimšanas nenodzīvos vairāk par dažām dienām, un atminas brīdi, kad ārsts pastāstīja drūmos jaunumus. “Nupat atkal atcerējos brīdi, kad mums pateica, ka ar Evu viss nav kārtībā,” viņš rakstīja sociālajā tīklā Facebook.

“Un burtiski 30 sekundes pēc tam, kad ārsts pastāstīja, ka mazulim nav smadzeņu, skaļi raudošā Kerija pacēla skatienu un pajautāja: “Ja es iznēsāšu viņu līdz galam, vai būs iespējams ziedot orgānus?””

Jangs atzina, ka bijis satriekts par sievas drosmi, kaut arī viņas sirds bijusi salauzta. Tas viņam palīdzējis pārvarēt paša izmisumu.

“Pavisam burtiskā nozīmē ļaunākajā savas dzīves brīdī, uzzinot, ka viņas mazulim lemts mirt, viņai nevajadzēja pat minūti laika, lai padomātu par kādu citu, kam viņas nesavtība varētu palīdzēt,” viņš rakstīja.

“Tās ir vienas no spēcīgākajām emocijām, kādas jebkad esmu izjutis. Astoņos mūsu laulības gados (un 15 gados kopš esam kopā), bijis daudz mirkļu, kad esmu nodomājis: kā gan man veicies, ka esmu precējies ar šo sievieti.” Bet šoreiz bija citādi. Aptvēru, ka esmu ne tikai laimīgi precējies ar savu pašu labāko draugu, bet gan ar patiesi īpašu, ievērojamu cilvēku.”

Pievienot komentāru