Ēšana, Uzturs

Kurš palaida vējiņu? Septiņi veidi, kā apturēt apkaunojošu gāzu palaišanu

1. Nelaba smaka, vēl lielāks kauns

1no8
Foto - Fotolia

Kurš gan nav pieredzējis neērtības sajūtu, kad vējiņš pasprūk visnepiemērotākajā brīdī – vai nu tikšanās laikā, vai arī tavas simpātijas priekšā. Tad tu vēlies vienkārši saritināties un nomirt. Tas nelabi ož, izklausās slikti un to ir gandrīz neiespējami noslēpt. Lai arī cik apkaunojoši un kaitinoši tas nebūtu, tas tomēr ir pilnībā dabiski.

Iemesli var būt dažādi, bet galvenokārt viss atkarīgs no tā, ko tu ēd: pupiņas, zirņi, ziedkāposti un artišoki ir tikai daži gāzes pastiprinošu ēdienu piemēri.

Citi vēdera uzpūšanās un gāzu iemesli var būt laktozes nepanesība, dažas zāles (piemēram, līdzekļi pret aizcietējumiem) vai pat stress un nemiers. Patiesībā ir tik daudz dažādu vielu, kas var izraisīt gāzu uzkrāšanos ķermenī, ka ir gandrīz neiespējami tās visas uzskaitīt.

Mums ir labas ziņas: ir līdzekļi, kurus vari pagatavot mājās un lietot, lai palīdzētu mazināt vējiņa palaišanas risku, un tie patiesi darbojas. Visticamāk, viss nepieciešamais jau ir tavā virtuvē!

  1. Nelaba smaka, vēl lielāks kauns
  2. Kanēlis
  3. Ingvers
  4. Alveja
  5. Sinepju sēklas
  6. Ķimeņu sēklas
  7. Ķiploki
  8. Ābolu sidra etiķis

5 Komentāri

  1. Esmu lidojis ar vāciešu dzīvniekiem , kuri rij alu, pirms tam sarijās smirdīgas desas, un sapirda visu lidmašīnu. Kopš tā lidojuma, vāciešu piegājiens man nepatīk ((

Pievienot komentāru