Testi

TESTS: Burvju durvis. Atklāj savu patieso attieksmi pret būtiskām dzīves sfērām

Foto no personīgā arhīva

Piedāvājam jums ieskatīties aiz burvju durvīm. Kur tās ved, zināt tikai jūs, pareizāk sakot, jūsu zemapziņa.

Un tā, iekārtojieties ērtāk un esiet gatavi kādu laiku veltīt sev. Iedomājieties sevi, ieejot pa baltām durvīm. Kādas tās ir – kā izskatās, kur atrodas? No kāda materiāla durvis darinātas? Vai jums tās bija viegli atvērt? Un, galu galā – kas ir aiz durvīm? Kādi apstākļi, vai jūtaties tur komfortabli? Vai tur ir cilvēki vai dzīvnieki, vai pasakaini radījumi? Ja ir, vai viņi jums patīk vai varbūt biedē? Centieties atbildēt uz jautājumiem iespējami niansēti. Ļaujiet nākt tēliem un veidoliem no zemapziņas – iespējams, tā jums atnesīs vērtīgu informāciju.

Pēc baltajām durvīm, neieskatoties testa atbildēs, pēc kārtas ejiet caur:

  • Zilām durvīm
  • Ceriņkrāsas durvīm
  • Melnām durvīm
  • Sarkanām durvīm
  • Zaļām durvīm

Iedomājieties, izejot katrai no tām, apstākļus un vidi aiz tām. Kur jums patika vislabāk? Kur jūs vēlētos atgriezties un kur – ne?

Skatieties testa skaidrojumu!

2 Komentāri

  1. Es nopirku kvalitatīvas, par 385e Supporta metāla durvis, piegādāja nākošajā dienā. Cenā bija iekļauta piegāde. Jāņem vērā ka durvis var ne visiem derēt, jo durvīm ir divi standarta izmēri 96cm un 86cm platumā, jāmēra aili. Man nedaudz nederēja, durvis bija mazākas par manu aili, nācās špaktelēt kāpņu telpu, bet esmu ļoti apmierināts. Pašas durvis izskatās elegantas, durvīs ir divas labas slēdzenes.

Pievienot komentāru