Bērni, Grūtniecība un dzemdības

Sievietes izvēlēts ķeizargrieziens. Psiholoģe: tas ir līdzeklis pret bailēm; ezoteriķe: pārrāvums enerģijas kanālos

1. Mūsdienu dažādās iespējas

1no5
Shutterstock ilustrācija

Mūsdienās bērns var nākt pasaulē gan dabiski, gan pa dabiskajiem dzemdību ceļiem, izmantojot atsāpināšanu, gan ar ķeizargrieziena operācijas palīdzību. Pēdējo sievietes mēdz izvēlēties arī tad, ja nav medicīnisku iemeslu priekšroku dot operācijai. Nereti tas ir veids, kā tikt galā ar savām bailēm no dzemdībām, tādējādi paātrinot dzemdību norisi, novērojusi psiholoģe, sistēmisko risinājumu speciāliste, Junga psihoterapeite apmācībā Iveta Gēbele (www.gimenei.lv). Viņa šo izvēli nevērtē nedz kā labu, ne sliktu – svarīgāk ir apzināties, kādas tai var būt sekas.

Ķeizargrieziena operācijai ir medicīniski riski un ieguvumi, par ko mēs rakstījām.

Šoreiz tematu vairāk aplūkosim emocionālā un ezoteriskā skatījumā. Par ko sievietēm vajadzētu aizdomāties, lai laikus izvairītos no grūti labojamām sekām?

  1. Mūsdienu dažādās iespējas
  2. Psiholoģe: Kāpēc pirmo grūtību pieredze ir tik svarīga
  3. Ezoteriķe un astroloģe: Ar pārrāvumiem enerģijas kanālos
  4. Dūla: Izvēle nerodas tāpat vien
  5. Psiholoģe: Četras matricas, kas aktualizē dabisko saikni starp māti un bērnu

3 Komentāri

  1. Tad kad es skatosuz tiem bērniņiem ar cerebrālo trieku un citām smagu un ilgu dzemdību sekām, tad gribas tiem mediķiem dot pa pieri- tipa nekādu ķeizaru, tikai pati un rezultāts dramatisks! Man bija trīs ķeizari un fantastiski bērni, veseli, attīstīti un ļoti cieša saikne, pašai absolūti nekādu problēmu!

Pievienot komentāru